Zima

Napínavý i romantický komiks o gotické lolitě pokračuje, přesně ve stylu Tima Burtona. Na hřbitov dopadají první sněhové vločky. A živé i mrtvé čekají další velká nebezpečí. A Alisik možná i její první velká posmrtná láska.

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/394610/zima-SJK-394610.jpg 4.518

Alisik (2.)

Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno:, Crew

Winter (2013)

Kniha Zima

Lenka.Vílka

Takže takhle. Mám tuhle sérii moc ráda. A další díl mě v tom jenom utvrdil. Baví mě, že se zároveň dozvím i něco o minulosti ostatních usedlíků hřbitova. Jenže, bude ještě hřbitov? Bude Alisik a Ruben? A co až si Alisik vzpomene na svou smrt? A dostane se dál? V druhém díle se toho moc nestalo, to uznávám. Jenže já jsem úplně ztracena. Proč to má tak málo stránek?!?!?

Kresba stále nádherná jako v prvním dílu. Jsou to detaily, barvy, růžovej méďa, kluci z hřbitova. Prostě nevím, kam koukat dřív, tak čumím, dokud vidím. Nádhera.

Sabča92

Alisik je naprosto skvělá komiksová série! Druhý díl je ještě lepší než první. Dominantou této série jsou rozhodně její kresby, které jsou ve stylu Tima Burtona. Příběh o nemrtvé holce, která chce "jít dál". Moc doporučuji :-)

a.a.candys.life

Druhý díl má už větší rozjezd! Těším se na další díly a jak to bude pokračovat.

Zmiu

Mnohem lepší než první díl, hlavně už se ledacos začíná rýsovat.

Kamilajznik

Opět nádherná ilustrace, prostě nádhera. Ja ten komiks miluju. Už se těším na další díl.

orangerose

Pěkně napínavý dej než u 1 dílu, je rychle přečtený tento komiks i 1 díl , že to bude dlouhé čekaní na pokračování :)

petuzla5591

Pecka. Ještě lepší než první díl. Nedočkavě vyhlížím další díl. A kresba je prostě nádherná.

Autoři knihy

Hubertus Rufledt