Špinavá hra

Špinavá hra https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88009/spinava-hra-88009.jpg 4 23 7

Annie dlouho žila ve stínu své dokonalé sestry Ruthie. Její žárlivost dostoupila vrcholu ve chvíli, kdy Ruthie získala něco, po čem Annie vždycky toužila - lásku gangstera Maxe Cartera. Annie se podaří Maxe těsně před svatbou svést a neváhá to sestře předhodit. Trest je tvrdý - Annie je vyhoštěna na území znepřáteleného gangu. Ocitne se ve světě, kde rodiny navzájem zabíjí své členy, a aby tam přežila, musí začít hrát špinavou hru...... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Alpress

Dirty Game , 2009

perpe2a
29.01.2017 5 z 5

Tato kniha se ke mně dostala úplnou náhodou od kamarádky. Moc jsem jí nedávala, ale o to víc mě překvapila. Super čtení, napínavý děj, zajímavé prostředí mafiánských klanů a trochu romantiky. Rozhodně stojí za přečtení.

mispulka00
15.09.2016 5 z 5

super kniha ... :-)

Laf
07.08.2014 3 z 5

Pěkné pohodové čtení pro chvíle volna. Děj má spád, takže se nudit rozhodně nebudete. :)

inule
09.10.2013 4 z 5

Taková gangsterka pro ženský. A proč ne, já si opravdu nelibuju v krvácích, detailně popsaných vraždách a strohých textech, které obsahují pouze fakta, Líbí se mi styl, kdy napětí a akci střídá odlehčený popis postav a jejich pocitů nebo vtipná konverzace.

matrix
02.09.2012 3 z 5

Po předchozích recenzích jsem od knížky neočekávala nic převratného, ale mně se knížka moc líbila! Velice podobný styl Martiny Cole, tzn. gangstři, drogy, prostituce, byl doplněn zajímavými zvraty hlavních postav, vztahy obou sester Ruthie a Annie a Maxe-gangstera, který je pro jednu manželem a pro druhou milencem, kdy se s nimi člověk ztotožňuje, cítí s nimi a očekává dobrý konec... Pravdou je, že nepřítomnost brutálních vražd na zakázku, mučením a drogovým dealerstvím z knížky udělala detektivku výhradně pro nás ženy:D

bai.Cerna
17.07.2012 3 z 5

Pokud člověk moc neočekává, tak nebude zklamán, Knížka k vodě. Nenadchne, ale ani zas tak úplně neurazí.

čef
06.05.2012 2 z 5

Uznávám, že větší polovičce čtenářstva tj. mnoha ženám se tento román může líbit - velká láska, sex, mnoho dějových a psychologických zvratů. Mně se však se právě dějové a psychologické kotrmelce nezdají dostatečně podložené a vůbec bych se rád nimral v nějakých zajímavých detailech ze života gangsterů a jejich okolí. Z knihy však příliš sálá, že autorka toto prostředí zná, snad kromě sexuálních úchylek, nanejvýš z bulváru. Pro mne omyl a ztráta času.

Autorovy knížky

2011  73%Špinavá hra