playada playada komentáře u knih

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Ach to svědomí. Neřád jeden. Bude nás pronásledovat za naše hříchy a nenechá nás na pokoji. Nebýt svědomí, jak by se hezky žilo...

19.05.2021 5 z 5

Firma Firma John Grisham

Teda, dostat se do takové situace, děkuji pěkně !! A teď babo raď ! Napětí po celou dobu. Kdo se chce bát, čtěte!!

19.05.2021 5 z 5

Sedm mínus jedna Sedm mínus jedna Arne Dahl (p)

Trošku bramboračka ...

08.05.2021 3 z 5

Pavučina lží Pavučina lží Dan Brown

Akční scény, odborná připravenost, to vše hodnotím na výtečnou. Méně už jaksi prostředí prezidentů, senátorů, významných a ještě významnějších osobnostį. Připadalo mi to promiňte mi to- trochu vlezdoprdelkovsky. Abysme se ze všech těch mocných a nejmocnějších ještě nepokakali..

02.05.2021 5 z 5

Dům panenek Dům panenek Erik Axl Sund

Deje se toto i ve zvířecí říši, nebo jenom v lidské ? ( Pohlavní styk s mláďaty ). Na otázku, proč někoho vzrušuje díte,( jedinec bez vyvinutých pohlavních znaků ) , asi nedostanu odpověď? Celé je to smutné a beznadějne.

26.04.2021 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Uff, to jsme si zapřemýšleli nad různými šiframi, hlavolamy a hádankami.. Připadala jsem si jak v nějaké ùnikovce. Mám teď úplně zavařený mozek a musím ho restartovat, aby byl schopný louskat další Brownovky !!

14.04.2021 5 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Já dala čtyři, protože to bylo vtipně psaný a hlavní hrdinka byla roztomilá. Ale víceméně souhlasím s názory, že je to určeno pro náctileté... Je to červená knihovna plná naivních skutečností ( hodní mafiáni, bohatý se zamiluje do chudé a VEZME SI JI !! atd atd. ). Ale holky takhle nějak sní , a to je dobře.

09.04.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Vůbec to není ani mrazivé, ani děsivé, ani neodlozitelne, jak je uvedeno na obálce. Dočetla jsem jen silou vůle, a protože jsem investovala peníze. Nechci říkat, že jsou vyhozené, ale asi to tak bude..

05.04.2021 1 z 5

5 mrtvých starých dam 5 mrtvých starých dam Hans Gruhl

Podezřívala jsem někoho jiného. Zajímavé, i když rozuzlení bych si představovala jiné..

31.03.2021 5 z 5

Dům číslo 6 Dům číslo 6 Nela Rywiková

Perfektní.

31.03.2021 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Tak to bylo hooodne hustý!!!

29.03.2021 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Nebylo to špatné. A ten závěr byl docela dojemný.

28.03.2021 4 z 5

Účinný lék Účinný lék Arthur Hailey

Skawin mi mluví z duše. Taky mi tito super úspěšní, neomylní a zeměkouli zachraňující lidi lezly na nervy. Petr Oliva má sice krásné zabarvení hlasu, ale ani to mě nedonutilo knihu doposlouchat do konce.

26.03.2021 1 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Nějak mi to nesedlo...

15.03.2021 1 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Perfektní. Závěr nezklamal. Přednes Kubařové ( audio ) okouzlující.

11.02.2021 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Chudák Amy....

10.02.2021 5 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Poslouchala jsem jako audioknihu. Krásný přednes. Konec jsem proplakala.

06.02.2021 5 z 5

Do nejtemnějšího kouta Do nejtemnějšího kouta Elizabeth Haynes

Nejhorší je ta bezmoc, že vám nikdo nevěří. Nemůžete se na nikoho spolehnout a musíte si sami vymyslet strategii přežití.

05.02.2021 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Poslouchala jsem audioknihu. Přednes se mi líbil. Ani jsem nedutala. Rozuzlení mi přišlo maličko naivní. Ale nevadí.

24.01.2021 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Kerstin Signe Danielsson

Kniha s uprchlickou tématikou. Nějak už je toho všude moc. Zprávy, televize, internet, samé starosti s běženci. Už se to dostalo i do severských detektivek. Ach jo.

01.01.2021 1 z 5