Pípasek Pípasek komentáře u knih

Lovkyně Lovkyně Kate Quinn

Tak to byla opravdu jízda. Velmi těžko se kniha odkládá, protože osudy jednotlivých postav to nedovolí. Jste tak vtaženi do děje, že Vám je skoro líto konce i po těch šestistech stranách

20.11.2020 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Srdce bolí, rozum nebere. Hrůzné, nelidské , tragické

06.11.2019 5 z 5

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

Srdceryvný příběh, u kterého dle vyjádření autorky, plakal i manžel. Opravdu není co dodat. Přečteno na jeden zátah

18.11.2023 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Nebudu se opakovat, přečteno na jeden zátah. Tato kniha si opravdu zaslouží označení bestseller

06.06.2020 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Dokonalý zločin, dokonalá kniha. Sériový vrah zaměřující se na osoby se sebevražednými sklony. Do posledních stránek netušíte a potom jen zíráte. Top thriller naprosto zaslouženě

12.04.2021 5 z 5

Milostný příběh jednoho života Milostný příběh jednoho života Beth Morrey

Krásná kniha, veselé i smutné okamžiky, přesně jak jde život. Škoda jen, že v současnosti jsou sousedské vztahy, jak je v knize uvedeno, naprostou utopií

30.10.2020 5 z 5

Drahá ženo Drahá ženo Kimberly Belle

Pěkně zamotané, velké překvapení na konec.

24.06.2021 5 z 5

Nevíš dne, nevíš hodiny Nevíš dne, nevíš hodiny Dominik Dán

Tak tohle se četlo samo, dokonce je kniha i místy vtipná, přitom napínavá. Hlášky mezi příslušníky policie jsou tím pravým co mě opravdu zvedlo náladu

26.06.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Pět hvězdiček je málo, Napínavé, plné zvratů, některé pasáže jen pro otrlé, ale celkově výborné čten
í

04.06.2019 5 z 5

Květy nad peklem Květy nad peklem Ilaria Tuti

Strhující, psychologický thriller, kdy vrah ve Vás vzbudí rozporuplné pocity

22.04.2019 5 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Skvělá kniha u které se nenudíte, Rozvrácené rodinné vztahy, nenávist, honba po majetku. Snaha o vyřešení zpackaného vyšetřování únosu před 14-ti lety současným ansáblem . Bude to dřina

06.10.2023 5 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Naprosto zasloužené označení "Světový bestseller". V napětí jste po celou dobu, chvílemi až mrazí z výkonu policejní potápěčky- dívky pod hladinou. Její práce - horor.

22.06.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Jedna z nejkrásnějších knih i když se nechce věřit tomu, že děj se odehrává ve 20. století

13.01.2021 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Nervy drásající, ale opět vynikající kniha.

14.09.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Nelze než s komentáři souhlasit. Napětí od začátku do konce, čtivé a poučné. Bohužel i slova dokáží velmi ublížit.

20.02.2020 5 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Tento autor mě nikdy nezklame. Naprosto super čtení.

22.06.2019 5 z 5

Šťastní a mrtví Šťastní a mrtví Mark Edwards

Od této knihy se nedalo odejít. Naprosto zvrácený , ale chytrý vrah si hrál prakticky se všemi jako s loutkami. Jen tahal za provázky a vše mu hodně dlouho vycházelo.

02.06.2019 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Temný až děsivý, strhující příběh. Stačí jedno nedorozumění a zničený život plný tragédie je na světě. Do samého konce nevíte, co tu děsivou lavinu spustilo.

15.12.2018 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

výborná kniha, super čtení. Od tohoto autora nelze čekat nic jiného. Pevně doufám, že se objeví další perfektní díla tohoto spisovatele

31.07.2023 5 z 5

Její poslední výdech Její poslední výdech Robert Dugoni

Kniha je určena pro čtenáře drsných thrillerů. Napětí se stupňuje, obětí svázaných do kozelce a mučených přibývá. Kovboj, tak ho pojmenovali, jim zdárně do poslední stránky, uniká

22.03.2023 5 z 5