PavlaA PavlaA komentáře u knih

Úsvit naděje Úsvit naděje Ann Moore

Vyvrcholení trilogie o irské dívce Gracelin O'Malleyové. Celá série se mi velice líbila. Slzička ukápla až na konci, který byl sice předvídatelný, ale krásný a romantický

Sbohem, Irsko Sbohem, Irsko Ann Moore

Další pokračování nelehké životní cesty Grace se mi moc líbilo.

Irská kráska Irská kráska Ann Moore

Velmi pěkná kniha. Těším se na další díly

Sestřičky pod jmelím Sestřičky pod jmelím Donna Douglas

Sérii Sestřiček jsem si velice užila. Za těch pár týdnů, které jsem s nimi prožila mi některé hrdinky přirostly k srdci. Až je mi trošku líto, že už je konec.

25.01.2024 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Nějak mám pocit, že se děj tak nějak táhnul a v poslední třetině se to maličko rozjelo. Přesto se mi příběh celkem líbil, takže si přečtu i další díly. Podle recenzí jsou snad lepší. Uvidím.....

06.12.2023 4 z 5

Ztracené dívky z Willowbrooku Ztracené dívky z Willowbrooku Ellen Marie Wiseman

Děsivé čtení, i když se mi to líbilo. Není to divné?
Než jsem se pustila do čtení, zjistila jsem si pár informací na netu o škole Willowbrook (stejně jako o psychiatrické léčebně Willard), a tak bylo čtení o maličko těžší s myšlenkou, že autorka příběhu vychází ze skutečných událostí (ostatně tak jako u všech svých knih). Kniha nebyla tak úplně historickým románem, ale měla prvky thrilleru, hlavně ke konci. Čtení jsem si užila a velice doporučuji

09.11.2023 5 z 5

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Skvělé čtení

04.11.2023 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Skvělé od začátku do konce. Netřeba nic víc dodávat

26.10.2023 5 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Druhý díl se mi líbil snad ještě víc než první. Bylo tu méně z nemocnice, zato více ze života. Na konci mě jen mrzelo, že příběh nebyl tak nějak dotažený/uzavřený. Hodil by se i třetí díl

25.10.2023 5 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

To byla úžasná kniha. Trochu radosti, trochu slziček. Krásný příběh.

25.10.2023 5 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Příběh nebyl špatný, ale já se knihou těžko prokousávala. Škoda, těšila jsem se, mně ale nesedla.

25.10.2023 3 z 5

Carolina Carolina Hana Marie Körnerová (p)

Příjemné odpočinkové čtení

25.10.2023 5 z 5

Ve stínu erbu Ve stínu erbu Hana Marie Körnerová (p)

Krásná pohádka z historické Francie za vlády Ludvíka XV

28.08.2023 5 z 5

Císařská vyhlídka Císařská vyhlídka Hana Marie Körnerová (p)

Krásná série, až je mi líto, že už jsem ji dočetla. Za ty dva týdny, mi hrdinové (hlavně tedy Hermína a André), tak přirostli k srdci, že na ně budu dlouho vzpomínat. Všech pět knih bylo skvělých. Nechyběla láska opětovaná, neopětovaná, zakázaná... ale i napětí a zvraty. Sérii Kočár do neznáma vřele doporučuji.

27.08.2023 5 z 5

Dlouhá cesta Dlouhá cesta Hana Marie Körnerová (p)

Musím říct, že čtvrtý díl této skvělé série byl úžasný. Opět se to neobešlo bez napětí, nečekaných zvratů i láskyplných vyznání.

24.08.2023 5 z 5

Druhý břeh Druhý břeh Hana Marie Körnerová (p)

Tento díl mě asi bavil zatím nejméně. I když ani tady nechyběla, romantika, napětí, intriky. Uvidím, co přinesou další díly.

21.08.2023 5 z 5

Třetí přístav Třetí přístav Hana Marie Körnerová (p)

Druhý díl se mi líbil ještě o malinko víc, než první. Pohodové, romantické víkendové čtení.

18.08.2023 5 z 5

Kočár do neznáma Kočár do neznáma Hana Marie Körnerová (p)

Moc jsem od knihy neočekávala, snad jen romantické, oddechové čtení. Ale musím říct, že mě příběh velice bavil. Určitě si přečtu i další díly.

13.08.2023 5 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

Knihy od paní Körnerové mají vždycky šťastný konec, ale ten děj.... Tady to bylo, řekla bych trochu s nadsázkou, napínavé od začátku do konce. Ano vím, je to romantické čtivo, ale i tak jsem byla zvědavá jak to celé vyvrcholí. Čtení jsem si užila

31.07.2023 5 z 5

Obyčejné lhářky Obyčejné lhářky Louise Guy