S nikým cizím nemluv!

S nikým cizím nemluv! https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88886/s-nikym-cizim-nemluv-88886.jpg 4 22 9

Jennifer Bonnetová byla donedávná známá moderátorka v televizním talk show. O obtěžování ví dost-oplzlé dopisy a dárky od fanoušků. Jenže tyto dárky-panenky a hračky zanechané na prahu ji vyděsily. Jsou totiž určeny pro adoptivní dceru Amy.

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Aktuell

Daddy´s gone a-hunting , 1995

Jirinamac
27.08.2022 3 z 5

Podle názvu knížky jsem očekávala víc, ale je to jednodušší a průměrný příběh, žádné velké napětí.

maličkán
09.08.2022 5 z 5

Pěkná kniha jako všechny od autorky.

Allla9
04.04.2020 5 z 5

Každá matka se bojí o své dítě, ale některé k tomu mají větší důvod. V tomto případě se jedná o slavnou matku samoživitelku, která adoptovala dceru.

postrach
16.11.2019 5 z 5

Na knihu jsem narazila nahodou v knihovne.Hledala jsem posledni do ctenarske vyzvy.Do te doby jsem autorku neznala.Kniha je napsana dobre,tema zname.Podobnych knih je spoustu.Je treba se ucteni trochu zamyslet a cist pomalu.Plus autorky je ze nepise zbytecne zdlouhave a tluste knihy.

Pechule
13.10.2019 4 z 5

Tuto knihu jsem si chtěla přečíst už delší dobu a teď, díky čtenářské výzvě, jsem tak učinila. Za mě naprostá spokojenost, zaujala mě od prvních stránek a litovala jsem, když jsem musela čtení přerušit.

Vladísek
02.07.2015 3 z 5

Do knížky jsem se ze začátku nemohla pořádně začíst. Nicméně cca v polovině mě začala i bavit. Konec mi přišel takový uspěchaný. Kniha určitě nebude patřit k mým favoritům, ale číst se dá:).

jindra13
04.10.2013 3 z 5

Vcelku dobrá kniha i když konec se dal předpokládat.

michalka S.
19.08.2013 3 z 5

Na tuto knihu jsem narazila v knihovne.Ano děj je trošku tahlý , ale me se celkem libila.

petrak
24.10.2012 1 z 5

Přečetla jsem více jak polovinu knihy, ale absolutně mě nedokázala zaujmout... děj byl vleklý, nezáživný :-/

Nancy Baker Jacobs
americká, 1944
1997  78%Prázdná kolébka
1994  74%S matkou na útěku
1998  73%S nikým cizím nemluv!
1996  73%Stříbrný skalpel
2000  76%Prázdná náruč

Kniha S nikým cizím nemluv! je v