pavpaz pavpaz komentáře u knih

Gejša Gejša Arthur Golden

Knížka byla zbytečně zdlouhavě napsaná, některé části mě moc nebavily, proto mi trvalo tak dlouho, než jsem ji dočetla. Gejša, no lehké to nemají, ale pořád mi přijdou jako placené společnice, jen na to mají školu....

10.04.2020 3 z 5

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Moc příjemné čtení, ráda čtu knihy, kde se prolíná dávná minulost s přítomností.

01.02.2020 4 z 5

Prodloužená jízda Prodloužená jízda Václav Kopta

Hezké čtení, úsměvné.

25.01.2020 5 z 5

Volba Volba Jakub Trpiš

Nešla mi dočíst, třeba jindy...

21.01.2020 1 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Druhý díl mi trval trochu déle, než jsem ho dočetla, ale byl to opět zajímavý příběh.

21.01.2020 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Mám ráda takovéto knihy, oddychové, i když předvídatelné. Určitě si přečtu další díly.

24.12.2019 4 z 5

Tymiánové dopisy Tymiánové dopisy Eve Makis

Velmi dojemný příběh, i přesto, že obsahovala spoustu smrti. Některé části byly méně zajímavé, jiné jsem doslova hltala.

05.11.2019 4 z 5

Tajná dcera Tajná dcera Shilpi Somaya Gowda

Pěkný příběh, klidně bych ještě pár stránek pokračovala v čtení. Konec jsem čekala jiný.

13.10.2019 4 z 5

Kouzlo Kouzlo Rhonda Byrne

Velmi zajímavé......k zamyšlení.

29.09.2019 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Zajímavý příběh, přiznám se, že Heřmánkové údolí se mi líbilo daleko víc, tady mi trochu vadilo, jak se s ději přeskakovalo.

11.09.2019 4 z 5

Zahrada kostí Zahrada kostí Tess Gerritsen

Kniha je poutavě napsaná, příběh z roku 1830 ukazuje až děsivě, jak fungovalo zdravotnictví a porodnictví, až sem některé části raději přeskočila.

28.08.2019 4 z 5

Sběratelka parfémů Sběratelka parfémů Kathleen Tessaro

Pěkně napsaná oddychová knížka. Líbí se mi prolínání dvou příběhů s rozdílem několika let.

25.08.2019 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Zajímavý příběh, i když na mě víc citlivý než bych chtěla. Smutné konce nemám ráda. Ale napsaná tak, že se četla dobře.

09.08.2019 3 z 5

Sestra ve stínu Sestra ve stínu Lucinda Riley

Opět naprosto nádherné čtení. Nemohla sem se odthnout o knížky. Oba příběhy se mi moc líbily. Miluju prolínání dávné minulosti se současností.Už teď se nemůžu dočkat na další příběh další sestry.

01.08.2019 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Velice poutavě napsané, nečekaný závěr. Za mě skvělé čtení. Byla to má první od této autorky a určitě ne poslední.

14.07.2019 5 z 5

Sestra bouře Sestra bouře Lucinda Riley

Opět nádherně napsaný příběh, snad budou další stejně čtivé.

14.07.2019 5 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Nádherný příběh, moc hezky se četl. Jen jsem si říkala, že celou dobu se příběh pomalu rozmotával a u konce to bylo takové rychle shrnuté, některé části příběhu. Už mám nachystaný druhý díl ke čtení.

26.06.2019 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Velmi zajímavý příběh. Trochu mi někde vadily ty dlouhé monology, myšlenky, ale přesto, když jsem začala číst, nemohla sem se odtrhnout, chtěla sem už konečně vědět, ja to skončí. Takový konec sem sice nečekala, ale proč ne.

04.06.2019 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Za dva dny přečteno, kniha se krásně četla, velmi poutavý příběh.

08.05.2019 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Knížku jsem nedočetla, není to můj šálek kávy....

30.04.2019 1 z 5