Peťulka3 Peťulka3 komentáře u knih

Království kostí Království kostí James Rollins (p)

Pecka,pecka,pecka. Tenhle autor mě snad nikdy nezklamal. Napínavý od začátku až do konce.

22.04.2023 5 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Asi tak čtyřikrát jsem měnila názor,kdo je vrah. Velmi povedené.

12.04.2023 5 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Olsen zase nezklamal. Konec parádní. Těším se na další díl. Doufám, že bude brzo.

01.04.2023 5 z 5

Malá tajemství Malá tajemství Jennifer Hillier

Zase kniha, u které ke konci padala slova jako "cože?", o pár stránek později "no to si snad děláš srandu". Naprostá pecka to byla.

19.03.2023 5 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Konec naprosto perfektní!

14.03.2023 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Ze začátku jsem byla malinko na pochybách. Četla jsem si recenze a podle nich jsem čekala naprostou bombu hned od začátku. Každopádně bomba přišla, jen o pár stránek později. Už mám v seznamu spisovatelky druhou knihu. To snad mluví za vše.

25.02.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Myslím si, že tohle je jeden z autorů, u kterého budu každou knihu psát tu samou recenzi. Prostě zase pecka!

21.02.2023 5 z 5

Poslední polibek, co za něco stál Poslední polibek, co za něco stál James Crumley

Prokousávala jsem se jí celkem dlouho. Byly tam napínavé pasáže, kde jsem si říkala,že se to konečně rozjelo. Nakonec se to rozjelo na posledních asi sto stránkách. Kniha mě nijak zvlášť neoslovila.

12.02.2023 3 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

K takovýmto spisovatelům není třeba něco dodávat. Prostě to umí a tohle byla další parádní knížka.

05.02.2023 5 z 5

Parte Parte Čou Chao-chuej (p)

Ač pro mě naprosto neznámý spisovatel, tak knihu jsem přečetla za pár dní. Hodně napínavé čtení. A jsem velmi zvědavá na další díl.

28.01.2023 5 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

Tak tohle byla naprostá pecka. Už dlouho se mi u knihy nestalo,že bych hned na první stránce chtěla vědět jak tohle dopadne. Opravdu super příběh a ten konec je prostě kouzelnej.

22.01.2023 5 z 5

Drahá ženo Drahá ženo Kimberly Belle

Na konci knihy přišlo: "Cože? To si děláš srandu". Fakt mě to vůbec nenapadlo.

15.01.2023 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Smutný, ale přesto krásný příběh.

07.01.2023 5 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Tak tohle byla opravdu paráda. Celou knihu jsem s napětím očekávala, jak to vlastně tedy je. Super napínavé čtení.

02.01.2023 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Čtení, které neurazi, ani vyloženě nenadchne.

24.12.2022 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Celou knihu jsem čekala, kdy se konečně dozvím, jak to vlastně bylo. V průběhu jsem podezřívala několik osob,ale tahle mě teda vůbec nenapadla. Užila jsem si knížku od začátku až do konce.

12.12.2022 5 z 5

Tři na cestě Tři na cestě David Nicholls

Trvalo mi delší dobu to přelouskat. Hlavně z důvodu toho, že tam není vyloženě napínavý děj, který vás nutí neustále číst a číst. Ale rozhodně bych za to knihu nehanila. Byl to příjemné čtení.

03.12.2022 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Pohodové vánoční čtení. Krásné romantické příběhy, které se pak na konci spojí do společného happy endu

08.11.2022 5 z 5

Osudová zatáčka / Strážce / Odvaha uvěřit Osudová zatáčka / Strážce / Odvaha uvěřit Nicholas Sparks

Každý ten příběh maličko jiný, každý příběh naprosto skvělý. U Strážce jsem řvala jak želva. Super čtení.

05.11.2022 5 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

On ty romantický příběhy prostě umí!

26.10.2022 5 z 5