pogmanka Online pogmanka komentáře u knih

Jak chutná naděje Jak chutná naděje Šárka Hieková

Od autorky už jsem nějaké knížky četla a tak jsem byla zvědavá, jak bude vypadat další a ještě překonala moje očekávání, krásný příběh o přátelství a těžkostech v životě. Všechny tři sympatické dívky jsem si oblíbila a doufala, že vše dobře dopadne. Povedené dílko.

16.09.2023 5 z 5

Písnička pro Klaudii Písnička pro Klaudii Petra Langová

Od autorky už jsem dvě knížky četla a ani tady jsem nebyla zklamaná. Musím teda říct, že mi trošku trvalo, než jsem se začetla, ale pak už to byla jízda a já se naladila na vlnu prázdnin, táborů a koní a prostě jsem si to náramně užila. Oba hrdiny jsem si moc oblíbila, okolí to už tolik ne :D ale to k tomu patří. Všichni kolem sebe máme lidi, kteří nám mohou ublížit. Moc pěkné dílko.

10.09.2023 5 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Další knížka od autorky, kterou prostě miluju. Tolik příběhů a pořád mě dokáže překvapit. Moc se mi líbilo, že se tady věnovala pozornost zase vztahu pánička a psa. To mě mile překvapilo a ač rozjezd byl pomalejší, byla to moc pěkná romantika, která chytne za srdce. Přesto dávám o hvězdičku méně, protože v porovnání s jinými díly, co jsem od ní četla, tomu prostě něco chybělo. Rozhodně se ale těším na další příběh z pera této autorky.

26.08.2023 4 z 5

FadeAway FadeAway Anabelle Stehl

Nebylo to špatné a příběh rozebírá důležité téma, ale nechytilo mě to tolik jako první díl. Nějak jsem se nemohla začíst.

25.08.2023 3 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Musím říct, že jsem četla díly obráceně a ač druhá kniha byla taky moc pěkná, tenhle příběh se mi líbil víc, všechno bylo hezky propojené a prolínání současnosti a minulosti se mi líbilo. Moc jsem si to užila.

24.08.2023 5 z 5

Hranice zvrhlosti Hranice zvrhlosti Jan Urban

Hodně zajímavá kniha, autor má rozhodně čtivý styl a téma, které zpracovává je hodně závažné. A ten konec. No masakr.

23.08.2023 4 z 5

Ever: Když se mě dotkneš Ever: Když se mě dotkneš Nikola Hotel

Krásná knížka, která chytí za srdce. Oba hlavní hrdiny si nešlo nezamilovat a nefandit jim, aby všechno zvládli. Moc pěkný příběh.

21.08.2023 5 z 5

Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech Jenni Fletcher

Miluju humorné historické romance a tohle byl přesně můj šálek kávy. Bylo to boží. Hlavní hrdinku si nešlo neoblíbit, ani chudáka nechtěného ženicha. :D Líbilo se mi, jak vždycky odhalil, co měla v plánu. Doufám, že autorka brzy napíše něco podobného. Pobavila jsem se.

20.08.2023 5 z 5

Runy osudu Runy osudu Christina Courtenay

Za mě to byl moc hezký příběh o cestování časem, bylo vidět, že si s tím autorka dala práci, což bylo vidět i na různých detailech. Oba hrdiny jsem si oblíbila a přála jim to, přesto mi tam něco na tu poslední hvězdičku chybělo. Nemělo to pro mě takový náboj jako jiná díla s touhle tématikou.

18.08.2023 4 z 5

Potopené lodě Potopené lodě Tami Fischer

Popravdě na začátku jsem si říkala, že tenhle díl nebude moct dosáhnout na ten první, téma mi přišlo nosnější první, ale nakonec musím říct, že mě to mile potěšilo, protože to možná pro mě bylo silnější ještě než první díl. To co Carla nesla na bedrech, má můj obdiv a chápu Mitchella že se do ní zamilova. Potřebovala ho. Krásný příběh.

