Poprask v sýrové uličce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Robert Fulghum tak, jak ho známe a máme rádi. Je čím dál starší, moudřejší, ale smysl pro humor ani v nejmenším neztrácí. Utvrdí vás v tom, že je každý den plný zázraků, které člověk vidí jen, když chodí po světě s otevřenýma očima i srdcem. Navrch se dozvíte spoustu nových věcí o strakách, historii Santa Fe, keramice i tělesných pochodech. A už jste někdy tančili s orangutankou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292752/big_poprask-v-syrove-ulicce-r3f-292752.jpg 4.1338
Žánr:
Literatura světová

Vydáno: , Argo
Originální název:

Crisis in the Cheese Aisle, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (83)

Kniha Poprask v sýrové uličce

Petr@Pan
26.02.2022

Příjemně plynoucí tok řeči tohoto spisovatelského barda pohladí svou odzbrojující moudrostí. Četlo se mi to lehce, ale poklid, který z toho vane, nejspíš způsobil mé rychlé zapomínání. Ke knize se rád za pár let vrátím. Doporučil bych ji každému, který se cítí být tisknut k zemi konvencí.

Jara.v
27.11.2021

Skvělé příběhy, které si rádi přečtěte znovu a znovu. Některé mě bavily víc, ale celkově milé odpočinkové čtení.


popeluška
12.10.2021

Kniha je tak hezky napsaná.....autor je mistr slova. Moje první kniha od autora a jsem moc spokojená :-)

MagicKleeo
13.01.2021

Nejprve jsem měla problém se začíst, ale napodruhé to už bylo lepší. Kniha je zajímavá, čtivá.

radusak9806
07.09.2020

Luisa to dost zachránila. Od stylu knihy jsem tentokrát čekala něco ne způsob "Drž mě pevně, miluj mě zlehka" (sorry mě a mně věčný boj, už pozdě na výhru), než jak já tomu říkám bramborové knihy (přebal mi připomíná potisk bramborovým razítkem). Samo o sobě by to příliš nevadilo, ale více než kdy jindy jsem měla pocit, ty jo tohle už jsem četla (ale všechny bramborové Fulghumy má nyní moje mamka). Analýzu tedy nechám, až se zase vrátí: Takže otázka do pléna: Je povídka o lžíci, zápalkách a posrané holčičce obsazená v jiné knize?

Olous1
03.08.2020

Tuto útlou knížečku jsem našla v knihovně v dětském oddělení. To bylo takové pohlazení po duši. Autora jsem si hned zařadila do oblíbených. To se četlo opravdu samo a v některých pasážích jsem se i našla. Určitě si ji přečtěte.

bruntal
12.04.2020

Fulghum, jak ho máme rádi. "Tráva není zelenější za plotem. Je ze zelená tam, kde je zalévána".

uteklazreality
03.04.2020

... radost ze života, věčné dětství, humor, inspirace, naděje, víra v lepší budoucnost
.
Nekonečná hravost, upřímná radost ze života a smysl pro pravdu jsou parametry dětství. Pokud si je udržíme do stáří, vyhrajeme. Dokážete být pořád dětmi? Dokážete se na svět dívat s lehkostí, bez „co když“ nebo „kdyby náhodou“? Pokud ne, naordinujte si špetku hravosti každý den. Nebojte se, jde to!

1