Ráčkajda Ráčkajda komentáře u knih

Vlk Vlk Mo Hayder

To byla nádhera, nejlepší díl z celé série.... předešlé díly měly pomalejší rozjezd, ale tady vás to chytne od první stránky a pustí až na konci. Vzhledem k okolnostem mě ale mrzí, že to je poslední díl....

11.04.2024 5 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Knížky Mo Hayder mají trochu pomalejší rozjezd, ale pak je to jízda. Tento díl nebyl moc děsivý, ale nevadilo to, pachatele jsem tušila a překvapil mě celkem laskavý konec.

05.04.2024 5 z 5

Rituál Rituál Mo Hayder

Příběh trošku slabší než předchozí dva díly, ale dalo se to....Blecha byla fajn :-)

06.03.2024 4 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Trvalo mi se začíst,ale pak se to rozjelo. První díl byl lepší, ale je to celkem slušná série...jdu na další díl.

25.02.2024 4 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

No mě to až tak brutální nepřišlo, protože jsem fanda Chrise Cartera a jeho knížky mi přijdou daleko děsivější. Nicméně knížka je velmi čtivá, děj ubíhá a hlavní detektiv Jack mi sedl, takže jsem spokojená a jdu na další díl.

14.02.2024 5 z 5

Zášť Zášť Danielle Steel

Knížka mě hodně bavila tak do půlky, to se četlo jedním dechem, pak už mi to přišlo slabší, až jsem nějaké odstavce přeskakovala.

25.01.2024 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Krásná jednoduchá jednohubka na jedno odpoledne, kdy je od začátku jasné, jak to dopadne... ale vůbec mi to nevadilo, skvělý relax.

21.01.2024 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Ano je to nepravděpodobná a reálnému životu na hony vzdálená slaďárna....ale právě proto je to tak čtivé, že se nikdy nic takového nemůže stát, přestože bychom chtěli. Krásná romantická jednohubka, přečteno raz dva.

20.01.2024 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Moc nemusím knihy s dotekem politiky, ale Roberta Bryndzu a jeho knížky miluju, takže nešlo jinak než si Tíživé ticho přečíst... Děj měl spád a rychle ubíhal, velmi čtivá knížka a nemůžu se dočkat další knížky od RB.

18.01.2024 4 z 5

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

No trvalo mi se začíst, myslela jsem, že to nedám.....pak se to zlepšilo, střed knihy byl fajn.

15.01.2024 3 z 5

O krok pozadu O krok pozadu Kaira Rouda

Že začátku jsem byla nadšená, takováto témata mám ráda... postupně moje nadšení opadalo, až jsem se nutila do čtení. Velké plus je vyprávění z pohledu více postav, to mám ráda.

05.01.2024 3 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Absolutně jsem nevěděla do čeho jdu, nic moc jsem nečekala....ale toto?? Zhltla jsem to jako malinu, bylo to hrozně chytlavé a vzrušující, prostě paráda.

25.12.2023 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

No byla to krásná pohádka, kdy je od začátku jasné, jak to dopadne......ale po Carterovi mi sakra bodla.

16.12.2023 4 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Opět jsem na výsost spokojená, na Cartera je prostě spolehnutí. Celá série je naprosto úžasná, nejlepší thrillery co znám a vůbec mi nevadí brutalita v knihách popisovaná. Doufám, že série bude mít ještě hooodně dílů.

11.12.2023 5 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Postavy mi byly sympatické, od začátku jasné jak to dopadne....přesto příjemná oddychovka, která potěšila.

28.11.2023 5 z 5

Slepá vášeň Slepá vášeň Meg Cabot

Jasně předvídatelný konec, ale četlo se to samo, taková jednohubka oddychovka a postavy byly hodně sympatické.

08.11.2023 4 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Taková trošku pohádka o Popelce, ale čtivá, postavy sympatické a děj ubíhal....jen ten knír mi tam vůbec nepasoval :-)

01.11.2023 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Hezký smutný příběh, nejsem cílová skupina, ale četlo se to samo.

30.10.2023 5 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Četla jsem po Hypotéze lásky a je to prakticky to stejné, ale absolutně mi to nevadilo, byla to nádhera číst takový krásný příběh, prostě pohádka, která potěšila.

20.10.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Potřebovala jsem nějakou oddychovku, jednohubku...a přesně jsem se trefila, krásně mi to sedlo, jasně předvídatelný příběh, ale krásný, postavy sympatické....no a Carlsen:-*

17.10.2023 5 z 5