perpe2a perpe2a komentáře u knih

V temnotě V temnotě Mike Omer

Výborný druhý díl série.

12.08.2022 4 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Výborný psychothriller o sériovém vrahovi.

Sestřičky na příjmu Sestřičky na příjmu Donna Douglas

Super série

12.08.2022 5 z 5

V Brooklynu roste strom V Brooklynu roste strom Betty Smith (p)

Skvělá kniha, která doznívá ještě dlouho po přečtení. Jedna z mála, ke které se v budoucnu budu chtít vrátit. Drsný život v Brooklynu pro rodinu irských přistěhovalců, těžký život, lásky, zklamání... nádherný a dobře vykreslený příběh co do postav a do děje.

Tichá smrt Tichá smrt Peter May

Výborná detektivka ze španělského prostředí. Moc doporučuji.

19.07.2021 4 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Krásná a oddechová rodinná sága pro ženy.

19.07.2021 4 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Výborný thriller.

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Průměrné.

19.07.2021 3 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Super čtení.

Bál šílených žen Bál šílených žen Victoria Mas

I když to bylo na pozadí skutečných událostí, zajímavé téma, doba...mě to zase tolik nenadchlo. Francie, 19. století, ústav pro choromyslné ženy (prostitutky, hysterky, či neposlušné ženy..), zkoumané lékaři. Útlá knížečka, průměrné čtení.

12.03.2021 3 z 5

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Smutné a místy až depresivní povídky ze života, napsané tak, že vás chytnou za srdce a vyvolají rozporuplné emoce a nálady. Skvělé, doporučuji.

06.01.2021 4 z 5

Román z pokoje 128 Román z pokoje 128 Cathy Bonidan

Krásný a milý román o jedné knize, její pouti a mnoha lidech a jejich příbězích. Psáno formou dopisů a za mě milé pohlazení po duši.

16.12.2020 4 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Děj měl spád, zápletka byla zajímavá. Na konci trochu naivní záměna, která pozornému čtenáři neušla už spoustu stránek před tím, ale četlo se to dobře a mohu doporučit.

18.10.2020 4 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Tak toto byl zase další průměrný thriller. Už od třetiny mi bylo jasné, kdo je vrah. Za mě tedy slabší.

18.10.2020 3 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Výborné, čtivé, napínavé. Za mě super série.

07.05.2020 5 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Výborně napsané na základě skutečného příběhu. O chudobě, sociálních rozdílech, právi v terénu...dobré k zamyšlení. Mohu jen doporučit.

03.03.2020 4 z 5

Náledí Náledí Carin Gerhardsen

Spíše psychologický thriller, bohužel za mě nic moc, drhlo to a spíš jsem se nudila a modlila za rychlé dočtení.

03.03.2020 3 z 5

Když zpívají cvrčci Když zpívají cvrčci Charles Martin

Krásný a surový román o pár něšťastných osudech, které se propojí. Moc se mi kniha líbila.

16.10.2019 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Carter opět nezklamal. Skvělý další díl série a skvělý Robert Hunter. Moc doporučuji.

16.10.2019 5 z 5

Sítě z pavučin Sítě z pavučin Táňa Keleová-Vasilková

Moc pěkně napsaný příběh ze života. Mohu jen doporučit.

16.10.2019 4 z 5