ptoček ptoček komentáře u knih

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Opět mě U. Poznanski překvapila. Knížka má zvláštní atmosféru a přesně to mě na ni bavilo. Do poslední kapitoly jsem tipovala vraha špatně. Za mě 4* zaslouženě, promyšlené, zajímavý námět, zajímavé prostředí.

22.02.2018 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Tak tohle mě bavilo! Velmi čtivé, napínavé až do konce, skvělý námět, skvělé zpracování. Do rozuzlení jsem se svými tipy byla vedle jak ta jedle :-)

13.02.2018 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Za mě perfektní! Sedl mi styl psaní, líbilo se mi že postatu vypráví už od první strany. Sice těžko uvěřitelné, ale námět prostě neotřelý a nemohla jsem přestat číst. Plný počet * a budu doufat v další knihy autorky

07.01.2018 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Tak tohle mi sedlo!!! Sice jsem zpočátku měla problém s preskakovanim kapitol a zapamatováním lidí, ale kniha chytne a nepustí. Napínavé, temné, promyšlené. Za mě plný počet * a budu doufam v další autorčinu knihu

07.01.2018 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Od prvniho dílu mě případy Kim baví. Knížky chytnou id prvnich stran a nepustí, takové to "ještě jednu kapitolu" a najednou jsou 3 ráno. MODLITBA za mě zatím nejlepší! Konec překvapivý a subjekt 3 pro mě velké překvapení. Zaslouženě 5* a tesim se na další případ

03.11.2017 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Perfektní!!!! Kniha baví od začátku do konce, zase trochu jiné téma, za mě plný počet

27.09.2017 5 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Tak tohle bylo něco pro mou dušičku!!! Čtivé od začátku do konce, skvělý námět, pomalé odkryvani tajemství, závěr perfektní, plný počet *

06.09.2017 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

S. J. B. me prostě nezklamala!!! Perfektní, do poslední stránky napínavé

20.07.2017 5 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Upřímně nevím....anotace skvělá, obálka perfektní, nápad dokonalý....ovšem to zpracování pokulhává. Trvalo mi než jsem se začetla, než jsem se zorientovala, pak fajn, od půlky knihy napětí, zvědavost...a konec? Zvláštní, nedotažený, nedomyšlený, přitažený za vlasy. Za mě 3* a to ještě s bídou

18.07.2017 3 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Zápletka - perfektní! Chvíli mi trvalo se začíst, ale pak to jelo, určitě přečtu další knihy spisovatelky

02.06.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Ano, téma dobré, zápletka zajímavá, odhalení ok, uplny konec knihy už mi přišel až moc pritazeny za vlasy (až zoufalá snaha o ten slibovaný šok). Šlo to, ale že by to byl perfektní trhák? Bestseller? Strhující thriller? Opět přehnaná mediální masáž.

27.04.2017 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Ano!!! Tak tohle byla paráda! Ten konec??? Ten konec mě dostal. I když tušení tady už od půlky knihy bylo a v podstatě tak napůl správné, nebudu nic prozrazovat, tak ten konec, tomu opravdu tleskam!!! Perfektní, dávám 4 a půl *, tu půl hvězdu strhavam za pro mě nudný a pomalý rozjezd. Každopádně mě Minier přesvědčil o přečtení dalších jeho knih

26.03.2017 4 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

S. K. Bolton jsem si zamilovala. Sedí mi styl psaní, její knížky mě chytí od začátku a nepustí. Musím přiznat, že anotace k této knížce mě moc nezaujala, takže jsem si ji nechala na konec. Ovšem nakonec dokonalost!!! Ten závěr??? Tleskám, perfektní!

13.03.2017 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Dávám plný počet, Bolton mi prostě sedí čím dál víc! Chytne od začátku a nepustí, napětí, námět, prostředí, rozuzlení, perfektní

28.02.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Čte se dobře, chytí a nepustí do poslední strany. Možná jsem čekala větší "bombu", ale 4* si zaslouží každopádně, po dlouhé době perfektní, dotahnuty konec.

18.02.2017 4 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Páni...už dlouho se mi nestalo, že bych se u knížky bála tak, že jsem musela přestavat číst v noci. Perfektní, rychle vtáhne do děje, mrazivé prostředí, děsivá atmosféra. Za mě 4 a půl *, tu půl hvězdu bych ubrala za celkem pro mě nedotazeny, ne dost vysvětleny, uspěchaný konec.

31.01.2017 4 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Má druhá kniha od S. J. Bolton a musím říct, že se mi zamlouvá čím dál víc. Za mě perfektní námět, postupné odhalování, čtenář po celou knihu v napětí. Četla jsem pořád, nemohla jsem přestat. Vrhám se s radostí na další knihu spisovatelky!

14.01.2017 5 z 5

Hlava plná přízraků Hlava plná přízraků Paul Tremblay

Nebyla špatná, to ne, jen jsem asi čekala více. Trvalo mi než jsem se zorientovala - hlavně zápisky z blogu? Proc tam jsou? Kdo je píše? Děsivé ano, ale četla jsem rozhodně děsivější. Rozuzlení docela předvídatelné. Za mě 3*

04.01.2017 3 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Má první kniha S. J. Bolton, a sakra, musím říct že naprostá paráda!!! Chytne od první stránky a pustí až u poslední, ten konec....perfektní, určitě přečtu další její knihy

12.12.2016 5 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla, ze začátku tomu úplně chyběla šťáva. Ale pak, paráda, docela překvapivé rozuzlení, i když onen pachatel mi nesedl od začátku jeho objevení na scéně. A konec, ten byl šokující! Tleskam a těším se na pokračování!

04.12.2016 4 z 5