17.08.2023 5 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Moc pěkný příběh se sympatickými hrdiny. Do konce jsem jim držela palce, aby jim všechno vyšlo a dobře to dopadlo.

15.08.2023 5 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Moc pěkně napsaná knížka s těžkým tématem. Líbilo se mi, jak jsme se postupně dozvídali víc, víc se seznamovali s postavami a zjištovali, že ani jeden to neměl lehké, ale naučili se bojovat. Společně. Mělo to pěknou atmosféru a četlo se to samo.

14.08.2023 5 z 5

Recept na toho pravého Recept na toho pravého Anni Rose

Za mě to bylo takové průměrné dílko, ani neurazí ani nenadchne. Příběh to rozhodně nebyl špatný, ale nebylo tam něco, co by mě chytilo a já chtěla číst dál a dál, vlastně jsem četla dál jenom abych to měla dočtené. Škoda potenciál to mělo, ale bohužel ho to nevyužilo.

13.08.2023 2 z 5

Vrčící naděje Vrčící naděje Lenka Hnátová

Za mě překvapení poslední doby. Vlastně jsem moc nevěděla, co čekat a byla jsem mile překvapena, protože jsem dostala netypický příběh s hrdinkou, která za celou dobu neřekne ani slovo :D a to vážení, jen tak někde nenajdete. Příběh je neuvěřitelně čitelný, zajímavé prostředí a postavy si nešlo nezamilovat. Za mě to má jak lehkost, tak i některé důležité myšlenky. Opravdu zajímavé dílko, které mě moc potěšilo.

09.08.2023 5 z 5

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

Krásná romantická knížka pro všechny romantiky. Moc jsem si ji užila a doufala ve šťastný konec. Všechny postavy jsem si stihla zamilovat a uteklo to tak rychle až mi je líto, že čas s nimi skončil. Každopádně zkusím i seriál. Doufám, že mě nezklame.

08.08.2023 5 z 5

Ex v éteru Ex v éteru Rachel Lynn Solomon

Líbilo se mi zasazení do prostředí rádia, to není tak časté a to na knížce nejvíc oceňuji. Romantický příběh byl sice zajímavý, postavy jsem si oblíbila, ale chybělo mi tam něco víc, něco co by mě chytilo a donutilo bez přestání. Takže pro mě spíš taková oddechovka, která by potřebovala ještě něco víc, abych byla z toho fakt nadšená. Každopádně rozhodně zklamání to nebylo.

04.08.2023 3 z 5

Flořin úděl Flořin úděl Katie Fforde

Moc pěkná oddechovka, kterou jsem si užila. Flora byla takový závan čerstvého vzduchu, který tam potřebovali. Líbilo se mi zajímavé a neobvyklé prostředí a oblíbila si postavy. Člověk jim nemohl přát nic jiného, než aby to dopadlo dobře.

29.07.2023 5 z 5

Billy Summers Billy Summers Stephen King

Musím přiznat, že mi chvíli trvalo se začíst, ale jakmile se mi to povedlo, už jsem se nemohla odtrhnout a potřebovala jsem vědět, co se ještě pokazí. Postavy jsem si oblíbila a rozhodně si něco dalšího zase po čase od autora přečtu.

27.07.2023 5 z 5

Někdo zůstává Někdo zůstává Laura Kneidl

Nebylo to špatné, ale nějak mě to chytlo až poslední třetinu, kdy se to rozjelo, začátek byl na mě takový utahaný a nudný, ale postupně se to zlepšovalo a poslední část se četla nejlépe. Postavy jsem si oblíbila, jen kdyby ten začátek byl lepší, hodnotila bych lépe.

24.07.2023 3 z 5

Propast mezi námi Propast mezi námi Tess M. Puffrová

Knížka mě mile překvapila, trochu jsem se toho bála, ale po chvíli jsem se tak začetla, že jsem jen četla dál a dál a chtěla vědět, jak to dopadne. Autorka hezky zachytila rozdílnost prostředí i s jejich vlastními problémy, že ani když máte peníze nejste šťastní. Moc pěkné a s citem napsané. Naprostá spokojenost.

23.07.2023 5 z 5