ritta ritta komentáře u knih

Mrtvý muž přichází Mrtvý muž přichází Paul Finch

Tak to byla jízda. Má poslední kniha od autora a určitě nejlepší. Ponurá až strašidelná atmosféra, s prvky hororu vás nutí číst na jeden zátah. Příběh je samozřejmě jako všechny díly přitažený za vlasy, Heckovi by mohl závidět lecjaký akční hrdina.

05.03.2019 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Slušný thriller s hororovu atmosférou. Konec překvapivý, přečetla jsem během dvou večerů,

03.12.2017 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Skvělá kniha, skoro jako opravdová severská detektivka...

26.10.2017 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knihu jsem přečetla za jediný den, myslím že netřeba víc dodat. Naprosto skvěle napsáno, mrazivá a sterilní atmosféra domu mě naprosto pohltila.

08.10.2017 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Další skvělá kniha z dílny pana Cartera, pro mě již několikátá v pořadí.

07.10.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha mě vtáhla téměř okamžitě. Žádné zbytečné pasáže, rychlý spád, který vás nutí neodkládat knihu a číst dokud nedočtete. Za mě skvělý thriller, který stojí za přečtení.

07.10.2017 5 z 5

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Výborná, uvěřitelná detektivka.

31.07.2017 5 z 5

Pravda o případu Harryho Queberta Pravda o případu Harryho Queberta Joël Dicker

Čtu docela dost, ale tak povedená kniha se mi do ruky dlouho nedostala, nádherně napsáno. Knihu jsem nemohla odložit a teď mě mrzí, že je konec.

23.05.2017 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Moc povedené, jen Sonnyho postava mi přišla nějak málo uvěřitelná...

26.05.2016 5 z 5

Experiment Experiment Ken McClure (p)

Kniha se četla skvěle, stejně jako všechny ostatní od autora. Je to moje čtvrtá kniha a zatím mi nepřijde,že by se motivy opakovaly nebo jsem už něco podobného četla. A i kdyby, u málokterého autora mám u knihy pocit,že neodejdu dokud nedočtu a napínavé mi přijdou všechny stejně.

15.05.2016 5 z 5

Stoupenci plamene Stoupenci plamene David Morrell

Kniha byla napínavá a četla jsem jedním dechem,bohužel jak už jsem psala v jiném hodnocení knihy od Morella, poslední třetina na mě vždy působí úplně zbytečná a stává se z toho fantasmagorie.

13.05.2016 3 z 5

Bez slitování Bez slitování David Morrell

Moje třetí kniha od autora a psát opravdu umí.Kniha má spád,je napínavá,jen mi bohužel přišlo už od předchozí knihy,že autor má smlouvu na určitý počet stran,posledních dvěstě stran mi už vždy přijde rozvláčných a zbytečných a už mi to vždy zavání fantasmagorií.

13.05.2016 4 z 5

Diagnóza Diagnóza Ken McClure (p)

Perfektní, další napínavé čtení od skvělého autora.

10.05.2016 5 z 5

Úskok Úskok Ken McClure (p)

Skvělá kniha,napínavé až do konce.

10.05.2016 5 z 5

Na hraně temnoty Na hraně temnoty David Morrell

Moje první kniha od autora a hodlám v jeho dílech určitě pokračovat, moc se mi líbila. Ze začátku jsem měla pocit jako bych se vracela do let klasické literatury,ale po pár stránkách mě děj úplně pohltil.

27.04.2016 5 z 5

Spasiteľ Spasiteľ Jo Nesbø

Přečetla jsem od Nesbo asi tři knihy a jednička pro mě byl Sněhulák, pak mi přišlo že další jsou už pořád dokola a měla jsem nějak pře Hole ováno.Po delší době jsem se dala do čtení Spasitele a musím říct, že kniha mě pohltila.Nesbo je opravdu mistr vypravěč a vše má promyšlené do posledního detailu, od půlky jsem si každou chvíli říkala,že už vím kdo je pachatel,ale opak byl pravdou, pokaždé jsem se spletla.

25.04.2016 5 z 5

Dárce Dárce Ken McClure (p)

Vynikající,nemohla jsem se odtrhnout.Četla jsem naprosto všude.

25.04.2016 5 z 5

Polda Polda Zdena Frýbová

Skvělá kniha, dost jsem se i pobavila.

28.03.2016 5 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Docela dobře napsané,možná autor mohl využít téma a přidat trochu ponurosti,ale jinak povedené.
Pořád mi to připomínalo atmosférou nějaké díly Majora Zemana,i když jsem si nevpoměla které.V dětství jsem tento seriál úplně hltala,takže kniha mě i díky tomu bavila.

14.03.2016 4 z 5

Vítězný oblouk Vítězný oblouk Erich Maria Remarque (p)

Krásné.Myslím, že víc netřeba dodávat.

09.03.2016 5 z 5