PiperW PiperW komentáře u knih

Brněnské pověsti Brněnské pověsti Jakub Šafránek

knihu shledávám průměrnou. Očekávala jsem bohužel víc, ale v zásadě nijak nenadchla ani nezklamala. Jen jsem čekala něco víc

23.11.2018 3 z 5

Domácí krabičková dieta 1 - 3 - BOX Domácí krabičková dieta 1 - 3 - BOX Alena Doležalová

Naprostá spokojenost. Knížky mohu jen a jen doporučit. Ať chce člověk zhubnout, změnit životní styl a najet na zdravější stravu, vyčistit se nebo jen udržet váhu, či prostě jen obohatit svůj jídelníček o originální a chutná jídla, je to ta pravá volba.
Jsem nadšená. Kamarádka s knihami zhubla 15kg a já jsem před týdnem začala a mám dole 2kg. Jsou tam skvělé rady a typy na jídla, nutriční hodnoty i cviky. Pokud stále váháte zda koupit, tady opravdu nešlápnete vedle.

02.03.2018 5 z 5

Dva životy Dva životy Táňa Keleová-Vasilková

Kniha pro mně byla zklamáním. Jako oddechovka dobré, ale po prvních zhruba 50 stranách jsem věděla jak to dopadne. Já bych ji nedoporučila

06.01.2018 1 z 5

Palác rozkoší Palác rozkoší Kate Emerson

zdravím všechny, neví někdo, jestli se podle knížky netočili i Tudorovci nebo jiný serial? Že bych případně mohla zařadit do čtenářské výzvy. Díky :)

03.01.2018

Tak u této knihy musím říct opravdu bravo.
Řekla bych nadčasový příběh o opravdovém přátelství, který si mohou přečíst všechny věkové kategorie. Mladší nadchne tím, že není nikterak dlouhý a pro starší je to příjemné a pravdivé oddechové čtení, které se čte opravdu jedním dechem. Až mi bylo líto, že kniha má jen 200 stran :) Rozhodně si ráda od této dvojice autorů přečtu něco dalšího :)

02.01.2018 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Ze začátku mně kniha zaujala, jak sem ale četla dál, tak prostřední část pro mně nezáživná, pořádně za to stálo až posledních cca 100 stran kdy se konečně něco začalo dít. Za mně 2* za ten konec

29.12.2017 2 z 5

Rodina Rodina Marcela Remeňová

První dva díly mně naprosto uchvátily. Byl to pěkný příběh a začátek tohoto dílu vypadal rovněž slibně. Prostředek byl hodně krkolomný, nezáživný a začala jsem se ztrácet v propletenci jmen a nových postav, taky to rovzspomínání potens a pořád střídání jmen bylo dost matoucí. Posledních zhruba 150 stran se opět dalo nějak číst. Čekala jsem konec série, tak jsem se donutila dočíst do konce a zjistím, že bude další díl? Asi si ho přečtu kvůli úplnosti abych věděla jak to dopadne ale musím říct, že tento díl mně nikterak nenadchnul, tudíž na mně dvě slabé hvězdy za ten rozjezd a konec.

03.05.2017 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Vůbec jsem nevěděla co od knihy očekávat a nikdy jsem si nemyslela, že by mně toto téma mohlo nadchnout. Knížka je psaná velmi čtivě, nicméně jsem příběh opravdu prožívala a chvílemi i plakala a často měla strach. Velice povedené a ze života

18.11.2016 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Hodně dobrá oddechovka, rozhodně můžu doporučit

11.11.2016 4 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Velmi povedená kniha, jsem moc zvědavá na pokračování. Snad mně nezklame jako už spousty knížek na pokračování

11.11.2016 4 z 5

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

jedním slovem paráda. Nevěřila bych, že tak mladá autorka a hlavně česká, dokáže napsat takový příběh, tím spíš scifi. Opravdu vydařená kniha a já se těším, až si přečtu pokračování

09.11.2016 5 z 5

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

velmi dobře napsaná kniha. Chytlavá, překvapivá. Taková oddechovka, ale dobře napsaná

25.03.2016 4 z 5

Larisa a Dlouhověcí Larisa a Dlouhověcí Nora Madisonová

Knížka mně moc bavila a oslovila mně i tématika. Velmi čtivé a Aleka jsem si velmi oblíbila. Larisa mi nevadila. Moc povedená knížka

03.03.2016 5 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Po precteni Netvora jsem si rekla wow, ta autorka je vazne dobra. Tato knizka mne dost zklamala. Hlavni muzska postava mne neskutecne otravovala, byl to strasnej spratek typu ja vsechno musim ridit a pres to vlak nejede. Doufam, ze dalsi knizky od Alex budou lepsi

22.02.2016 2 z 5

Tajemství Morrowů Tajemství Morrowů Susan McNally

Knížka poutavě psaná, líbila se mi. Začátkem jsem se musela celkem prokousat, ale pak už to šlo. Nevíte, jestli bude pokračování? Docela by mně zajímal další vývoj :)

24.01.2016 4 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

kniha se mi moc líbila, byla trochu slabší než díly předešlé, ale i tak se mi moc libila...
pokud jsem dobre pochopila narážku, snad se muzeme tesit na dalši dil z pohledu bratra Cat :)

12.07.2015 5 z 5

Má noc je tvůj den Má noc je tvůj den Melanie Rose

mně se příběh moc líbil, zajímalo by mě i pokračování, co se dělo dál a jak si Dan poradil s rolí otce, což určitě následovalo :) Moc pěkná knížka, ikdyž moc oddychové čtení to není

18.10.2014 4 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

Bohužel musím tak trochu souhlasit s Ivca98....Pro mně nejslabší kniha z této serie

29.04.2014 3 z 5

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Musím se přiznat, že mně trochu zklamalo, jak se všechno vyřešilo během asi 20 stran u konce. Závěrečná bitva byla otázka pár stránek. Nějak to na mně bylo trošku moc uspěchané, celou knihu se to všechno hodně omýlalo a rozebírao a nakonec nás takhle odbije, to mně trochu zklamalo, ale jinak se mi celá trilogie moc líbila :)

30.11.2013 4 z 5

Černá magie Černá magie Lisa Jane Smith

První dva díly se mi líbily, tako kniha zatím nejslabší z celé serie alespon podle mého :)

26.11.2013 1 z 5