Svět podle Lu - Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk. Svět podle LU je dokonalou pomůckou pro ženu jakéhokoli věku, která touží být sebevědomá, krásná, šik, a přitom zůstat sama sebou. Lucie Dolejší, oblíbená youtuberka, blogerka a vizážistka, známá mimo jiné z pořadu Fasáda, vám na základě svých zkušeností z praxe ukáže, že být ženou je tím nejkrásnějším darem na světě. Dozvíte se, jaká kosmetika je pro vás ta pravá, že stylová můžete být s jakoukoli konfekční velikostí a že i s omezeným rozpočtem dokážete vypadat k nakousnutí. Nechte se inspirovat osobním příběhem, konkrétními radami, tipy i ukázkami proměn, které vám napoví, jak nejen krásně vypadat, ale i se krásně cítit. Řada úsměvných historek vás pobaví a přesvědčí o tom, že není nad to, brát život s lehkostí a humorem. Vstupte bez ostychu do světa vlastní krásy a objevte v sobě bohyni, kterou jste vždy chtěla být....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310555/svet-podle-lu-OXR-310555.jpg 3.425
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Svět podle Lu - Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk

Ali88
26.11.2017

Některé pasáže se mi líbily hodně, jiné méně (třeba výroba vlastní kosmetiky, na to já nejsem)... ale ve výsledku jsem moc ráda, že se mi dostala pod ruku. Nikdy není na škodu si připomenout, že jsme všechny krásné a máme se mít rády...
Myslím, že v dnešním světě, kdy na nás je vyvíjen takový tlak, ať vypadáme takhle a takhle a kdo tak nevypadá je out, je prostě dobré mít tuhle knížku (a myšlenky v ní obsažené) někde po ruce :)

hellena1523
13.08.2017

Jedním slovem ZBYTEČNÁ. Dobře, rozvedu to...
Co rozhodně nejde Lucii upřít - kniha je krásně udělaná. Oceňuju fotografie, veškerou zvolenou grafiku, ilustrace - to všechno je super (teda kromě obálky...ty příšerný kytky na hlavě bych si odpustila, působí to hrozně kýčovitě, ale proti gustu...nakonec každý máme svůj vkus a mně to zrovna nesedlo), ale co do obsahu, tak už je to slabší.

Pár Luciiných videí jsem viděla a je znát rozdíl mezi mluveným a psaným projevem, přičemž psaná podoba je mi nějak sympatičtější. Shodou okolností jsem bohužel narazila na ta videa, jejichž obsah jsem pak našla i v knize, což mi přijde právě dost zbytečné. Nejsem Luciinou fanynkou, takže mě to otravovalo, navíc to jsou věci, které se omílají stále a stále dokola, zvlášť v posledních pár letech, kdy je trendem SELFLOVE...

Viděla bych to tedy asi tak, že kniha je vhodná pro skalní fanynky, nebo pro ty ženy, které v životě nepotkaly v drogerii stojany s dekorativní kosmetikou a žily tak nějak odříznuté od vnějšího světa...jinak nic nového nepřináší.

A teda co mě neskutečně vytáčelo a díky čemu jsem měla vždycky chuť knihou mrsknout o zeď (štěstí, že byla z knihovny) bylo spojení "vnitřní bohyně" - panebože?! Co to je a kde se to vzalo?! Já to potkala v padesátiodstínové hrůze a od té doby se s tím snad roztrhl pytel. Když jsem to viděla podruhé/potřetí, byla jsem přesvědčená, že už jenom kvůli tomu dám knize hodnocení "odpad"...Ještě teď mi to zvedá tlak a to hodnocení bych nejradši upravila, ale jak jsem psala výše - jsou tam pozitiva, která mne oslovila.
Tak aspoň ty 2*


Nejencocteme
04.07.2017

Nenávidím hodnocení knih. Ke komentáři se, ale odhodlám.
--
Kniha mi byla poskytnuta jako recenzní výtisk. Zažádala jsem si o ní. Vlastně jsem se jí celkem bála. Čekala jsem typický manuál - ovšem pro ty, kdo dokáží číst mezi řádky je to jakási promluva do duše. Autorka nás, ženy, inspiruje vážit si sami sebe. Poukazuje na naše přednosti a poskytuje své životní zkušenosti a rady. Mně kniha rozhodně dala víc než typ na správný makeup. Děkuji.
--
VŠEM SLEDOVATELŮM YOUTUBERKY, VŠEM ŽENÁM CO SI TOUŽÍ SE SAMI SEBE VÍC VÁŽIT, VŠEM MILOVNICÍM STYLU A MAKEUPU

maygirl
08.05.2017

Příjemná knížka k prolistování ke kávě. Obsah by měl být prakticky zaměřen, ale možná mi zcela nesedl styl podání (oproti videím Lu, která jsou skvělá). Knihu k přečtení doporučuji, ale zároveň musím konstatovat, že jsou lepší knihy, zaměřené na módu, líčení a spol.

Aleen
02.04.2017

Asi je chyba, že nejsem žroutka "Jútuberů" a také nemám přehled v "celebritách"...Užila bych si knížku víc, kdyby mi bylo 15 a neměla bych tolik let na zdokonalování svého zevnějšku i vnitřku... nyní jsem se dozvěděla jen to, že mám být sebevědomá. A také mnoho věcí, které jsem už četla, nebo slyšela, nebo viděla na spoustě jiných míst. Jsou to notoricky známá fakta. Zpracování je pěkné, rozdělena do přehledných kapitol nabízí poučení a zábavu, ale ne mně. A ano, autorka působí mile.

lucie4031
28.02.2017

Kniha se mi moc líbila. Průvodce je poučný, jsem ráda, za odkazy na obchody apod. Chybělo mi jen konkrétnější ukázky jako příklad - myslím pár proměn.

karavela
23.02.2017

Moc pěkná knížka jak po obsahové,tak i po vizuální stránce.Určitě se k ní budu vracet.

perpe2a
13.12.2016

V knize je opravdu spousta rad a doporučení, je krásná uvnitř, ale na držení také dost těžká. Je to mile napsané, ale čekala jsem malinko více receptů na vyrábění čehokoliv a chybělo mi více osobních témat, neboli něco navíc, co ve videích nezaznělo. Je to pohlazení po duši, pokud Lucku sledujete, bude se Vám líbit. Za mě malinko lepší průměr, bohužel.

1