Rapeh Rapeh komentáře u knih

Mačacia stopa Mačacia stopa Dominik Dán

Opět skvělý Dan.

20.05.2023 4 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Poslouchala jsem audioknihu. Lepší ale bylo číst knihu

20.05.2023 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Krásná kniha s nečekaným koncem

20.05.2023 4 z 5

Cigaretka na dva ťahy Cigaretka na dva ťahy Dominik Dán

S každou další knihou od Doninika Dána je těžší vymýšlet nové komentáře. Knihy jsou prostě super a popisovat dějovou linku je opakování předchozích komentářů

27.04.2023 4 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Dominik Dán

Opět skvělý Dominik Dán. Kniha se poslouchala skvěle. Příběh je jako vždy zajímavý.

21.04.2023 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Uzavření série. Příběh byl ale že všech nejslabší.

20.04.2023 2 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Sice jsem knihu přečetla jedním dechem, ale Eastona bych vzala a propleskla. Opět má kniha otevřený konec. Nemohu se dočkat jak to dopadne.

17.04.2023 3 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Příběh plný zvratů. Ella má vliv na všechny Royaly.Kniha přečtena za jedno odpoledne. Baví mne celá série a jsem zvědavá jak to celé dopadne. Krásné odpočinkové uniknutí od reality ( což knihy mají dělat).

15.04.2023 4 z 5

Noční brána Noční brána Peter May

První setkání s autorem, kniha mne velmi zaujala. Překvapilo mne že ani tak neprahnu po tom zjistit kdo je vrah, ale nemohu se dočkat rozuzlení příběhu z druhé světové války. Vůbec nevadilo, že jsem předchozí knihy zatím nečetla.

14.04.2023 4 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Miluji film a velmi mne překvapilo, že to je jen polovina knihy. Druhá polovina mne chvilkama vůbec nebavila a musela jsem se do poslouchání nutit. Celkový dojem ale skvělý.

13.04.2023 4 z 5

Na poště Na poště Charles Bukowski

Čtivá kniha, životní příběh autora bez úprav.

10.04.2023 4 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Zakončení knihy je mega nečekané a hlavně nutí čtenáře shánět další díl. Kniha přečtená za jedno odpoledne, neodtrhla jsem se od ní

08.04.2023 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Nevím kdo dal knize štítek pro děti, těm tato kniha určitě do ruky nepatří. Dospívající jí podle mého názoru též moc neocení. Je to docela zajímavý příběh s erotickými pasážemi. Ella je velmi odhodlaná dívka, a Royalové jsou plný frustrace. Odpočinková kniha

07.04.2023 4 z 5

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

Pamatovala jsem si že jsem v mládí s babičkou koukala na seriál. Domnívala jsem se že si děj pamatuji, ale kniha mi ukázala jak velmi se mýlím. Je to krásný příběh o lásce, tvrdém životě na farmě a boji s lidskými povahami. Láska je zde popisována jak mezi lidmi tak k Bohu a k "rodnému domu".

03.04.2023 3 z 5

Jako dítě jsem zažila výbuch Černobylu, pamatuji si jen trochu. Kniha je velmi silný příběh. Musela jsem jí odkládat a od čtení odpočívat. Zanechala velmi silné depresivní pocity.

30.03.2023 4 z 5

Deník letušky Deník letušky Marika Mikušová

Kniha popisuje obě strany práce letušky. Není to autobiografie, ale zajímavé vyprávění. Něco na způsob můj milí deníčku.

14.03.2023 3 z 5

Důmyslný rytíř don Quijote de la Mancha I. Důmyslný rytíř don Quijote de la Mancha I. Miguel de Cervantes y Saavedra

Nebýt čtenářské výzvy tak bych knihu po první 1/3 odložila. Moc mně nenadchla

06.03.2023 2 z 5

Tajomný závoj Tajomný závoj Dominik Dán

Neskutečný Dominik Dán. Velmi mne překvapilo, že vražda prostitutky zůstala nevyřešená.

03.03.2023 4 z 5

Emma Emma Jane Austen

Prostě Austen. Chvilkami zbytečně protáhnutý příběh

23.02.2023 3 z 5

Smrť na druhom brehu Smrť na druhom brehu Dominik Dán

Zase skvělá detektivka, poslech byl skvělý. Dán to prostě umí.

21.02.2023 5 z 5