Cesta ke svobodě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Alita má problém. Po katastrofě spojené s pokusy šíleného doktora Desty Novy se vrací její starý nepřítel Zapan, silnější než dřív – a toužící po krvavé pomstě. Alita chce ochránit své blízké před Zapanovým řáděním, ale ocitá se v pasti – povstane-li na svou obranu, může se dostat do křížku s krutými zákony Továrny.

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379642/big_bojovy-andel-alita-3-cesta-ke-svobo-0KX-379642.jpg 4.267
Série:

Bojový anděl Alita 3.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

Vydáno: , Crew
Originální název:

Battle Angel Alita Deluxe Edition 3


více info...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Cesta ke svobodě

GoodGames
15.03.2021

Bojový anděl Alita 03: Cesta ke svobodě si stále udržuje svoju kvalitu. Síce to už nie je tak emotívne ako v prvom diely, no akcie je tu aj naďalej naozaj dostatok. K tomu si prirátajte skvelú kresbu, svižný scenár, pútavé a prehľadné súboje. Alita je vydarenou manga sériou a som veľmi zvedavý na finále.

Blančitos
28.03.2020

Akční manga o kyberženě Alitě se chýlí ke konci. Není to žádný extra výkvět, ale tento třetí díl mě bavil mnohem více, než ten druhý, takže jsem fakt zvědavá, jak dopadne úplný závěr série. :)


LordSnape
01.12.2019

Pořád zábavné, ale je vidět, že jde stranou už filosofie samotného příběhu. Kiširo navíc vše dost natahuje, ale Zapan jako protivník je super, takže ve výsledku spokojenost, protože je tam Alita.

Lenka.Vílka
18.10.2019

"Evolve - Fire From The Gods"

Úvod dílu mě dostal. Souboj s Bersekem byl vskutku epických rozměrů. Vlastně celý tohle vyřízení účtů z minulosti bylo nádherné. Ale mělo následky. A vzhledem k obálce, jak se Alita dostane do tohohle stavu, to jsem koukala. Takže následky jsou kruté. Práce pro Salem výměnou za nové tělo? A ještě ta jedna maličkost...

Což bohužel SPOILER, MOŽNÁ vede jenom k další akci bez nějaké hlubší myšlenky. Protože tam se vážně jenom perou. Jasně, alespoň se "pořád něco děje", ale tím se propast mezi dokonalou jedničkou stále prohlubuje. Nevím, jak to autor měl dějově rozvržené. Ale dřív mu na rozebírání myšlenky div nestačilo dvacet stran, teď to dá do dvou. Jako kdyby mu až teď došlo, že mu nakázali počet knih (zda to je pravda, pochopitelně nevím, píšu, jak to na mě působí). Neříkám, že jsem si to proto neužila. Právě naopak. Jenom to trochu mrzelo.

Kresbu už nerozebírám. To jsem poměrně hluboce udělala po přečtení prvního dílu. A tam se nic nezměnilo. Alita je nádherná. Ostatně jako vždycky. Veškeré detaily jsou domyšlené a akční scény přehledné.

maca1245
05.04.2019

Krásné kresby, příběh dobrý, utíká to. Doporučuji číst díly hned po sobě.

yaoiyuri
14.03.2019

Ze tří dílů dle mého zatím ten nejčtivější, i když jsem se kvůli časovému odstupu v četbě občas trochu ztrácela. Příběh super, ale konečně bych teda chtěla zjistit, co je Salem a jeho obyvatelé zač. A kdo sakra byla Alita před tím, než se dostala na smetiště! :D

jarynek
10.03.2019

První část byla ještě OK a navazovala kvalitou na předchozí knihy, ale pak to šlo hodně rychle z kopce a končil jsem knihu s hodně rozporuplnými pocity. Kam se podělo to napínavé a na mnagu nadprůměrné vyprávění. Autor bez vysvětlení skáče v čase, příběh doplňuje zbytečnými postavami a celkově je to takové dosti nesourodé. Ve finále tedy zklamání z nevyužitého potenciálu.

Nevimm
07.03.2019

Pecka díl. Mozky tečou radostí

1

Doporučujeme

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova