petrak petrak komentáře u knih

S nikým cizím nemluv! S nikým cizím nemluv! Nancy Baker Jacobs

Přečetla jsem více jak polovinu knihy, ale absolutně mě nedokázala zaujmout... děj byl vleklý, nezáživný :-/

24.10.2012 1 z 5

Byla jsem princeznou Byla jsem princeznou Jacqueline Pascarl

Poučné, ale místo to pro mě bylo trošku nezáživné :-/

23.10.2012 3 z 5

Skvělá kniha... prečetla jsem ji už na základce během několika málo dní.

22.10.2012 4 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Povinná četba na střední... kniha se četla sama!

22.10.2012 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Četla jsem to na střední jako povinnou četbu a tenkrát mě kniha moc nezaujala... možná bych po ní měla šáhnout znovu... uvidíme

22.10.2012 3 z 5

Nevinnost Nevinnost Stella Blómkvist

Kniha nebyla špatná, ale vyznat se ve jménech bylo občas trochu náročné... průměrná detektivka.

18.10.2012 3 z 5

Proti své vůli Proti své vůli Iveta Procházková

Knížka se mi do ruky dostala náhodou, tak jsem ji přečetla... děj je předvídatelný... takové čtení pro puberťáky :-)

17.10.2012 2 z 5

Nikdo tě nemá rád Nikdo tě nemá rád Judy Westwater

Jak už je zde psáno, knížka je to velice smutná.. co všechno si musela jako dítě prožít.. je to děs :(

17.10.2012 4 z 5

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Knížka je opravdu silné kafe! Nejednou jsem valila oči a zvedal se mi žaludek :D

17.10.2012 4 z 5

Oběť Oběť Martine Ayotte

Velmi zajímavá, ale smutná kniha.... Zaměřuje se spíše na snahu oběti vyrovnat se s utrpením, které prožila. Neskutečně mě šokoval přístup celé rodiny, která se stále snažila otce krýt.

12.10.2012 4 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

Výborná knížka, pohltila mě hned od prvních stránek.. už aby bylo pokračování :-)

09.10.2012 5 z 5

Ničená láskou Ničená láskou Nicci French

Kniha je velmi čtivá a napínavá.. děj mě vtáhl do děje hned na prvních stránkách a nemohla jsem se od knihy odtrhnout :-)

29.09.2012 5 z 5

Unesená Unesená Klára Janečková

Kniha mě příliš nezaujala.. místy to bylo spíše nudné čtení :-/

25.09.2012 3 z 5

Panenka, která řekla ne! Panenka, která řekla ne! Galina Valkova

Tak jak to vyjádřil pajonek.. kniha o lidských hovadech... je také smutné, že obětem takového násilí není nakonec poskytnuta žádná pomoc a jsou ponechání napospas sami sobě :-(

25.09.2012 4 z 5

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Kniha je napsána otřesným způsobem... život, který popisuje je šílený, ale víceméně je to vše stále dokola.. nakonec jsem knihu víceméně přeskákala do konce, protože mě nebavilo číst stále dokola o nechutnostech, které popisovala.

25.09.2012 2 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Strhující, šokující.. otřesné :-( Opravdu hrůza co vše se může dít :-(

25.09.2012 4 z 5

Pravda Pravda Mouna Ayoub

Tato kniha mě osobně moc nenadchla... Je napsána způsobem, který mě nazaujal a knihu jsem ani nedočetla, protože mě nudila :-/

25.09.2012 3 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Kniha byla čtivá.. ale příběh zdrcující :-( Myslím, že vše už tady bylo vyjádřeno..

25.09.2012 5 z 5

Obchod s mazlíčky Obchod s mazlíčky Anja Snellman-Kauranen

Kniha je psaná velmi zvláštním pro mě těžko srozumitelným stylem. Čtení mě moc nebavilo, protože jsem se ztrácela v ději.

29.08.2012 2 z 5

Bez sestry neodejdu Bez sestry neodejdu Kristina Jones

Souhlasím s Elis, že knihu stačí přečíst jednou.. už bych se k ní si nevrátila. Myslím si, ale že kniha je poučná pro všechny, abychom byli ostražití a nenechali se oblbnout nějakými manipulátory.

24.08.2012 3 z 5