Poprask v sýrové uličce

Robert Fulghum tak, jak ho známe a máme rádi. Je čím dál starší, moudřejší, ale smysl pro humor ani v nejmenším neztrácí. Utvrdí vás v tom, že je každý den plný zázraků, které člověk vidí jen, když chodí po světě s otevřenýma očima i srdcem. Navrch se dozvíte spoustu nových věcí o strakách, historii Santa Fe, keramice i tělesných pochodech. A už jste někdy tančili s orangutankou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292752/big_poprask-v-syrove-ulicce-r3f-292752.jpg 4.1327
Literatura světová

Vydáno: , Argo

Crisis in the Cheese Aisle, 2016

Kniha Poprask v sýrové uličce

Jara.v
27. listopadu

Skvělé příběhy, které si rádi přečtěte znovu a znovu. Některé mě bavily víc, ale celkově milé odpočinkové čtení.

popeluška

Kniha je tak hezky napsaná.....autor je mistr slova. Moje první kniha od autora a jsem moc spokojená :-)

MagicKleeo

Nejprve jsem měla problém se začíst, ale napodruhé to už bylo lepší. Kniha je zajímavá, čtivá.

radusak9806
07.09.2020

Luisa to dost zachránila. Od stylu knihy jsem tentokrát čekala něco ne způsob "Drž mě pevně, miluj mě zlehka" (sorry mě a mně věčný boj, už pozdě na výhru), než jak já tomu říkám bramborové knihy (přebal mi připomíná potisk bramborovým razítkem). Samo o sobě by to příliš nevadilo, ale více než kdy jindy jsem měla pocit, ty jo tohle už jsem četla (ale všechny bramborové Fulghumy má nyní moje mamka). Analýzu tedy nechám, až se zase vrátí: Takže otázka do pléna: Je povídka o lžíci, zápalkách a posrané holčičce obsazená v jiné knize?

Olous1
03.08.2020

Tuto útlou knížečku jsem našla v knihovně v dětském oddělení. To bylo takové pohlazení po duši. Autora jsem si hned zařadila do oblíbených. To se četlo opravdu samo a v některých pasážích jsem se i našla. Určitě si ji přečtěte.

bruntal
12.04.2020

Fulghum, jak ho máme rádi. "Tráva není zelenější za plotem. Je ze zelená tam, kde je zalévána".

uteklazreality
03.04.2020

... radost ze života, věčné dětství, humor, inspirace, naděje, víra v lepší budoucnost
Nekonečná hravost, upřímná radost ze života a smysl pro pravdu jsou parametry dětství. Pokud si je udržíme do stáří, vyhrajeme. Dokážete být pořád dětmi? Dokážete se na svět dívat s lehkostí, bez „co když“ nebo „kdyby náhodou“? Pokud ne, naordinujte si špetku hravosti každý den. Nebojte se, jde to!

Venda32
19.02.2020

Krátké úvahy a příběhy ze života Roberta Fulghuma. Jako vždy vtipné, s nadsázkou, s nadhledem a s poučením. Robert Fulghum nemůže zklamat.
Pro mě osobně jedna z těch lepších knih.