popeluška popeluška komentáře u knih

Deník pražského studenta Deník pražského studenta Pavel Kos

Kniha se mi líbila. Takové oddechové čtení, někdy je to taky potřeba :-) takže jsem spokojená....

28.12.2021 4 z 5

Hořící království Hořící království Sally Green

Třetí díl byl stejně úžasný jako dva předchozí. Jsem nadšená moc se mi série líbila :-)

24.12.2021 5 z 5

Příběhy památných stromů Čech a Moravy Příběhy památných stromů Čech a Moravy Marie Hrušková

Moc pěkně napsaná kniha. Pověsti byly zajímavé a k tomu krásné ilustrace.

14.12.2021 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Tak tohle byla tedy jízda, napínavé od začátku až do konce. A ten konec jsem vůbec nečekala, prostě překvapení. Moc se mi kniha líbila moc :-)

09.12.2021 5 z 5

Neočekávaný robotí exodus Neočekávaný robotí exodus Jindřich Janíček

Druhý díl byl opět moc hezký. Maximálně jsem si ho užila....ilustrace dotvořily krásný pocit ze čtení.

06.12.2021 5 z 5

Hygge a polibky Hygge a polibky Clara Christensen

Čekala jsem odpočinkové čtení a to jsem také dostala :-) Kniha je moc hezky napsaná, četla se jedním dechem. Takže za mě spokojenost.

06.12.2021 5 z 5

Z deníku dočaskářky – Ten pes je chuligán! Z deníku dočaskářky – Ten pes je chuligán! Olga Minaříková

Zajímavá kniha a jsem moc ráda že jsem si ji měla možnost přečíst.

23.11.2021 5 z 5

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Moc pěkně napsaná kniha o autistické dívence. Kniha se mi moc líbila, velké díky autorovi :-)

20.11.2021 5 z 5

Ranní přání Ranní přání Natascha Lusenti

Tato kniha byla krásné pohlazení po duši :-) Nádherně napsaná, přála bych si více takových knih. Jsem ráda, že ji mám ve své knihovničce....

08.11.2021 5 z 5

Polibek v Londýně Polibek v Londýně Catherine Rider

Velmi čtivá kniha a hlavně oddechová. Líbila se mi,maximálně jsem si ji užila :-)

29.10.2021 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět čtivé a napínavé.

21.10.2021 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Tak jsem nemohla přestat číst. Napínavé od začátku až do konce. Nemám co dodat.

13.10.2021 5 z 5

Poprask v sýrové uličce Poprask v sýrové uličce Robert Fulghum

Kniha je tak hezky napsaná.....autor je mistr slova. Moje první kniha od autora a jsem moc spokojená :-)

12.10.2021 5 z 5

Byl jednou jeden život - srdce Byl jednou jeden život - srdce Jean-Charles Gaudin

Krásně udělaný komiks. Určitě doporučuji, maximálně jsem si ho užila.

10.10.2021 5 z 5

Svět démonů Svět démonů Sally Green

Druhý díl byl opět úžasný. Jsem moc spokojená a zvědavá na závěrečný díl :-)

10.10.2021 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Moje první kniha od autora a jsem moc spokojená. Kniha je velmi čtivá a ten konec bych nikdy neuhodla....

29.09.2021 5 z 5

Má noc je tvůj den Má noc je tvůj den Melanie Rose

Tak tato kniha mě neskutečně moc a moc bavila. Byla čtivá od začátku až do konce.

24.09.2021 5 z 5

Kia Ora E Hoa Kia Ora E Hoa Petr Nazarov

Kniha se mi moc líbila, jako všechny od autora.Fotografie jsou nádherné a krásně dotvoří pocit ze čtení.

12.09.2021 5 z 5

Světlo z Pauliny Světlo z Pauliny Jan Štifter

Kniha z edice Tvář se mi opět moc líbila. Po grafické stránce je kniha také moc pěkná. Těším se na další z této edice :-)

08.09.2021 5 z 5

Hrady z písku Hrady z písku Kayla Olson

Jsem z knihy nadšená, moc se mi líbila. Četla se jedním dechem. Budu na ni dlouho vzpomínat :-)

24.08.2021 5 z 5