Poprask v sýrové uličce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Robert Fulghum tak, jak ho známe a máme rádi. Je čím dál starší, moudřejší, ale smysl pro humor ani v nejmenším neztrácí. Utvrdí vás v tom, že je každý den plný zázraků, které člověk vidí jen, když chodí po světě s otevřenýma očima i srdcem. Navrch se dozvíte spoustu nových věcí o strakách, historii Santa Fe, keramice i tělesných pochodech. A už jste někdy tančili s orangutankou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292752/poprask-v-syrove-ulicce-r3f-292752.jpg 4.1305
Žánr
Literatura světová
Vydáno, Argo
Orig. název

Crisis in the Cheese Aisle, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (78)

Kniha Poprask v sýrové uličce

Přidat komentář
Olous1
03. srpna

Tuto útlou knížečku jsem našla v knihovně v dětském oddělení. To bylo takové pohlazení po duši. Autora jsem si hned zařadila do oblíbených. To se četlo opravdu samo a v některých pasážích jsem se i našla. Určitě si ji přečtěte.

bruntal
12. dubna

Fulghum, jak ho máme rádi. "Tráva není zelenější za plotem. Je ze zelená tam, kde je zalévána".


uteklazreality
03. dubna

... radost ze života, věčné dětství, humor, inspirace, naděje, víra v lepší budoucnost
.
Nekonečná hravost, upřímná radost ze života a smysl pro pravdu jsou parametry dětství. Pokud si je udržíme do stáří, vyhrajeme. Dokážete být pořád dětmi? Dokážete se na svět dívat s lehkostí, bez „co když“ nebo „kdyby náhodou“? Pokud ne, naordinujte si špetku hravosti každý den. Nebojte se, jde to!

Venda32
19. února

Krátké úvahy a příběhy ze života Roberta Fulghuma. Jako vždy vtipné, s nadsázkou, s nadhledem a s poučením. Robert Fulghum nemůže zklamat.
Pro mě osobně jedna z těch lepších knih.

Alisce
04. ledna

Tohle je přesně ta kniha, která se čte před spaním. Každý večer jeden dva příběhy a je vám krásně. Robert Fulghum umí skvěle vyprávět.

Taralcielle
03.09.2019

Poprask jsem dostala jako dárek od Ježíška, protože ten ví, že mám Fulghuma ráda. Ale musím přiznat, že jsem byla malinko zklamaná. Znám od něj daleko lepší knížky.Tentokrát převážily příběhy, které se mi nelíbily nebo mě ničím nezaujaly. Pro mě nejhorší z jeho knih. Ale jinak na autora jsem rozhodně nezanevřela :)

Bauriska
31.05.2019

Nádherná knížka :) pobaví, zahřeje, rozbrečí.. vyvolá tolik emocí a to je její síla.

O kus dál někdo na chodník napsal: ,, Co asi dnes dělají v nebi?"

EvaEmma
30.01.2019

Moje první kniha od tohoto autora. Povídky o životě ze života. U některých jsem se pobavila a od srdce zasmála. Oddychové čtení. V budoucnu si určitě ještě nějakou knihu od Fulghuma přečtu.

1

Doporučujeme

Hedvábník
Hedvábník
Ani později, ani jinde
Ani později, ani jinde
Střet králů 1
Střet králů 1
Čas žít, čas umírat
Čas žít, čas umírat