Proti své vůli

Proti své vůli https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88642/mid_proti-sve-vuli-8Rm-88642.jpg 4 25 7

Je to příběh dvou kamarádek, Jany a Hedviky, které právě dodělaly školu, a chystají s za pečlivě vydělané peníze na dovolenou. Jenže život m§že mít i své stinné stránky, které ve své maldické zaslepenosti vůbec nebereme na zřetel nebo se je snažímě přehlížet. Ta dovolená see však nesplnila. Místo tohoi díky, své zaslepené důvěřivosti se nakonec staly oběťmi obchodu s prostitucí. Jak se s celou záležitostí vypořádaly a co všechno je to stálo, se dozvíte až v samotném příběhu.... celý text

Elka252
05.02.2021 4 z 5

Drsná kniha která rozhodně nepotěší romantiky protože tady žádnou slaďárnu nenajdete.

Zlatinka.Emilly
11.12.2018 4 z 5

(SPOILER) Jak málo stačí k tomu, aby se váš život obrátil vzhůru nohama. Jana a Hedvika, měly by být vzhledem ke svému věku už rozumné, za své špatné rozhodnutí draze zaplatily. No ano, obě už byly dospělé, ale když si sedaly do auta úplně cizímu chlápkovi, to je ani nenapadlo někomu říct o tom, kam jedou? Kam a hlavně s kým? Zkušenost, kterou si musely obě projít dovedla Janu k přemýšlení a Hedviku do hrobu.

Pavouček2
23.01.2015 5 z 5

Každá holka by si jí měla přečíst, je to drsný, ale naštěstí s dobrým koncem.

1v8na
28.08.2014 5 z 5

Strhující příběh. Velmi se mi líbil, ale tak naivní,jako hlavní hrdinka bych nebyla

klmas
23.02.2014 5 z 5

našla jsem ji v knihovně byly jsme tam s kámoškou a nemohli jsme se dohodnout kdo si ji půjčí první jak nás tento název nadchl a musím říct, že je v ní příběh který by měl poučit každou dívku.

alhl
29.08.2013 5 z 5

Zajímavý, drsný příběh... Rozhodně žádný slaďák, ale tvrdé varování. Četla se mi dobře a občas se k ní vracím.

petrak
17.10.2012 2 z 5

Knížka se mi do ruky dostala náhodou, tak jsem ji přečetla... děj je předvídatelný... takové čtení pro puberťáky :-)

Autorovy knížky

2005  84%Proti své vůli

Kniha Proti své vůli je v