Večné puto

Večné puto https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417294/mid_vecne-puto-y0D-417294.jpg 4 10 2

Hoci Magnus MacLeish a Lark MacDougallová vyrastali na pozemkoch rovnakého zámku, Magnus je teraz lairdom tohto veľkolepého panstva i celého ostrova Kerrera. Lark je v jeho službách iba včelárkou a tiež tou, ktorá má vytvoriť elixír, čo by pomohol jeho žene počať dediča. Keď však jeho manželka náhle umiera, Magnus a Lark sa ocitnú vo víre obvinení, vyhostia ich z milovaného ostrova a predajú za trest do služby naprieč Atlantik až do Ameriky. Dokážu v novom svete začať úplne od začiatku? Má ich budúcnosť nejakú nádej? Tento román Laury Frantz srší úžasnou autentickosťou. Aj vďaka inšpirácii z vlastnej rodinnej histórie nám predostiera ohromujúci príbeh lásky, vyhnanstva a odvahy z prostredia koloniálnej Ameriky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , i527.net

Bound Heart , 2019

AlcaLou
19.11.2021 5 z 5

Tak ovšem toto byla nádhera! Tomu říkám vkusně napsaná romantika, která vás absolutně pohltí. Nádherný lyrický příběh s hezky propracovanými a velmi sympatickými postavami a s úžasným popisem prostředí. Měla jsem pocit, že sama zažívám drsné podnebí Skotska nebo že mne samotnou přepadla bouře na lodi. Nelze hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček. Kniha se řadí nyní mezi mé top a rozhodně jsem ji nečetla naposledy. Příběh Lark a Magnuse budu mít ještě dlouho v paměti.

pip11
22.10.2019 5 z 5

Krásně živé popisy od Skotska po Virginii a Jamajku v romantickém příběhu Lark a Magnuse, kteří byli nevinně obviněni a vyhoštění z jejich drahého ostrova. Je to poutavý lyrický příběh.

Laura Frantz
americká, 1961