PiperW PiperW komentáře u knih

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

S nadšením musím prohlásit, že tato kniha je mou nejoblíbenější. Doufám, že druhý díl bude alespoň stejně tak poutavý jako první.
Postavy jsem si na první popis zamilovala a hrdě se hlásím do teamu Tuckera :D Taky se mi moc líbilo, že více než 3/4 knihy jsem absolutně netušila, jak to dopadne....potom jsem jisté tušení mít začala, ale stejně se mi kniha moc líbila. Nejlepší bylo Tuckerovo popichování a jeho hlášky. Můžu vřele doporučit všem milovníkům fantasy a co se týče andělské tematiky, je to rozhodně nejlepší serie s Anděly :)

21.07.2013 5 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Tak dočteno během pár hodin...naprosto skvělé, napínavé a mělo to všechno...dočkáte se milostného trojuhelniku, napětí, vtipu, romantiky,....podle prvního dílu o 100% lepší :) těsím se na další

18.07.2013 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Kniha se četla velmi dobře a rychle. Taková oddechovka a zajímavý žánr. Přišla mi velmi podobná serii Akademie Evernight. Čili komu se libila tato kniha, bude se mu líbit i Čarodějnice z Hex Hall. Dala jsem se do dalšího dílu, tak uvidíme :)

18.07.2013 4 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Gabriella Poole

skvělý třetí díl Temné akademie....bavila jsem se od počátku do samého konce a už se těším na 4.díl

08.07.2013 5 z 5

Spoutaní Spoutaní Gabriella Poole

tato serie je naprosto super....uplně mě pohltila, druhy dil snad ještě lepší než první a už mám v ruce třetí a jdu na něj :) ttěším se

04.07.2013 5 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Naprosto úžasná kniha, chytla mě hned od začátku a bavila mě do konce...místy mě štval Finn, ale jinak moc povedená kniha a už se těším na další díly :) Rozhodně si myslím, že to bude jedna z mých nejoblíbenějších ság :)

02.07.2013 5 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

poslední 3 kapitoly fakt stály za to...moc se mi líbilo, jak Gabriel pomohl Katelin, bylo to krásně popsané, jak jí posílal všechny své hezké vzpomínky a jak je to k sobě přimklo. Osobně tento díl hodnotím jako nejlepší z celé série. Vůbec ničím mě nezklamal, mělo to spád a během dvou dnů jsem knihu zhltla :) Jsem moc ráda, že Kate skončila s Gabrielem, přála jsem si to od první chvíle, co se potkali :) Takže za mě 5* :)

09.06.2013 5 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Bezva knížka, rozhodně se už těším na další díl. Bude to rozhodně zajímavá serie, ale musím říct, že snad asi poprvé se mi líbil více film než kniha :) Doufám že bude pokračování a šup na další díl :)

30.05.2013 4 z 5

Shopaholik za hranicemi Shopaholik za hranicemi Sophie Kinsella (p)

Naprosto bombová kniha....Stejně jako první díl jsem se nemohla odtrhnout...už se těším na další díl :) A ano, první a druhá kniha dává dohromady film :) Ten by mimochodem taky mohl mít pokračovani :)

27.05.2013 5 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Knížka se čte dobře....rozhodně nedoporučuju pro náročnější čtenáře, jelikož již z prvních stránek je vám jasná zápletka, ale jako oddychové čtení dobré :) Neurazí

02.05.2013 4 z 5

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

Super knížka, ale druhý díl byl lepší...tady už jsem se posledních 100 stran celkem nudila...každopádně na další díl se těším :)

15.04.2013 4 z 5

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

Nenadchlo mě to tolik, jako původní Percy Jackson, ale je to opravdu dobrá kniha a stojí zato ji přečíst. Kdo má rád Percyho, určitě se mu zalíbí i tato serie. Už se těším na další díl :)

29.03.2013 4 z 5

Jak mi pan Darcy zlomil srdce Jak mi pan Darcy zlomil srdce Beth Pattillo

Myslím, že pro milovníky Austenové je to to pravé. Mě kniha nadchla a během dvou večerů jsem ji přečetla. Moc dobré čtení a teď už se jen pustit do její další knihy :)

16.03.2013 5 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Jane Smith

Je to dobrá kniha, bohužel se mi zdá, že už né tak poutavá jako první 4 díly.....snad ten další bude lepší a vrátím se k původnímu hodnocení 5*....tahle je pro mě bohužel jen za 4 a to jsem uvažovala na 3

13.03.2013

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Knížka se mi líbila, až na prvních 50-100 stran, kdy jsem se nutila do čtení ale potom nádhera :) A konec, posledních pár kapitol taky dost utahané, nicméně 4* a jde se na další díl :)

11.03.2013

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

skvělá knížka. Moc se těším, až si přečtu další její knihy.

27.02.2013 5 z 5

Na útěku Na útěku Meg Cabot

Knížka se moc podařila. Celá trilogie je bezva a čte se to samo. Škoda, že už nebude další díl. Moc sem si Em oblíbila :)

21.02.2013 5 z 5

Phoenix Phoenix Eden Maguire

Nejlepší díl je samozdřejmě Arizona. Nemůžu říct, že by se mi tenhle díl nelíbil, ale s jistotou můžu říct, že pro mě byl z celé serie nejslabší. Zezačátku se to strašně táhlo a říkala jsem si, že se porád omýlá totéž. Nakonci to zase autorka moc rychle ukončila. Takže tahle kniha pro mě lepší průměr. Nic to ale nemění na tom, že jako serie jsou Krásní mrtví jedna z nejlepších serii co jsem četla

09.02.2013 4 z 5

Arizona Arizona Eden Maguire

Musím říct, že z celé serie mam tuhle knihu asi nejraději

09.02.2013 5 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Skvělá kniha....naprosto mě vtáhla do děje a během dvou dní jsem měla dočteno. Ostatní díly jakbysmet, jen mě trošku zklamal poslední díl. Zezačátku moc roztahaný a nakonec to tak rychle utli

09.02.2013 5 z 5