Radkas87 Radkas87 komentáře u knih

Je to takova oddechovka, v prvni polovine jsem se docela nasmala a kdyby kniha v tomto duchu pokracovala, dala bych 4*. Ale po te polovine zacala byt takova bez napadu, ucourana a docetla jsem ji jen proto, ze proste nerada nechavam nedoctene knihy. Za povedenou prvni pulku davam 3*. Od autora jsem cekala vic, sleduji ho na fb a tam se mi docela libi.

25.01.2021 3 z 5

Zvěrolékař opět v jednom kole Zvěrolékař opět v jednom kole James Herriot (p)

Mila kniha, umi rozplakat i rozesmat. Mam rada zvirata a Anglii, takze tahle kniha mi vazne sedla. A zacinam litovat, ze jsem si nesplnila sen z detstvi a nesla studovat veterinu :-D

20.01.2021 5 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Skvele se mi cetla, vzila jsem se do hlavnich postav jako bych tam byla... A kazdou chvili jsem si rikala-boze muj, to snad ne... Doporucuji

12.01.2021 5 z 5

Ikabog Ikabog J. K. Rowling (p)

Pohadka je na muj vkus docela temna, rozhodne bych nerekla, ze je pro deti od 7let. Hezky se cte a je dost k zamysleni. Myslim, ze docela aktualni.

05.01.2021 4 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Tahle sbirka povidek se mi moc libila. Ukazuje nejtemnejsich zakouti lidske mysli. Nejsem schopna na tuhle knizku prestat myslet. Vazne skvele napsane.

03.01.2021 5 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Hezky napsane, uplne jsem se vzdy vzila do te svatecni atmosfery...a pak...opravdu priserne pribehy. Vhodne od 10 let, no ja to cist, kdyz mi bylo 10, tak bych nemohla par noci usnout... :-D bojim se i ted... :-) knizka me moc bavila. Idealni cteni pro male budouci ctenare S. Kinga :-D

23.12.2020 5 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Pan Mercedes je proste jizda. Knizka se mi moc libila, tesim se az prectu navazujici Pravo nalezce.

18.12.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knizka je ctiva, ale nejak ve mne nic nezanechala...od knihy oznacene jako bestseller jsem cekala vic.

02.12.2020 3 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Dobre se cte, o prekvapeni neni nouze. Je prvni, kterou jsem od autora precetla a urcite neni posledni.

25.11.2020 5 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Nejdriv jsem si rikala, ze King zacal psat detektivky. A popravde by mi to nevadilo, prvni detektivni pulka se mi moc libila a pak uz nastoupil klasicky King, kdy jsou vysvetleni nevysvetlitelna :-) 4* davam, protoze v knize je spoilerovan dej z knihy Pan Mercedes (a nasledujicich) a to se mi moc nelibi (Pan Mercedes jsem jeste necetla a ted uz vim jak dopadne).

19.11.2020 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Jedna z mych oblibenych "Kingovek"

22.10.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Knizka se mi moc libila, i kdyz je pomerne kratka, tak ve mne vyvolala spoustu emoci od usmevu po slzy. Hezka oddechovka k zamysleni.

22.10.2020 5 z 5