Smrtící Anděl

Alita tu už nebydlí. Po Hugově smrti opouští krásná kyberdívka jediný domov, který znala, a stejně tak svou práci lovkyně zločinců. Nově se totiž hodlá věnovat brutálnímu sportu zvanému „motorball“, při kterém kyberkončetiny létají vzduchem a nejednoho hráče už odvezli z arény rovnou do šrotu. Alita však na nebezpečí nehledí – motorball pro ni neznamená jen únik před smutkem nad ztrátou přítele, ale také cestu za poznáním sebe sama...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373157/big_bojovy-andel-alita-2-smrtici-andel-U37-373157.jpg 4.182

Bojový anděl Alita 2.

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

Vydáno: , Crew

Battle Angel Alita Deluxe Edition 2

Kniha Smrtící Anděl

ShamanElder
29.11.2021

Čekal jsem zlepšení, ale je to stále to samé. Zatím další příběhy odložím.

Davidin
02.10.2021

Perfektní! Autor se předvádí jako mistr. Kresba precizní a výměny akčních sekvencí jsou servírovány s úžasnou dynamikou, jako motorball sám. Děj příběhu se přesunul do uzavřeného prostředí arény, ale to s sebou přináší hodně dobře vykreslené postavy a ukazuje smysl i nesmysl jejich počínání. Konečně jsem se dočkal i humoru a míra ironie je pro některé postavy doslova smrtelná... Pro mne nejlepší díl série a také must-have-thing.

GoodGames
17.02.2021

Bojový anděl Alita 02: Smrtící anděl je tentokrát o úroveň slabší diel, ako ten prvý. Môže za to hlavne motorball, ktorého je tu až príliš veľa a okrem poriadnej dávky akcie toho neponúka po príbehovej stránke veľa a tak tu dej prešľapuje na mieste. Aj napriek tomu je to však stále dostatočne pútavé a veľmi kvalitne kreslené. Som zvedavý, kam sa príbeh posunie tretím dielom.

Hadati
18.09.2019

Alita opustila svého „otce“ a potlouká se sama poté, co přišla o svou lásku. Svůj žal utápí v nebezpečných bojových závodech, kdy se snaží pokořit šampiona. To je vše. O její minulosti se dozvíme jen málo nového, co by se vešlo na jednu dvojstranu. Až v závěru se začne příběh někam hýbat, takže se setkáme s jedním starým záporákem a Idovi se stane nějaké „neštěstí“, takže jsme připraveni na to, co bude hlavním tématem další knihy, kdy Alita ho bude muset zachránit ze spárů dalšího protivníka.

LordSnape
29.06.2019

Tenhle díl mě moc nebavil, páč je celý prostě jen o motorballu. I když je to zajímavě vymyšlený sport, tak číst o něm v rámci celé mangy mi nedělalo moc dobře. Každopádně mu napravil reputaci až film, kde jsou souboje naprosto luxusní a vážně mě to bavilo. U statických obrázků už je to horší. Ale Alita je přece jen jako postava pořád skvělá.

maca1245
03.04.2019

S druhým dílem jsem spokojený. Sice se točí jen kolem Motorballu, ale děj odsýpá. Je tam akce a spád. A ten konec? Jak wtf. Ještě, že mám doma další díly :)

Lenka.Vílka
14.03.2019

Bohužel se mi druhý díl dostal do rukou až teď. Asi to je způsobeno filmem. Protože mě motorball moc nebavil. Ale bylo to dobře natočené, tak jsem skousla, že tam nebyl jenom děj z první knihy. Jenže Smrtící anděl by měl mít podtitul: Vítejte v aréně motorballu. Chápu, proč je Alita nešťastná a dělá věci, které dělá. Ale musí to dělat na takovém prostoru knihy? Jasně, musí se s tím vyrovnat. Po svém. Ale proč tak dlouho? Aby se do knihy moc věcí nedostalo, děj se neposunul a bylo do dalšího dílu? Jo. To zkazí náladu.
Co se však nezměnilo, je kresba. Krásná. Alita je dokonalá, jak jsme u ní zvyklí. A nápady světa jsou na jedničku. V tomhle autor (opět) nešetří. Přesto jsem nebyla tak chycena jako v prvním dílu. Škoda. Věčná škoda. Nemohu říct, že jsem se nudila. Jenom děj nebyl tak zajímavý jako v prvním dílu. Vylepšil to až konec, když...(ne, ne, ne, přečtěte si to).

azazel1
26.02.2019

Opět čtení na dva podvečery. Děj má spád a zhruba v polovině se člověk dozvídá proč některé postavy dělají to co dělají (jakou mají motivaci). To mi v prvním dílu docela chybělo.

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova