Podzim

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jmenuji se Alisik. Já vím, že to víte, protože to mám napsané na hrobě. Co vlastně jsem, nějaký upír? Jenom proto, že bydlím v hrobce a když vyjde slunce, tak zmizím? Propána, ne a ne. Kdepak? To jsou mi fóry. No ale... co teda vlastně jsem? Jedné noci se Alisik probudí na hřbitově. Snaží se utéct, ale rychle zjistí, že ji nikdo nevidí, nikdo se jí nemůže dotknout a nikdo jí nedokáže pomoct. To proto, že Alisik je mrtvá. A co hůř, uvězněná mezi dvěma světy, mezi nebem a peklem, čekající na svůj rozsudek. Ale bude to ještě mnohem horší....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/376166/podzim-5Iz-376166.jpg 450
Série:

Alisik (1.)

Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno:, Crew
Orig. název:

Herbst (2013)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Podzim

Přidat komentář
PaniWiga
17. června

Vizuálně krásné, děj dobrý, ale je škoda, že je díl tak krátký. Sotva se příběh trochu rozjede, je konec.

Alethea_k
13. června

Ilustrace mě sice zas tak neokouzlily, zato příběh ano. Už se těším na další díl, opravdu mě zajímá, co se stane.

WallopX
09. dubna

Ilustrace naprosto úžasná ! :) jen doufám, že děj bude více zajímavější.

Magdalena5
29. března

Kresba parádní

orangerose
11. ledna

Trochu jiný komiks než jsem zvyklá ,překvapil mně , oblíbila jsem si tento komiks a od Tima Burtona mám ráda jeho filmy , to čtu manga komiksy i DC komiksy. Určitě půjdu do dalších dílů. :)

Kamilajznik
03. ledna

Muj prvni komiks a myslim ze dobra volba. Urcite si prectu dalsi dily z teto serie, at vim jak to dopadne, a asi to nebude posledni komiks, co ctu. Tady se mi strasne libily ilustrace a provedeni. Nadhera :-) Za me doporucuju!

Sabča92
03. ledna

Alisik je ideální knihou pro příznivce fantasy a Tima Burtona. Já jsem obojí a tleskám. Ilustrace jsou nesmírně povedené a příběh má nastartováno na skvělou sérii. Při čtení jsem se potěšila nad ilustracemi, pobavila nad hláškami. Pokud se obáváte děsivých kreseb, můžete si oddechnout, bude tomu právě naopak :-)
Těším se na další díly a rozhodně moc doporučuju!!! více v recenzi u mě na blogu :-)

Lenka.Vílka
26.12.2018

("I'm not afraid of looking ugly, I couldn't care what they say, I'm not afraid of happy endings, I'm just afraid my life won't work that way" ... Fear Of Dying - Jack Off Jill)

Knihu bych mohla hodnotit krátce:
Bylo to super, jsem nadšená, srdíčko, kresba bylo bomba, škoda, že mi není čtrnáct.

Nebo dlouze, což je moje oblíbenější varianta, takže jdeme na to:
On ten příběh není zase takovej vejvar, co si budeme povídat. Protože díl má málo stran, a jen co se nadechnete, jste na konci. Ale je to dobrý rozjezd. Je to originální. Jelikož asi nikdo z těch, kdo četli nejsou mrtvá pubertální slečna, asi nemůžeme tvrdit, že "já bych udělal něco jiného". Jó, jasně. Ale i tak potřebuju ujištění v druhém díle, že mě víc bavil příběh než vizuál. Který je mimochodem mňami ňami. Už jenom obálka a její zpracování (live to jde vidět ještě lépe, myslím ty duchy). Otevřete a ta natržená tapeta je taky hodně dobrá. A potom uvidíte Alisik. A ona je naprosto dokonalá. Jak se na vás kouká těma svýma očima, špulí papulku a vy jste úplně mimo. Kresba je na jedničku. Ano, na "wow" i "ach", takže všechny myši i vílky tancovali!


Štítky

komiksy

Autoři knihy

Hubertus Rufledt

Hubertus Rufledt
německá, 1955

Helge Vogt

Helge Vogt
německá, 1976

Kniha Podzim je:

v Přečtených57x
v Čtenářské výzvě8x
v Doporučených4x
v Knihotéce14x
v Chystám se číst26x
v Chci si koupit13x