Spící agent

Do Velké Británie je vyslána německá špionka, která díky svému důmyslému krytí přečká témeř celou válku neodhalena jako spící agent. K životu ji probudí až Hitlerův rozkaz získat plány k invazi do Francie. Proti ní však stojí Alfred Vicary, profesor historie a osobní Churchillův přítel, který v MI6 vede desinformační kampaň. Nyní však musí odhalit nepřátelského špiona, a to za každou cenu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/13485/spici-agent-13485.jpg 4.556

The Unlikely spy (1999)

Literatura světová, Romány, Válečné
Vydáno:, Domino

TeaPeter

Velmi dobrá kniha. I když to byla fikce, tak si myslím, že odráží spoustu reálných principů, které se za války prosazují - zejména ten, že pro vítězství je možné beztrestně provést komukoli cokoli.

babicka_amalka
26.01.2017

vynikající, moje oblíbené téma; doporučuji;

jan0504
14.01.2017

Cez začiatok sa trebalo prekusať, ale potom som sa od toho už neodtrhol :-)
Stálo to za to. Silvova prvotina a hneď pecka!

rengers
07.02.2016

Do 150 stránek jsem nevěděl, jestli knížku mám číst dál. Pokračování příběhu se mi líbil jako vždy u Daniela Silvy. Četl jsem od něho mnohem lepší knížky!!!

achilles
18.08.2015

Opět ideálně zkombinovaný příběh. Začátek poněkud nudný, prostředek zajímavý a konec zbytečně dramatický. Hodnotím ale 5* , protože mě téma 2 sv.války baví. Nejlepší postava Kateřina Blakeová.

LMih
26.11.2014

Silvovi nemožno vytknúť, že píše zle, ale celá kniha na mňa pôsobí veľmi nedôveryhodne. Aj keď je to iba fikcia, musí vyznieť ako niečo reálne. A to chýba v skoro každom Silvovom románe. Budem musieť poprosiť Jo Nesba, aby začal písať špionážne romány.

Rabjohns
02.10.2014

Výborný román,ve kterém sledujeme špionážní hru s velkým H.

Miky88
02.09.2014

Úžasný špionážní román od skvělého autora. Celá kniha je napínavá, čtivá, dramatická a postavy jsou popsány tak dokonale, že i těch "záporných" je vám někdy líto. Prostě jednim slovem PARÁDA. Všem vřele doporučuji.

čef
04.07.2014

Této špionce nelze vytknout vůbec nic - napínavé, zamotané, plné špinavých triků, falešných citů a obětování nevinných ve jménu vyšších cílů. Souhlasím, že jde o nejlepší z knih autora a to zde mají všechny velmi vysoké hodnocení. Těším se na další příběhy tohoto autora.

Mako123123
31.07.2013

Skvelá, napínavá a zaujímavá kniha... od skvelého autora. :)

technik1965
04.06.2013

Daniel Silva nesklamal, opäť vynikajúva kniha

kidi
12.04.2013

Asi nej od Daniela S. super čtivé

ajaksiczek
16.02.2013

Neskutečně dobrý špionážní román! Jednoznačně doporučuji!

Dandulka
21.05.2012

Skvělý, vynikající špionážní román, kde až do konce celé knihy nevíte, kdo je kdo!!!!! Dopdručuji!!!!!!

basset
08.03.2012

Poctivých 528 strán špionáže počas 2.svetovej. Churchill, Hitler, Canaris, všetci sú tam. Všetko dopodrobna vysvetlené. Dobrá kniha. Neviem prečo až teraz v slovenskom vydaní.

Steve
02.12.2011

Kniha od autora Daniela Silvy Přísně tajné ve slovenském vydání vyšla kniha v češtině pod názvem Spící agent.

dalimoni
23.07.2011

Velmi kvalitně napsaný špionážní trhiller z doby druhé světové války, příběh napínavý, postavy skvěle popsány, dramatičnost nechyběla, čtivost také ne, takže kdo má rád špionážní thrillery, tak vřele doporučuji. 95%.

derminator
25.01.2011

Skvělá knížka a jelikož to byla Silvovo prvotina a ostatní jsou také tak dobré a mnohé knihy ještě lepší nemohu jinak než tuto knihu s velmi překvapujícím koncem ohodnotit jako skvělé a nadprůměrné 90%.

pajonek

ufff - tohle byla super kniha !!!

Lithin

Ačkoliv vážně nemám ráda válečné záležitosti, Spící agent mě vážně dostal a obzvlášť v závěru jsem se nepřestávala divit. Vřele doporučuji :)