pch1976 pch1976 komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Výborná kniha. Úžasně a poutavě napsána. Četla se sama a na jeden zátah při čtení jsem si uvědomila, jaké malichernosti člověk někdy řeší.

21.01.2022 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Skvělá kniha. Výborný příběh. Doporučuji přečíst.

27.01.2021 5 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Tak to byla jízda. Celou dobu jsem měla jistotu, kdo bude vrahem a nakonec to bylo úplně jinak. Výborně napsané. Napínavé od první do poslední stránky.

25.09.2021 5 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Kniha napínavá, čtivá, tento spisovatel píše dobře. Jen někdy moc překotně jedna zápletka předhání druhou. Přečteno ale na jeden zátah potřebovala jsem vědět, co se vlastně stalo. Takže hodnotím plným počtem hvězd

06.07.2023 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Skvělá kniha, výborně napsané, napínavé. Úplně nečekaný závěr.

20.12.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Kniha se četla dobře, rychle.Knihy typu červené knihovny prvoplánově nevyhledávám, ale pro zpestření občas po nějaké sáhnu. V rámci tohoto žánru hodnotím jako velmi zdařilé. Velmi pěkná odpočinková kniha, ideální na deštivé odpoledne.

18.09.2021 5 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

skvělý příběh, opravdu stojí za přečtení, ale není to příjemné čtení při představě, že se toto může stát skutečně

27.07.2021 5 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Velmi zajímavý příběh , dobře napsaný.

09.04.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět skvělá detektivka

18.01.2021 5 z 5

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

Velice čtivá kniha. Napínavé, skvěle napsané. Někdy zbytečně moc natahované. Hodně psychologické. Nejlepší bylo rozuzlení. To jsem nečekala. Hlavní postava hodně komplikovaná povaha.

09.01.2022 5 z 5

Lovec Lovec Jack Heath

Sice dost nechutné, ale tak výborně napsané, že jsem musela číst až do konce. Strhující kniha.

24.10.2021 5 z 5

Druhá šance Druhá šance Adam Pýcha

Větší blbost jsem dlouho nečetla. A to mám tento žánr celkem v oblibě. Již dlouho se mi nestalo, že bych knihu odložila nedočtenou.

31.07.2021 odpad!

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

Kniha byla napínavá, nemohla jsem ji odložit. Potřebovala jsem vědět, jak to dopadne. Jen nakonec ten motiv byl na tolik mrtvých dost fádní.

05.07.2021 5 z 5

Čokoládovna Čokoládovna Maria Nikolai

Celkem pěkná pohádka. Čtivé. Nečekejte od toho hluboký čtenářský zážitek.

06.06.2021 3 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

napínavé, skvělá kniha, jen ten konec nebyl moc povedený,

23.04.2021 4 z 5

Hledej mě Hledej mě Lisa Gardner

Napínavá kniha od první stránky velice dobře se četla, jen ten kobec byl takový spíchnutý horkou jehlou. Ale i tak oproti jiným knihám skvělá kvalita.

27.01.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Kniha je povedená. Napínavá. Rozhodně stojí za přečtení. Některé pasáže jsou však těžko uvěřitelné - s nádechem nadpřirozena. To knihu trochu kazí.

18.01.2021 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Napínavá detektivka.

18.01.2021 5 z 5

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

Taková celkem čtivá pohádka.
Hodnotila bych tak 3,5 hvězdy. Sladký očekávaný konec

26.01.2022 3 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

Kniha se dala číst ( i dočíst do konce), ale to je tak vše pozitivní. Velké zklamání byl závěr, celou dobu čekáte, co se stalo s Tedym.....Nudná a hloupá byla dějová linie s imaginární přítelkyní, to bylo i značně nadbytečné a hlavní postava pak vypadala ,jak když to nemá v hlavě srovnané. Vrcholem ale byla postava manžela....to jsem už vůbec nepobírala, proč autorka udělala z hlavní hrdinky postavu, která je tak naivní až hloupá a nechá se manželem takto ovládat a manipulovat. Nechápu, jak může být tato kniha označena jako bestseller.Hlavní postava neměla mé sympatie. Na celé knize byl zajímavý jen příběh o Tedym a to byl příběh bez konce....

08.01.2022 2 z 5