perpe2a perpe2a komentáře u knih

Plantážníkova žena Plantážníkova žena Dinah Jefferies

Ano, moc se mi kniha líbila. Sice jsem si na začátku myslela, že půjde o sladkou romanťárnu, ale nakonec to bylo příjemné překvapení a krásný a dojemný příběh. Moc doporučuju.

29.01.2017 5 z 5

Špinavá hra Špinavá hra Jessie Keane

Tato kniha se ke mně dostala úplnou náhodou od kamarádky. Moc jsem jí nedávala, ale o to víc mě překvapila. Super čtení, napínavý děj, zajímavé prostředí mafiánských klanů a trochu romantiky. Rozhodně stojí za přečtení.

29.01.2017 5 z 5

Pravidla lásky Pravidla lásky Nora Roberts

hezké, milé a romantické

11.01.2017 4 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Výborný, napínavý příběh okořeněný duchařinou. Super a rozhodně stojí za přečtení.

14.12.2016 4 z 5

Svět podle Lu - Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk Svět podle Lu - Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk Lucie Dolejší

V knize je opravdu spousta rad a doporučení, je krásná uvnitř, ale na držení také dost těžká. Je to mile napsané, ale čekala jsem malinko více receptů na vyrábění čehokoliv a chybělo mi více osobních témat, neboli něco navíc, co ve videích nezaznělo. Je to pohlazení po duši, pokud Lucku sledujete, bude se Vám líbit. Za mě malinko lepší průměr, bohužel.

13.12.2016 3 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

smutný, pravdivý příběh...ale v podstatě je to jen popisný děj, trochu pořád dokola...i když ty události strašné...

13.12.2016 3 z 5

Vše, co jsme si nikdy neřekli Vše, co jsme si nikdy neřekli Celeste Ng

Silný příběh, smutné osudy, společnost a postavení rodiny, která se jakoby odlišuje...krásná kniha, která ve vás bude doznívat ještě dlouho po přečtení--doporučuji.

11.12.2016 4 z 5

Starý kraj Starý kraj Dörte Hansen

Celkem zajímavá, jiná kniha. Postoj k přistěhovalcům na německý venkov a podivínské osudy. Za mě průměr.

10.12.2016 3 z 5

V utajení V utajení Danielle Steel

Velké a příjemné překvapení, tato kniha mě doslova svým dějem strhla a mooooc se mi líbila. Rozhodně stojí za přečtení!

03.12.2016 5 z 5

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

no asi budu jedna z mála, které se tato kniha moc nelíbila, v první půlce jsem se ztrácela v postavách, některé pasáže mi přišly absolutně zbytečné a mimo...a něco šlo...ale za mě ztráta času

28.11.2016 2 z 5

Podle skutečného příběhu Podle skutečného příběhu Delphine de Vigan

no toto není kniha pro každého a její pochopení vyžaduje určité životní prožitky...i přes tu její specifickou zvláštnost se mi líbila

28.11.2016 3 z 5

Můj pes Doggo Můj pes Doggo Mark B. Mills (p)

krásný a oddechový příběh, příjemné čtení a pro milovníky pejsků povinná četba :-) Doporučuji

21.11.2016 3 z 5

Dokud nás smrt nerozdělí Dokud nás smrt nerozdělí Amanda Quick (p)

příjemné počtení s detektivní zápletkou

17.11.2016 3 z 5

Její život v očích panenky Její život v očích panenky Ingrid Desjours

Docela dobře napsaná detektivka, i když znám lepší. I přesto za mě 4 hvězdičky, překvapivý závěr, děj dobře plynul.

13.11.2016 4 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Druhý díl trilogie a skvělý, stejně jako první. Už se nemůžu dočkat, až se začtu do Tmy. Rozhodně tato trilogie stojí za přečtení.

13.11.2016 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Tato kniha je pro mě velkým zklamáním, v půlce jsem ji odložila...za mě absolutní a nudný propadák :-(

06.11.2016 1 z 5

100 dní štěstí 100 dní štěstí Fausto Brizzi

nádherný, dechberoucí příběh....za mě super kniha a rozhodně stojí za přečtení

26.10.2016 5 z 5

O ženách a o lásce O ženách a o lásce Edith Holá

dočteno... kniha není pro každou ženu, ale mě se moc líbila, silný příběh... bud musela autorka psát vlastní zkušenost, anebo umí brilantně vylíčit pocity žen.... vřele doporučuji

23.10.2016 4 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Skvělá, skvělá, konečně po delší době krimi, která má spád a výborný děj. Doporučuju, dávám 5 hvězdiček.

22.10.2016 5 z 5

Špulka modré nitě Špulka modré nitě Anne Tyler

právě dočteno a pocity mám velmi zvláštní, na jednu stranu jsem si sama říkala, jestli budu číst dál ..stále dokola příběh jedné rodiny a upnutosti na jeden dům, ale styl psaní mě neustále jakoby zvědavě nutil pokračovat a sledovat jednotlivé osudy této rodiny...bylo to zvláštní, jakoby jste si zaskočila na kafíčko k sousedce a vyslechla si celou rodinnou story..takže ano, docela to ušlo, za mě tak 3 a půl hvězdy, ale podruhé už bych ji nečetla

12.10.2016 3 z 5