Jedna z nás je mrtvá

Jedna z nás je mrtvá https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516625/bmid_jedna-z-nas-je-mrtva-5s1-516625.png 3 28 9

Seznamte se se ženami z Buckheadu, bohatého předměstí Atlanty, kterému vévodí drahá auta, honosné domy a soupeřivá přátelství. Shannon tu kdysi byla královnou. Ale jen do chvíle, než ji opustil manžel, politik Bryce. Když ji nahradí mnohem mladší ženou, rozhodne se mu Shannon pomstít. Shannonino místo po boku Bryce zaujala Crystal. Mladá, nevinná holka z Texasu ovšem nemá ponětí, proti komu stojí. Olivia roky čekala na příležitost převzít Shannoninu pomyslnou korunu. Konečně nadešla její chvíle. Aby dosáhla vytoužených cílů, nezdráhá se vrazit kamarádkám kudlu do zad. Karen na rozdíl od ostatních manželek pracuje a vychovává malého syna. I ona je však proti své vůli vtažena do víru intrik a lstí, kvůli nimž zpochybňuje své místo v životě. Jenny je majitelkou Glancu, nejexkluzivnějšího salonu krásy ve městě. Zná všechna tajemství i nejtemnější touhy svých klientek. Prozradí je někdy? Které z těchto žen budou dost chytré na to, aby Buckhead přežily – a která skončí mrtvá?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Vendeta

One of Us Is Dead

Markéta.
18.04.2024 5 z 5

Velmi čtivě napsané, bavilo mě to.

Leena
20.02.2024 2 z 5

Bylo to velice slabé, společenský román o bohatých znuděných paničkách. Napětí tam nebylo ani co se za nehet vejde.
Prostě nuda.
Perfektní manželství mělo aspoň spád, tohle ne.

barborelka
13.12.2023 5 z 5

Mě se líbilo moc , nejdřív zmatek v postavách ale když se děj ustálil tak super. Od začátku tušíte, která panička natáhne brka jelikož by jste ji nejraději sami odpravili :-) ....

ZimníLidé
09.11.2023 5 z 5

Ty ženský nedělaly nic jiného než, že chlastaly a drbaly :D. Já jít do salonu a pít tam už od desíti hodin, tak bych byla už odpoledne zralá do postele a probudit se s pořádnou kocovinou. Ale oni prostě ne :D. Nejvíc se mi samozřejmě líbil konec. Ani tam jsem k dané osobě nepocítila lítost a že jsem empatická dost. Ale jo, líbilo :D.

bigben
15.10.2023 3 z 5

Dost podobné Sedmilhářkám Liane Moriarty, postavy trochu slabší a koho zabijí je jasné od začátku...za mě zajímavě uchopený závěr.

Šárka88
22.09.2023 4 z 5

3+1****
Moc jsem se těšila až tato knížka vyjde, ale se čtením přišlo i zklamání.
Oproti první knížce od této spisovatelky bylo 3/4 knížky nezáživné a nudné, nic se nedělo, až teprve na samotný závěr. Čekala jsem co asi bude, ale až takto? Proto jedna hvězda za to navíc. Detektiv, který se nechá zblnout? Ne, ne.
Příběh bohatých paniček, nic moc.

Pípasek
18.09.2023 5 z 5

Souhlas s Ivulkou, i tak může "přátelství" vypadat. Problém jsou peníze a s nimi spojená nadřazenost a povyšování až ke krutosti v žádném případě kniha nenudí

Petronela16
13.09.2023 odpad!

Nechcem sa velmi rozpisovať, lebo v podstate nie je o čom Takže kniha: je o ničom, vzdala som to v polovici, pretože takýto slepačinec som nečítala ani nepamätám.Bezduche hovory o vsetkom a o ničom.Jediné pozitivum je obal . Šliapla som úplne vedľa.

Ivulka432
09.09.2023 5 z 5

Moc mě nezajímá "kdo, kde a s kým", ale zde mě příběh bavil! Vyprávění z pohledu jednotlivých většinou hodně bohatých žen a najednou vražda. Doporučuji k přečtení 5*.

Jeneva Rose
americká
2022  81%Perfektní manželství
2023  65%Jedna z nás je mrtvá

Kniha Jedna z nás je mrtvá je v