Obchod s mazlíčky

Obchod s mazlíčky

Kam zmizela mladičká Jasmin? Co všechno je na prodej a za jakou cenu? Všichni víme, že dětskou pornografii lze nalézt na internetu, přes všechny zákazy se stále dál distribuují videonahrávky. Co o tom ale skutečně víme? Co víme o zákonech, zvrácenosti, hrůze i přitažlivosti tohoto bizarního světa? Co o matkách, které do smrti čekají na svoje děti, které se nikdy nevrátí? Čtrnáctiletá Jasmin chodí do školy, odmlouvá matce, běhá za kamarádkami - zkrátka vede život obyčejné teenagerky. Ovšem jen do té doby než i se svou přítelkyní Lindou zmizí beze stopy. A promění se v Rút, lidskou hračku navždy uvězněnou v domě jejího majitele. Syrový, strhující příběh o Obchodě s mazlíčky, ve kterém se kromě hebkých živých zvířátek prodávají i stejně lákavá dětská těla, děsí, ale i fascinuje. Jak dobře známe svoje vlastní děti? Příběhy Anji Snellmanové jsou uvěřitelné a lidské, a přitom dostatečně podivné, aby nezapadly do všednosti a nenudily. Zabíhají hluboko do lidského – zejména ženského – nitra a dotýkají se i těch nejskrytějších stránek osobnosti, ať už se jedná o sex, smrt nebo násilí. Kritika její díla často přirovnává k Felliniho filmům, zejména pro jejich specifický humor, smyslnost a kombinaci fikce s realitou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31481/obchod-s-mazlicky-31481.jpg 3.117

Lemmikkikaupan tytöt (2008)

Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, Metafora

skulenka
23.12.2013

Průměr, který má zajímavé téma z dnešní doby. Kniha je psána bez přímé řeči, což pro mě není tak čtivé a záživné. Příběh obsahuje sáhodlouhé pasáže, bez kterých by se klidně obešla. Chaoticky uspořádané kapitoly, avšak ve výsledku měly pointu. Pro mě slabé, ale dočetla jsem.

Marčullkas
24.07.2013

Kniha mě opět nezaujala. Velice zvláštní, hodně jsem se ztrácela v obsahu.

petrak
29.08.2012

Kniha je psaná velmi zvláštním pro mě těžko srozumitelným stylem. Čtení mě moc nebavilo, protože jsem se ztrácela v ději.

finská literatura

Anja Snellman-Kauranen