Petra Ďat Petra Ďat komentáře u knih

Závist Závist Gregg Olsen

rozhodně skvělá kniha! moc se mi libilo to propojení žánrů. Lehké tajmno a nadpřirozeno, při tom ne přehnané.

06.04.2016 4 z 5

Spadla klec Spadla klec Sara Shepard

konečně závěr! skvěla serie

28.03.2016 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

U téhle knihy jsem trochu rozpolcená, libil se mi duchovní nádech, poučnost, to o znameních...všechno to bylo na začátku tak nějak v rozumné linii i když s duchovním nádechem.... meně se mi libíla právě druhá část kde se "chlapec" proměnuje vě vítr a mluví s pouští větrem a podobně, to už se mi zdálo malinko přehnané.
...SPOILER... Libil se mi ale ten konec- šel na dalekou pout aby na jejím konci zjistil, že poklad se nachází přesně na místě kde vše začalo-je tu ale hezky vysvětleno že nic nebylo zbytečné a to se mi jako poslání knihy moc libí.Taky dávám plus za přísloví-moje oblibené je že co se stalo jednou, nemusí se už nikdy stát, ale co se stalo dvakrát stane se scela jistě i potřetí.

02.11.2015 2 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Ze začátku jsem si myslela že mě kniha bavit nebude ale překvapila! Skvělí děj, nečekané zvraty,,,sem tam mi to přišlo trochu přehnané jako třeba ta scéna v latríně, ale na druhou stranu proč ne...od toho knihy jsou:) Za mě určitě doporučuju:)

30.07.2015 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

oddechovka :) fajn letní čtení

15.07.2015 2 z 5

Nebeský vězeň Nebeský vězeň Carlos Ruiz Zafón

Jako všechny knihy co jsem četla od Zafóna -opět skvělá!

11.05.2015 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Kniha se mi libila, akorat na konci bych ubrala trochu té romantiky:D

30.04.2015

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Kniha se mi libila, akorat moc nerozumim proč se to jmenuje město z kostí , když se v tomto městě odehrava jedna kratka scéna z celé knihy.

25.03.2015 4 z 5

Zářijová světla Zářijová světla Carlos Ruiz Zafón

skvěle jako vždy

18.03.2015 4 z 5

Hříšné Hříšné Sara Shepard

Super, jen mě mrzí že je to tak roztahaný, těším se na další díl!:)

01.03.2015 2 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Zasmála jsem se:)

25.02.2015 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Hlavní příběh knihy zmizení Harriet se mi velice líbil. Bavilo mě s Mikaelem řešit staré tajemství jen pomocí fotek a zápisů, nevadil mi ani okolní příběh o Lisbeth jejim životě a později o jejich vztahu, ale klidně bych vynechala ty ekonomický žvásty a ten konec mohl byt klidně o dost kratší.

26.01.2015

Cesta pustinou Cesta pustinou Emmy Laybourne

na konci trochu moc doják už na mě, ale tak sem ráda že to dopadlo dobře:)

11.01.2015 5 z 5

Tajné deníky Charlotty Brontëové Tajné deníky Charlotty Brontëové Syrie James

Kniha se mi libila i když někdy tam bylo zbytečně moc popis krajiny a toho a toho přes celou stranu.Tohle vynechat a je to zajímavý životopis schovaný do hezkého příběhu.Nejvíc se mi líbily pasáže z internátní školy a pak z Bruselu. V hodně úryvcích jsem viděla shodu s některými Charlotinými knihami a jsem ráda že jsem zjistila čim se inspirovala.Taky se mi libilo že v knize bylo hodně autorových vysvětlivek.

15.12.2014 2 z 5

Kníže z mlhy Kníže z mlhy Carlos Ruiz Zafón

naprosto skvělá kniha

27.11.2014

Ztracená knihovna Ztracená knihovna A. M. Dean

No kniha mě popravdě trochu zklamala.Musím říct že prvních 300 se vlastně nic nedělo, nebo to alespoň bylo tak nezáživně napsané že sem to dlouho louskala.Měla sem docela i zmatek v postavach motalo se tam dost jmen. Konec mě teda trošku zaskočil nenapadlo mě že by knihovna vlastně byla v elektronické podobě ale nikde sem si nevšimla že by bylo řečeno co se tedy vlastně stalo s původními svitky poté co byly přeneseny do elektrické podoby? Možna bych uplně vynechala ty časti se snoubencem přišly mi zbytečné.Konec knihy nebyl špatný ale myslim že autorovy by možná šlo mnohem lépe psaní o historii jako takové.Dodatky ke slavným budovám na konci se mi ve finále četli lépe než kniha samotná.

24.11.2014

Marina Marina Carlos Ruiz Zafón

Knižku jsem přečetla za jedinej den ! nedalo se od ní vůbec odtrhnout, narazila jsem na ni náhodou zaujal mě přebal a bez čtení o čem kniha je jsem si ji půjčila a nelituju! Rozhodně řadím mezi nejlepší knižky jaký jsem četla..krásnej příběh, skvěle napsaný..ty přirovnání a citáty..tolik výpisků z jediné knihy jsem si ještě neudělala..rozhodně se vrhnu na ostatní knihy tohoto autora a doufam že mě nadchnou stejně jako tato! rozhodně doporučuju...

08.09.2014 5 z 5

Případ nevěrné Kláry Případ nevěrné Kláry Michal Viewegh

libilo se mi celkové téma knížky takovej dobrej pohled na žárlivost,pár jeho názorů se mi líbilo ale myslim že je dost těžký aplikovat je v reálu:D...Jen ten konec nic moc..vlastně nevím jak to dopadlo můžu si je domýšlet jestli ten konec byl konec Norbertova románu,nebo jestli to vlastně bylo reálný.

05.09.2014 2 z 5

Nebe v plamenech Nebe v plamenech Emmy Laybourne

100% řadím do seznamu mích nejoblíbenějších knížek...pořád se to drží na té "reálnější " urovni,žadny extra krvelačný monstra,popis detailu tak akorát....Rozhodně doporučuju první aji druhej díl..a sama se těším na třetí:)

04.08.2014

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

skvěla kniha,děj mně pohltil a musela sem nad ním přemýšlet i dlouho po zavření knihy,těšim se na pokračování a sem zvedava jak to všecko dopadne..

29.06.2014 5 z 5