rengers rengers komentáře u knih

Nářek vlků Nářek vlků Wilbur Smith

Dvojice svalnatých mužů a jedna úchvatně krásná a svůdná novinářka řídící tank na poušti. Dokážou skoro nemožné?
Co byste od toho očekávali?
Trochu větší nářez od Karla Maye :-)

25.09.2016 3 z 5

Naděje Naděje Henry Denker

Smutný příběh s relativně dobrým koncem a zdlouhavým popisováním rehabilitace pacienta. Předem čtenář ví, jak to asi přibližně dopadne už od poloviny knížky.Od spisovatele jeho formátu bych čekal víc, je to jeho nejslabší dílo co jsem od něho četl.

20.09.2016 2 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Pojetí o lidstvu a jeho částečném zániku je úchvatné! Příběh poukazuje na fakt nevyhnutelné zkázy lidstva - ( přemnožení ). Co se pak bude dít.......!?

06.09.2016 5 z 5

Útěk Útěk Martina Cole

Příběh je velmi poutavý, bez pasáží u kterých by se člověk nudil. Je tam všechno, láska, napětí, lidská naivita o tom jak člověk smýšlí, když jde o peníze a pohodlí!
Když jsem to dočetl, tak jsem si řek, jak lidé mohou být takové Sv.....Co všechno jsme schopni udělat pro peníze!!!

01.09.2016 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Příběh byl poutavý, ale zdlouhavý. První díl se mi líbil více. Nejvíc mi tam vadilo zdlouhavé popisování krajiny, které jsem začal při čtení přeskakovat.Do třetího dílu se asi hned tak nepustím.

26.08.2016 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Román, Než jsem tě poznala, byl moc pěkný a proto jsem se pustil do čtení jejího dalšího románu, který je velmi dobře čtivý a zajímavý. Rozhodně autorka nezklamala, doporučuji.

14.08.2016 5 z 5

Skála Skála Peter May

Příběh se rozjížděl trochu pomalu, je smutný a ponurý, jak to na severu bývá, ale celkově musím uznat, že je příjemně čtivý. Rád si přečtu pokračování.

09.08.2016 4 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Příběh je velmi pěkně napsaný, nechybí tam napětí a co se mi nejvíce líbí na jejich knížkách, je podrobný popis myšlenkových pochodů hlavních hrdinů, asi proto má takový úspěch u čtenářů!
Jednu hvězdičku dávám méně, protože se mi to zdálo zbytečně zdlouhavé.

26.05.2016 4 z 5

Domov pro Kathy Domov pro Kathy Henry Denker

Dobře se to čte, ale vše je hodně předvidatelné a předem víte jak to dopadne a navíc smutné a depresivní.

17.05.2016 3 z 5

Konec civilisace Konec civilisace Aldous Huxley

Nádherná knížka o povaze člověka, jak uvažuje a jak myslí, hlavně sám na sebe! V dnešní době se lidé neumí radovat z maličkostí a pořád jsou z něčeho nešťastní.
Nenasytnost, drogy, alkohol, peníze nám štěstí a klid v duši nepřinese, jenom zalepí naši schopnost normálně žít!

11.05.2016 5 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Je to moje první kniha od této autorky. Jsem mile překvapen jejím stylem, který vtáhne čtenáře do děje, jak se patří. Těším se na pokračování.

06.05.2016 4 z 5

Co se stalo Co se stalo Maria Joan Hyland

Příběh je velmi odlišný od klasiky a je dobře čtivý, doporučuji.

27.04.2016 4 z 5

Ukradený Caravaggio Ukradený Caravaggio Daniel Silva

Pěkně napsané, jak se dá očekávat od autora, kterého velmi rád čtu. Bohužel mi v příběhu chybělo to správné napětí a akce, která v jiných knížkách přímo vyčnívá! Je to čtivé, ale píše mnohem lépe.

04.04.2016 3 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Zatím nejslabší kniha co jsem od něho četl. Příliš komplikovaný příběh, člověk pořád nevěděl o co tam jde. Někdo chce zabít studentku, ale proč? To se dozvíte až nakonec.

02.03.2016 2 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Klasická romantika, bez nějakých velkých zvratů. Příjemně a čtivě psaná, nečekejte nic světoborného!

23.02.2016 3 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Do poloviny knížky nic moc, až v druhé půlce se to pořádně rozjelo ve stylu který známe. V příběhu mně akorát štvalo, že se vůbec neřešily alibi Erika, ale jen důkazy proti němu?!

22.02.2016 4 z 5

Spící agent Spící agent Daniel Silva

Do 150 stránek jsem nevěděl, jestli knížku mám číst dál. Pokračování příběhu se mi líbil jako vždy u Daniela Silvy. Četl jsem od něho mnohem lepší knížky!!!

07.02.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Velmi emotivní knížka plná myšlenek, jak naložit se životem, který už nebude tak jednoduchý jako dřív. Knížka se čte velmi příjemně, bez pasáží, u kterých by se člověk nudil, doporučuji.

04.02.2016 5 z 5

Spiknutí sester Spiknutí sester Michael Palmer

Téma eutanazie je velmi rozporuplná, nejhorší je na tom, že se dá zneužít a proto není většinou přijatelná! Knížka má dobrý spád a napětí, doporučuji.

29.01.2016 4 z 5

Anglická dívka Anglická dívka Daniel Silva

Velmi vydařená knížka, autor rozhodně nezklamal. Příběh má spád a napětí, nechybí tam síla peněz a moci, která vládne světu, a také že každý se nechá podplatit!

21.01.2016 5 z 5