Flořin úděl

Jak získat milovaného muže a elegantně se zbavit sokyně - Flora si ví rady. Flora Stanzová přijíždí do odlehlého městečka na anglickém venkově převzít svůj dědický podíl v rodinné aukční síni Stanza a Stanzová, kterou vede její bratranec Charles. Flora, zvyklá dosud na velkoměstský život v Londýně či v zahraničí, je odhodlaná postavit upadající firmu na nohy......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/6885/florin-udel-vtf-6885.jpg 3.945
Vydáno, Olympia

Flora´s Lot, 2005

Kniha Flořin úděl

pip11
23.07.2020

Milá a jednoduchá oddechovka, která poklidně plynula. Líbilo se mi prostředí aukční síně, bylo to něco nového. S bonusem pro milovníky koček - Imelda se svými koťaty se prolíná celým příběhem :)

oluskace
15.04.2019

U knihy jsem se nenudila. Příběh jsem si moc užívala a konec mě nezklamal :)

mysacka
26.07.2016

Knihu jsem vypátrala v knihovně, moc se mi líbila :-) ke konci jsem páru kolem Flor, Edie a jejího manžela přeskočila.. jen abych se rychleji dostala k tomu zajímějšímu :-D moc pěkné romantické čtení

luciefeix
22.07.2015

klasická Fforde , čtivé , vesnické , nové zkušenosti

kazecha
04.08.2014

Původně jsem omylem v knihovně šáhla jinam a odnesla si tuto knížku od pro mě neznámé autorky - a musím říct - že se mi knížka moc líbila !!! Po románech plných erotického dusna s minimem děje to bylo více než příjemné oživení. Už se těším na další knihu. Mimochodem děj je zasazen to zajímavého prostředí aukční síně ... velmi netradiční ...

dubakm
25.06.2014

Přišla mi jako takový slabší průměr, Katie umí i lepší knihy. A taky mám pocit,že poslední čtvrtina knihy byla najednou dějově rychlejší a hlavně urýchlená.

Market = )
02.12.2013

Knížka mě opět moc bavila a nemohla jsem se odtrhnout, jen posledních cca 30 stran na mě působilo, jako by autorka najednou měla knihu dokončit během jednoho večera a celkem nezáleží na tom, v jaké kvalitě. Na to, kolik tam bylo rozjetých dějových linií jsem byla závěrem dost zklamaná až otrávená (u předchozích knížek, co jsem od autorky četla jsem takový pocit "odfláknutí" neměla).

kuti
17.06.2012

Jako obvykle od Katie Ffordeové nečekám nic jiného, než zábavnou, čtivou knížku. Ano, dopadlo to tak, jak se od začátku dalo čekat. Ale ani tak knížka nenudí a baví celou dobu. Bezva!!!!

romantika

Katie Fforde