Radííí Radííí komentáře u knih

Krásná kniha... nejen obálkou a jemnými kresbami, ale hlavně napsaná dojemně a mile a básně dokreslují poetickou atmosféru. Moc se mi líbila! ;)

28.02.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Líbilo se mi, jak jsou jednotlivé příběhy propletené.. i tak, že bych to nečekala...:) Kniha je velmi čtivá a příběhy jsou zajímavé, reálné... některé i smutné.
Doporučuji přečíst. Super!

23.07.2016 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Příběhy jsou reálné a spousta příhod je vtipná. Líbilo se mi, jak autor plynule přecházel mezi příběhy jednotlivých postav. Kniha se mi líbila.

18.06.2016 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Skvěle promyšlený a zase zamotaný příběh. Super!!

23.01.2021 5 z 5

Veronika v Dubaji Veronika v Dubaji Veronika Klesnilová

V knize jsou zajímavé informace a postřehy z práce letušky, které si cestující vůbec neuvědomuje. Ovšem nelíbila se mi forma psaní. Některé pasáže jsem z nudy přeskakovala.

04.01.2020 2 z 5

Filé z platýse Filé z platýse Gerald Durrell

Některé příhody byly zábavnější, některé méně.. ale fajn oddychovka :)

17.08.2019 3 z 5

Krvavý měsíc Krvavý měsíc Markus Lutteman

Skvělá kniha. Byly chvíle, kdy mi běhal mráz po zádech.. je to silný příběh a vlastně je hrozné, že je to založeno na skutečnosti. Doopravdy knihu doporučuji.

08.05.2019 5 z 5

Královna ze Sáby Královna ze Sáby India Edghill

Příběh mě zaujal a bavil. Doporučuji jako oddychovku :)

04.04.2019 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Doporučuji...:)

01.03.2019 4 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Celkem dobře se četla. Je tedy dost pochmurná a v základu negativní... a s otevřeným koncem, to jsem si zrovna nepřála :)

31.12.2018 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Nejvíc super knížka... bála jsem se u ní, byla jsem překvapená a napjatá... Moc moc doporučuji. ;)

18.08.2018 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Skvělá kniha... napínavá a super propletená. :)

20.06.2018 5 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Zajímavě napsané.. formát deníku se dobře čte. Období války je těžké, ale deník ovšem řeší vztahy v úkrytu a válka je lehce "upozaděná".

26.05.2018 4 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Skvělá kniha...

05.10.2017 4 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Jeffery opět nezklamal a napsal knihu s propleteným a promyšleným dějem... Trochu mi vadilo, že je tam víc dějových linií a přišlo mi to uměle natažené, ale celkový pocit je dobrý.. :)

10.05.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Kniha se čte dobře.. Čekala jsem, že bude více vtipná, ale je to spíše "hořkosladký" humor... Ale doporučuji...:)

23.12.2016 4 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Kniha na mě působila pesimisticky, negativně... Ale i přesto se mi líbila. Radky styl psaní mi vyhovuje a líbí se mi.

22.08.2016 4 z 5

Skvělá kniha... Jednotlivé "nesmyslné" příběhy jsou vtipné. :)

16.07.2016 4 z 5

Jako řeka, jež plyne Jako řeka, jež plyne Paulo Coelho

Kniha obsahuje jednotlivé příběhy, fejetony, které autor během let sepsal. Některé jsou vtipné, některé smutnější, ale nad všemi je potřeba se zamyslet. Doopravdy super kniha.

12.07.2016 5 z 5

Pěna dní Pěna dní Boris Vian

Toto je velice krásná knížka... Autor zajímavým způsobem popisuje v podstatě klasický příběh. Skvěle využívá fantazii...Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla, ale potom jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Kniha mě chvílemi rozesmála, ale jinak je smutná, dojímavá.
Doporučuji, moc se mi líbila.. ;)... A nyní jdu na pianoktejl :)

25.04.2016 4 z 5