petuzla5591 petuzla5591 komentáře u knih

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Moc krásný příběh o neobyčejné dívce. Dala bych 4,5 kdyby to šlo.

03.09.2019 4 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Skvělý závěr příběhu o sirenách. Druhý díl mě bavil více než první. Zamilovala jsem si to.

27.08.2019 5 z 5

Arabella z Marsu Arabella z Marsu David D. Levine

Dokonalost! Jinak se tato kniha popsat nedá. Arabellu jsem si zamilovala a stejně tak kapitána. Kniha mne skutečně prekvapila. Je napínavá, obsahuje romantiku a také skvělou hlavně hrdinku.

14.08.2019 5 z 5

Ex, grogy a rock'n'roll! Ex, grogy a rock'n'roll! Maryse Dubuc

Páni, po delší době jsem přečetla další díl. Tento se mi hodně líbil.
Spoiler!!!!
Hlavně díky Jenny a Hugovi. Doufám, že brzy vyjde další díl. Zajímá mne, jak to dopadne s Vicky.

10.05.2019 5 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Kniha mne hned vtáhla do děje. I když nejsem cílová skupina, příběh mě bavil. Četla jsem autorčinu předchozí trilogii Dědička, Rozpolcení, Boj o trůn o nynější královně Tryllů Wendy a králi Lokim a díky tomu jsem zhruba věděla o jejich světě. Těším se na druhý díl kroniky Kaninů.

10.05.2019 5 z 5

Je tohle láska? Je tohle láska? Holly Bourne

Příběh o Amber mě opravdu hodně bavil. Užila jsem si ho a těším se na příběh o Lottie.

22.04.2019 5 z 5

Psí tinder Psí tinder Petra Macková Hrochová

Kniha je vtipná a milá. Příběh o hledání může snů avšak z pohledu buldočka Evžena. Skvělý knižní hrdina.

14.04.2019 5 z 5

Dobytí Salemu Dobytí Salemu Jukito Kiširo

No páni. Závěr Ality mě tedy překvapil. Byla to jízda od začátku až do konce a já jsem velice vděčná, že Crew u nás Alitu vydali.

31.03.2019 5 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Skvělá oddechovka.

21.03.2019 5 z 5

Ledové království: Srdce z ledu Ledové království: Srdce z ledu Elizabeth Rudnick

Kniha mě moc bavila. Je zajímavé číst příběh z pohledu Anny a Hanse. To, co si v dané chvíli mysleli atp.

25.01.2019 5 z 5

Sbohem, princové! Sbohem, princové! Lindsey Leavitt

Pěkné zakončení této skvělé trilogie.

22.01.2019 5 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Páni. Kniha předčila má očekávání.

17.01.2019 5 z 5

Zima Zima Hubertus Rufledt

Pecka. Ještě lepší než první díl. Nedočkavě vyhlížím další díl. A kresba je prostě nádherná.

Cesta ke svobodě Cesta ke svobodě Jukito Kiširo

Jsem zvědavá, jak to s Alitou dopadne. Mám ji ráda. A to, že se zamilovala je boží. Konec je napínavý, už aby byl další díl.

Princezna k pronajmutí Princezna k pronajmutí Lindsey Leavitt

Tak toto bylo skvělé. Parádní oddechovka. Těším se na další díly.

Kouzlo života Kouzlo života Donna Hay

Kniha mne mile překvapila. Někdy mne trochu štvala Finnina tvrdohlavost, ale vyvolalo to ve mne spoustu emocí a nakonec to dobře dopadlo. Fajn kniha.

06.01.2019 4 z 5

Zapomnění Zapomnění Cat Patrick

Nečekala jsem to, ale byla to pecka.

08.11.2018 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Naprosto skvělá kniha. Hned si musím pořídit další díl.

27.10.2018

Simpsonovi / Futurama: Propletená lapálie (Crossover) Simpsonovi / Futurama: Propletená lapálie (Crossover) Matt Groening

Byla to peckovní oddechovka. Miluju Simpsony a Futuramu a mít je v jednom komiksu? Prostě super. Je to vtipné a simponofuturamovsky ujeté.????????

10.10.2018 5 z 5

Kráska a zvíře: Zakletá v knize Kráska a zvíře: Zakletá v knize Jennifer Donnelly

Pěkná kniha. Místy jsem Krásce říkala, ať to nedělá a ať tam nechodí. Je to krásný příběh k mé milované Krásce a zvířeti.

07.10.2018 5 z 5