preny preny komentáře u knih

Mister Mister E. L. James (p)

Super příběh, hltala jsem stránku po stránce. Možná je jen škoda toho uspěchaného konce.

14.03.2021 3 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Kniha nebyla špatná ale čekala jsem víc, postrádala náboj, který měla série Božský. Příběh vypadal slibně, i když chování Mel mi lezlo občas krkem. Chtěla bych mít takové přátelé, rozhodně bych se s nimi nenudila ????

09.01.2021 3 z 5

Neodolatelný ničema Neodolatelný ničema Valerie Bowman

Nádhera, opravdu pěkná kniha, skvělé se četla, příběh byl napínavý, děj skvělý, už se těším, až se vrhnu na další knihy od autorky.

01.01.2021 5 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Kniha byla vcelku dobrá, dobře se četla, ale děj tak nějak o ničem. Myslím, že znovu ji číst asi nebudu, na Božského bastarda nebo Cizince to byl slabý odvar.

29.12.2020 3 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Miluju Božského bastarda a bylo skvělé se opět setkat s Bennettem a Chloe, ale proti Bozskemu bastardovi to byla slabota. Nemělo to ten náboj, co prve.

28.12.2020 3 z 5

Bylo skvělé se opět setkat s Harrym, Ronem a Hermionou. V knize se mi líbil Draco, resp. v koho vyrostl. Škoda jen, že příběh tak rychle utekl. Rozhodně doporučuji.

26.12.2020 5 z 5

Bouřlivé časy Bouřlivé časy Anne Jacobs

Skvělá kniha, líbilo se mi, jak jsme se vraceli v čase a zjišťovali, co jak bylo, že ne vždy je takové, jak se zprvu zdá. Už se těším na třetí díl.

26.12.2020 4 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Trvalo mi, než jsem se začetla, ale nakonec mě příběh pohltil a hurá jdu na druhý díl. Téma druhé světové války jsem nikdy nečetla a líbí se mi, jak jsou popsány osudy lidí, jak se vlivem událostí utváří jejich charakter.

22.12.2020 4 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Když jsem četla knihu poprvé, tak jsem jí hltala. Nyní jsem začala číst celou sérii znovu a tento díl mi přijde nejslabší, do čtení jsem se nutila a chvílemi se nudila. Ale Jace, Clary a ostatní miluju, takže hurá na další díl.

21.11.2020 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Super kniha, jen je škoda, že to tak uteklo, kniha mi přišla plná děje a napětí, hltala jsem každou stránku.

21.11.2020 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Tak jsem se pustila opět do nástrojů smrti a musím říct, to je jízda. Tento díl jsem zhltla během pár dní, a to při chození do práce a péče o synka není zrovna jednoduchá věc, ale po chvílích volna jsem hltala stránku za stránkou. Miluju Clary, to jak dokáže Jace usadit a neslintat kvůli němu jako většina "lidí" kolem něj a Jace za jeho drzost a sarkasmus. Luka, ten je prostě skvělý, věrný, milující a navíc vůdce smečky. Takže hurá na druhý díl.

30.10.2020 5 z 5

Rudé svitky magie Rudé svitky magie Cassandra Clare (p)

Miluju autorky styl psaní, jak mě dokáže vtáhnout do knihy, že mám pocit, jako kdybych byla jednou z lovkyň stínů... Magnuse Banea jsem si zamilovala již v první knize od autorky, a to v Městě z kostí, od té doby Banea obdivuji a baví mě, kdykoli se v jakémkoli příběhu objeví. Jeho smysl pro humor je mi dost blízký. Fandím jeho vztahu s Alekem. A Alek se mi líbí v tom smyslu, jak z uťáplého a vystrašeného kluka, který neví, co vlastně cítí, kam patří, se stává sebevědomý a moudrý muž, který nejde slepě za tím, co mu spolek nařídí a začíná uvažovat více jako člověk než voják. Takové jsou mé pocity z něj. Včera jsem knihu dočetla a už se nemohu dočkat dalšího dílu. Nejspíš si zkrátím čekání na další díl přečtením předchozích sérií.

18.10.2020 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Za mě rozhodně nejlepší příběh z celé trilogie. Na knihu jsem se těšila od chvíle, kdy jsem četla první díl a bylo tam řečeno, že mezi Syd a Tristanem dřív něco bylo. Už tehdy jsem tušila, jaká je pravda. Knihu jsem zhltla na posezení. Opravdu pěkně napsané, jen mě mrzelo, že to tak rychle skončilo. A setkání s ostatními páry bylo opět příjemné.

16.09.2020 5 z 5

Peklo a ráj Peklo a ráj Shannon Drake (p)

Toto byla má první kniha od autorky. Začátek knihy mě moc nebavil, ale pak jsem se začetla a kniha mě opravdu bavila. Škoda, že konec nastal příliš brzy, zhltla jsem jí rychle.

28.08.2020 4 z 5

Rytíř ohně Rytíř ohně Shannon Drake (p)

Nádhera, překrásný a strhující příběh plný napětí, vzdoru a lásky.

26.08.2020 5 z 5

Princezna ohně Princezna ohně Shannon Drake (p)

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Po delší době jsem se k ní opět vrátila a musím říct, že mě mrzí že jsem jí tak rychle zhltla. Fallon jsem měla moc ráda, tvrdohlavá, vášnivá, hrdá a bojovná hrdinka, žádná domácí puťka, co čeká, co se stane. Alarik skvělý rytíř, o kterém sní snad každá žena. Ta chemie mezi nimi mě opravdu bavila, autorka ví, jak upoutat. A trocha historie mi nevadila.

23.08.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Fakt skvělá kniha. Měla jsem podezření na vraha, ale skutečný vrah mě překvapil, doslova mi vyrazil dech. Knihu jsem přečetla skoro jedním dechem. Autor umí skvěle psát, kniha mě vtáhla do děje. Možná nejpovedenější kniha že série.

18.06.2020 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Zpočátku knihy jsem byla nadšená, jak se spolu provokovali, příběh toho sliboval hodně. Ale jakmile se spolu vyspali, tak mě kniha začala nudit, žádné překvapení se nekonalo. Když Cal pořád říkal, že je třeba vyklidit otcovy věci, hned mě napadlo, že to nebude jen tak. Nyní doufám, že třetí díl bude lepší.

17.03.2020 3 z 5

Královna povětří a temnoty Královna povětří a temnoty Cassandra Clare (p)

Nádhera. Knihu jsem dostala k Vánocům a musela jsem si opět přečíst předchozí díly, abych se vžila do děje. To byla jízda. Nečekané zvraty a konec nádherný. Přečetla jsem všechny knížky o lovcích stínů a už se těším na další, snad bude autorka psát dál. Bylo skvělé opět se setkat s Clary a ostatními.

15.01.2020 5 z 5

Na křídlech touhy Na křídlech touhy Shannon Drake (p)

Krásný závěr trilogie,povedený příběh plný romantiky,děje i napětí.

03.12.2019 5 z 5