Pípasek Pípasek komentáře u knih

Vlak v 6:20: Cesta, která vede do pekla... Vlak v 6:20: Cesta, která vede do pekla... David Baldacci

Pět hvězdiček je málo. Super napínavé těžko odložitelná kniha

15.10.2023 5 z 5

Nultá hodina Nultá hodina Jana Poncarová

Tato kniha je opravdu jen pro čtenáře zajímající se o historii. Je zde zachycen život emigrantky až po její návrat do vlasti. Rozpětí 1945-1992. Zachycen je její osobní život, romantika nechybí.

12.10.2023 5 z 5

Sráz Sráz Lucy Goacher

Od první stránky jste vtažení do děje, dvou sebevražd mladých dívek, u kterých je hodně nesrovnalostí , přesto poslední verdikt vyšetřovatelů je sebevražda. S tím se pozůstalí odmítají smířit a konečné rozuzlení Vám sdělí polední kapitola a budete velmi překvapeni

08.10.2023 5 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Skvělá kniha u které se nenudíte, Rozvrácené rodinné vztahy, nenávist, honba po majetku. Snaha o vyřešení zpackaného vyšetřování únosu před 14-ti lety současným ansáblem . Bude to dřina

06.10.2023 5 z 5

Otcova oběť Otcova oběť Santiago Díaz

Super čtení

29.09.2023 5 z 5

Jedna z nás je mrtvá Jedna z nás je mrtvá Jeneva Rose

Souhlas s Ivulkou, i tak může "přátelství" vypadat. Problém jsou peníze a s nimi spojená nadřazenost a povyšování až ke krutosti v žádném případě kniha nenudí

18.09.2023 5 z 5

Vše temné a nebezpečné Vše temné a nebezpečné Stacy Willingham

Pomalý rozjezd o to větší překvapení v dalším pokračování ,., konec velmi překvapil, nedalo se odložit. Vřele doporučuji.

16.09.2023 5 z 5

Noc temných lží Noc temných lží Dominik Dán

To je tedy síla. Urvat se od toho prostě nešlo.

04.09.2023 5 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Vše bylo napsáno, doba, kdy si životem nebyl jistý nikdo. Nebyl-li důvod k likvidaci nepohodlného člověka, tak se prostě použila jakákoliv lež. Praktiky výslechů byly horší než gestapa. Nejhorší bylo, že oproti důsledným Němcům, zde se nedalo téměř nic dohledat. Kniha sama o sobě je krásně napsaná, ale pronásledovat mě bude dlouho

06.08.2023 4 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

výborná kniha, super čtení. Od tohoto autora nelze čekat nic jiného. Pevně doufám, že se objeví další perfektní díla tohoto spisovatele

31.07.2023 5 z 5

Když se nikdo nedívá Když se nikdo nedívá Jennifer Hillier

Super napínavé čtení, hlavně pěkně zamotané. Nic není tak, jak vypadá,

30.07.2023 5 z 5

Jen my dva Jen my dva Laure Van Rensburg

Začalo to pěkně, ve dvou víkend. To v co se strhl už vůbec pěkné nebylo.

27.07.2023 5 z 5

Krabička vzpomínek Krabička vzpomínek Kathryn Hughes

Nemá chybu, vše co obnáší život

09.07.2023 5 z 5

Řezník a střízlík Řezník a střízlík Alaina Urquhart

Kniha patří opravdu k těm drsným. Na své si přijdou čtenáři, kteří upřednostňují Cartera, Nesba atd. Chápu proč autorka číst knihu svým dětem zakázala, Mě kniha nezklamala

29.06.2023 5 z 5

Všechny, které pohřbil Všechny, které pohřbil Victoria Selman

Naprosto zvrácený. pohlcující thiller při jehož čtení Vám nebude vždy příjemně po těle

25.06.2023 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Velmi poutavé od samého začátku až do konce.

21.06.2023 5 z 5

Sesterstvo sobotního sauvignonu Sesterstvo sobotního sauvignonu Gill Sims

velmi vtipným způsobem zachycující běžné problémy žen, které jsou zahlceny prací v zaměstnání, výchovou dětí a neustálým kolotočem nedoceněných povinností v domácnosti, Do toho nevěra, pomluvy atd, Do této doby plné starostí, přinese trochu zapomnění

17.05.2023 5 z 5

Pouštní hvězda Pouštní hvězda Michael Connelly

Jako obvykle tento autor nikdy nezklame. Vše bylo napsáno v předcházejících komentářích, není co dodat, lze jen doporučit

11.05.2023 5 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Nemá chybu, napětí od začátku až do konce .

09.05.2023 5 z 5

Otcova oběť Otcova oběť Santiago Díaz

Super čtení, tedy pro toho, kdo má rád drsnější žánr

03.05.2023 5 z 5