pip11 pip11 komentáře u knih

Zrozená z ledu Zrozená z ledu Nora Roberts

Pěkné, čtivé, asi se poohlédnu po třetím díle.

04.03.2019 4 z 5

Dárek Dárek Cecelia Ahern

Hezký příběh o pravdě, co je v životě opravdu důležité.

19.02.2019 4 z 5

Slúžka z Fairbourne Hall Slúžka z Fairbourne Hall Julie Klassen

Výborný příběh, tajemství a romantika. Kdo má rád Jane Austen, nemůže udělat chybu knihami od této autorky. Příběh je velmi čtivý, rozhodně nebylo snadné ji odložit. Líbilo se mi, jak se postavy vyvíjejí a mění. Velmi se těším na další knihy, které si rozhodně hodlám přečíst.

09.02.2019 5 z 5

Debora Debora Georgette Heyer

Pěkné, od poloviny i velmi zábavné.

07.02.2019 4 z 5

Vzpomínky na zítřek Vzpomínky na zítřek Cecelia Ahern

Skvělá kniha, byla poutavá, tajemná a neobvyklá. Od začátku to bylo příjemné čtení, v polovině knihy už to bylo napínavé a nebylo snadné ji odložit. Kouknu se i po dalších titulech této autorky.

26.01.2019 5 z 5

Ve stínu erbu Ve stínu erbu Hana Marie Körnerová (p)

Další moc podařený historický příběh. Opět nechybí trocha romantiky a spousta napětí :)

13.01.2019 5 z 5

Almužna jen pro bohaté Almužna jen pro bohaté Hana Marie Körnerová (p)

Pěkná kniha i detektivní zápletka se povedla. Dávám ale raději přednost historickým,ty se mi líbí více.

12.01.2019 4 z 5

Dům u ústí řeky Dům u ústí řeky Victoria Jones

Obě časové roviny se mi líbily. Krásně se oba časy propojovaly, smutnější a tajemný historický a pozitivnější ten současný. Příběhy to byly poutavé a napínavé, takové smutně krásné.

28.10.2018 4 z 5

Ostrov s vůní čerstvého chleba Ostrov s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Milá kniha s roztomilým Papuchalkem a spoustou voňavého chleba. Slupla jsem ji za jeden den. Nenáročné, avšak příjemné čtení.

23.09.2018 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Moc pěkné, bylo to takové pohlazení po duši :) Jako dítě mě tato kniha minula, jsem ráda že jsem si ji přečetla.

12.08.2018 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Ponuré a depresivní dílo. Ke knize se vracet nebudu.

07.07.2018 2 z 5

Mansfieldské panství Mansfieldské panství Jane Austen

Moc pěkná kniha. Příběh je poklidný a až ke konci dostane spád. Nevinná, křehká a čistá Fanny a srdečný Edmund který ji ochraňuje. Můj oblíbenec sir Thomas - morální ale laskavý, dobrého srdce a jako druhý po Edmundovi nevlídnější k Fanny i když nebyla jeho krev. Celé to bylo příjemné čtení a mohu doporučit.

10.06.2018 4 z 5

Všetky cesty vedú sem Všetky cesty vedú sem Mariana Zapata

Další krásný příběh, tentokrát z Pagosa Springs v Coloradu, kde žije sama autorka. Bylo to skvělé a hlavní postavy Ora, Amos a Rhodes jsou báječné…

02.06.2024

Pravá čarodějka Pravá čarodějka Nora Roberts

Moc pěkný příběh o irské čarodějnici Morganě, která žije poklidně svůj život, než se potká s fascinovaným, avšak cynickým skeptikem Nashem. Je to kouzelný a magický zážitek. Těším se na pokračování.

16.05.2020 4 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Je pravda, že tento díl už nebyl až tak poutavý jako dva předchozí, ale i tak to bylo pěkné.

08.03.2020 3 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Druhá část příběhu cesty v čase, tentokrát o Alessandře. Velmi pěkné a povedené, užila jsem si to. Less se ocitne v současnosti a snaží se poznat a pochopit, jak to tady chodí a zároveň poznat to, co jí v její době nemohlo být dopřáno. Bylo to moc příjemné čtení a od první do poslední stránky jsem se bavila.

07.03.2020 5 z 5

Navěky Navěky Jude Deveraux (p)

Kdo chce skutečnou pohádku, kde jsou princové a vše je kouzelné, tak neprohloupí.
Samozřejmě že vše v této dokonalé pohádce končí a žili šťastně… Je to tak sladké, až bolí zuby, ale proč ne… Pěkné bylo propojení s minulostí, taktéž přechody a změny které zažili.

11.12.2019 4 z 5

Vánoce v Paříži Vánoce v Paříži Mandy Baggot

Kniha se mi moc líbila. Kdo má rád procházky zasněženou adventní Paříži, tak si příjde na své. Bylo to kouzelné vánoční čtení, milé a romantické. Sníh v ulicích Paříže, vánoční trhy, francouzské jídlo a mnoho památek.

04.12.2019 5 z 5

Vojvodova pomsta Vojvodova pomsta Georgette Heyer

Román se odehrává v Paříži za vlády Ludvíka XV. Je zde dost francouzských frází, což mi bylo příjemné, lehce se tak ponoříte do této napudrované doby.
Tato zábavná fraška mě hodně rozesmála, také by se mi líbila na divadelních prknech. Postavy jsou sympatické a zábavné, snadno jsem si je oblíbila.

19.11.2019 5 z 5

Večné puto Večné puto Laura Frantz

Krásně živé popisy od Skotska po Virginii a Jamajku v romantickém příběhu Lark a Magnuse, kteří byli nevinně obviněni a vyhoštění z jejich drahého ostrova. Je to poutavý lyrický příběh.

22.10.2019 5 z 5