Peetullka Peetullka komentáře u knih

Dvůr hurikánů Dvůr hurikánů Victor Dixen

I tento díl mě velmi bavil. Je to prostě svižně napsané i když se to místama vleklo, ale konečně máme nějaké odpovědi. Ale zase to není ukončené. Předpokládám další díl.

12.05.2024 4 z 5

Dvůr zázraků Dvůr zázraků Victor Dixen

Tento díl je určitě lepší, než první. Čte se samo a sviźně a dokonce mi Johana i začala být i sympatičtější, než to mu bylo u prvního dílu. Francie zahalená Temnotou je skvělý a nevšední nápad. Romantickou linku stále u této YA nehledejte.

05.05.2024 4 z 5

Dvůr temnoty Dvůr temnoty Victor Dixen

Čte se svižně a samo. Hlavně začátek je plný akce, který Vás ihned vtáhne, který potom začíná stagnovat až se možná i začnete malinko nudit. Johana mi jako postava není moc sympatická, jen hlavní cíl - pomsta. Romantickou linku tady nehledejte.
Ale zajímavé prostředí upírů, vampírů. To se mi líbilo hodně.

03.05.2024 3 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Skvělá série. Škoda, že už je konec.
Jsem ráda, že si Layla vybrala hned na začátku a za mě dobře. Vše bylo vysvětleno. Ale kam se poděl ten skvělý Roth, tento díl mě štval, byl moc lidský.

28.04.2024 4 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Dobré, hezky to navazuje! Ale ten konec? Ještě, že se můžu hned pustit do dalšího dílu.

Jsem team Roth. Zayne maximálně k Bambi, která je skvělá.
Tak jsem zvědavá na celé rozuzlení a doufám, že si Lalinka vybere dobře.

24.04.2024 4 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Super vtipně napsané, sice samé klišé, ale vždyť je to pohádka :-) Velmi jsem se bavila a měla jsem občas záchvaty smíchu. Škoda, za ten šíleně přeslazený konec, to prostě nedávám i když mě to překvapilo, nečekala jsem to.

05.04.2024 4 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Prostě klasika, vždy víte jak dopadne. Ale Cooper mi byl velmi nesympatický. Ale ostatní postavy jako June a Mason, Jack byli skvělé.

02.04.2024 3 z 5

Nové šance Nové šance Lilly Lucas

No co dodat, prostě úžasná atmosféra Green Valley. Leonie i Sam jsou sympatické postavy, jako celá parta.

12.03.2024 4 z 5

Jak ulovit boháče Jak ulovit boháče Evie Dunmore

Celá série je skvělá a tento díl nezklamal. Dva skvělé večery s Hattie a Lucianem.
Závěr bych přepracovala, ale nevadí.

22.12.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Miluju Green Valley a jeho obyvatele. Jako u předešlých dílů, čte se samo a svižně. Jen mě překvapil, podle mě, uspěchaný konec.

12.11.2023 4 z 5

Princezna klamu Princezna klamu Danielle L. Jensen

Kniha mě bavila a velmi mile překvapila. Pořád se něco dělo a děj ubíhal až moc rychle. Skvělý humor.
A velmi mě mrzí, že jsem to přečetla moc rychle, tak snad se dočkáme brzy dalšího dílu.

11.11.2023 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Nečekala jsem od této knihy vůbec nic. Ani jsem neměla v plánu ji číst. Dostala jsem tento titul ve formě e-knihy jako dárek.
Spousty klišé. Ale k odpolední kávě, když nechcete přemýšlet a jen vypnout , se to hodí.
Taková prostě novodobá harlekýnka.

06.11.2023 2 z 5

Kufr z nebe Kufr z nebe Lin Rina

Tohle mě nebavilo a nedočetla jsem. Kroniky prachu úžasné, tohle nuda. Ani postavy mi nebyly sympatické.

05.11.2023

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Příběh není skvělý a ani není ani špatný - průměrný, ale čtivý.
Hodná holka, která poslouchá rodiče a kluk sígr, ale je citlivý. Klasické klišé.
Hodně mi vadilo, že jsem příběh četla dvakrát, z pohledu Anna a poté Maddoxe , přeskakovala jsem odstavce, protože to bylo to samé a nešlo to jinak.
Anny otec byl asi přehnaný, taky bych se sebrala a odešla.
Celý příběh hodnotím 3 * a nevím, zda sáhnu po dalším díle.

18.05.2023 3 z 5

Temný amulet Temný amulet Bianca Iosivoni

Tak konečne víme co Shawn zač, to jsem nečekala, jako jsem nečekala ten konec.
Určite tento díl s Roxy je lepší, než první a další díl si přečtu.

14.05.2023 4 z 5

Krvavá magie Krvavá magie Bianca Iosivoni

Tato dvojice Cain a Warden mi hodně sedly. Tento díl akčnější a vůbec lepší. Uvidíme co přinese další díl, kde se vrátíme k Roxy a Shawnovi.

12.02.2023 5 z 5

Ve skrytu stínů Ve skrytu stínů Bianca Iosivoni

Za mě průměr. Chytání duší nebylo nijak akční, proběhlo vždy až moc jednoduše.
Celou knihu mě zajímala Shawa minulost a dost mě štve, že stále vůbec nic nevím.
Čekala jsem od těchto dvou autorek více. Doufám, že druhý díl bude lepší a že se snad něco už dovíme.

19.01.2023 3 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Průměr a až moc kýčovité až nereálné.

11.01.2023 3 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

(SPOILER) Spousta vtipných scén, jinak klasická romanťárna.
Sera mě už ke konci štvala a Ben byl na můj vkus moc dotěrný.
Konec moc přeslazený.

Palec nahoru za JJ s Brucem .
“Je to pašerák kalhotek…”

08.08.2022 4 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Průměrná romantická oddechovka. Ale ten konec? To mi se zablokovala čelist úžasem !
Opravdu toto jsem nečekala. A kniha najednou dostala jiný spád a celý příběh jsem viděla jinýma očima.

02.08.2022 4 z 5