pupopony pupopony komentáře u knih

Když vzlétne děs a nevíra Když vzlétne děs a nevíra Viktorín Šulc

Pěkná kniha, plná skvělých faktů. Ovšem u faktografické knihy očekávám, že autor nebude do knihy vkládat svoje politické dojmy. To mi dost vadilo. Jinak bych musel dát 95% - takto pouze 75%

09.04.2021 4 z 5

Pátá profese Pátá profese David Morrell

Béčková akční kniha. Děj plyne a většinou nic z toho nezůstane v hlavě.

11.08.2020 2 z 5

Kniha Robinsonů Kniha Robinsonů František Běhounek

Krásná kniha, pan Běhounek dokáže nádherně vystihnout atmosféru

11.08.2020 5 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Tuto sérii mám rád, tento díl byl ovšem trochu slabší než předešlé. Ale stále si Tess udržuje laťku hodně vysoko. Těším se na další díly !

11.08.2020 4 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Tak toto byl opravdu omyl. Kniha je od začátku do konce pořád stejná. Pro mě velmi naivní. Spíše pro - náctileté. Bohužel

06.08.2020 2 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Tak to byla jízda. Vlastně celkem jednoduchý příběh, ale tak skvěle napsané !!

11.03.2020 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Naivní. Připadal jsem si, že čtu knihu pro děti.

30.10.2019 1 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Perfektní "postapo". Nedal jsem z ruky, dokud jsem nedočetl a to se mi opravdu nestává často! Dost kritické k USA. Autor asi není takový patriot. Postapo velmi drsné, někdy až moc.

03.07.2019 5 z 5

Jediný muž Jediný muž Andrew Gross

Těžko uvěřitelný příběh. Ale krásný a zároveň smutný.

09.05.2019 5 z 5

Zima světa Zima světa Ken Follett

Nejlepší díl z této trilogie

24.04.2019 5 z 5

Mise Saturn Mise Saturn John Sandford (p)

Perfektní a uvěřitelné !!

01.03.2019 5 z 5

To To Stephen King

Na mě moc dětinské zpracování

09.02.2018 2 z 5

4. antologie českého hororu 4. antologie českého hororu * antologie

Většina příběhů byla super

18.06.2024 4 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Prvních 100 stran byl nářez, ale potom se stále ale tempo nezadržitelně zpomalovalo. Mám tuhle sérii rád, ale nějak se mi začíná Kim přejídat. Uvidíme v dalšímm díle.

18.06.2024 3 z 5

Jednoduchý plán Jednoduchý plán Scott Smith

Bohužel nesdílím názor většiny. Příběh jednoduchý, dialogy mi přišly až dětinsky naivní. Hlavní hrdina se chová nelogicky. A styl psaní ? Prostě mi to nesedlo. P.S: A to se mi Ruiny hodně líbily !

18.06.2024 2 z 5

Bouře Bouře Paul Polansky

Fikce. Román ano, ale vydávat to za nějakou hodnotnou knihu navíc faktografickou je naprostá hloupost.

28.02.2024 odpad!

Stalin Stalin Oleg V. Chlevňuk

Jedním slovem - perfektní !! Skvěle napsané. Stalin - masový vrah. A je s úsměvem jací lidé dávají "odpad" takovým knihám - stačí se podívat na jejich profil koho adorují. (viz např. jajajaja) :-)

22.11.2023 5 z 5

Poučení z krizového vývoje ve straně a společnosti po 13. sjezdu KSČ Poučení z krizového vývoje ve straně a společnosti po 13. sjezdu KSČ kolektiv autorů

Odporné , hnusné, zbabělé. Odpad je ještě milé slovo pro tuto hnusotu !

12.12.2022 odpad!

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Asi si budu muset dát od Kim oddech. Nijak zvlášť mě to nezaujalo.

30.05.2022 3 z 5

Zrůdy StB Zrůdy StB Radek Schovánek

Uff - to bylo tedy čtení. StB - hnus. Jak někdo může dát této knize hodnocení - Odpad - asi to vypovídá spíš o hodnotiteli než o knize

25.05.2022 5 z 5