pavka88 pavka88 komentáře u knih

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Tady není o čem diskutovat. Chcete-li výborný thriller, čtěte. Nebudete chtít ani spát. Jasných 5 *.

26.07.2019 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Psáno s jemným vtipným nadhledem, jedna z nejhezčích knih, které jsem četl.

28.02.2019 5 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Někteří lidé si schovají i použitý toaletní papír - jak říkavala moje babička. Tento příběh je o rodině, který s takovým člověkem žije a jeho nemoc je v takové fázi, že přechází až k paranoie a je opravdu nebezpečný pro všechny kolem. Výborně zpracované a čtivé.

26.05.2021 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Naprosto skvělá kniha, krásně, citlivě popsaný životní příběh,doporučuji na přečtení

10.10.2017 5 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

Velmi poučné, každý by si knihu měl přečíst .

16.01.2022 5 z 5

Neviditelní Neviditelní Vlastimil Vondruška

Mně se kniha také líbila, pěkné počtení, třeba bude i další díl, docela by mě to zajímalo. Jistě že z knihy vyznívá i spisovatelův názor, ale to je i u mnoha dalších kniha a proto je tu také názor čtenářů, z nichž někteří mají názor jiný. To je přece v pořádku. Tak se lidi na sebe nezlobte a prostě si přečtěte dobrý distopický román s varováním.

14.03.2022 5 z 5

Horečka Horečka Deon Meyer

Určitě doporučuji k přečtení, jedna z nejčtivějších knih z poslední doby. Přeci jen optimistický pohled na lidstvo. :))))

04.04.2019 5 z 5

Trosečník sibiřský Trosečník sibiřský Světlana Glaserová

Milý a hlavně nezaujatý dětský pohled na hrůzy 20. století. Řekl bych, že je to určitě mimořádná kniha a doporučuji k přečtení všem bez rozdílu věku.

06.03.2019 5 z 5

Lži století, které znají jen zasvěcení Lži století, které znají jen zasvěcení Heiko Schrang

Určitě pět hvězdiček za to, že autor knihu vydal. Nemusím úplně všemu věřit, ale kniha mě donutí o tom přemýšlet. Ale ono to je všechno logický. Všichni by si ji měli přečíst.

01.04.2022 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Jestli máte rádi co nejhnusnější způsoby mučení, tak do toto. Jinak se děj jenom táhne a táhne. Protože nepatřím k těm. co se v odpornostech vyžívají, tak za mne také ne.

24.09.2021 1 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Příjemné čtení. Paní Klevisová se nepouští do žádných brutálních scén a vyšetřování 11 let staré vraždy se zkomplikuje další a další vraždou. Poslední třetina knihy nabere na akčnosti a konec velice překvapivý.

27.08.2020 4 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Velice čtivé, zajímavé historicky i architektonicky. Stejně jako předchozí knihy Dana Browna mě baví, za mě pět hvezdiček.

15.03.2018 5 z 5

Plná bedna šampaňského Plná bedna šampaňského Ota Pavel

Líbilo. Všechny příběhy sportovců mě naprosto uchvátily. Nejvíc se mi líbila povídka o Zátopkovi.

15.02.2021 4 z 5

Planeta Země: Kruté místo k žití Planeta Země: Kruté místo k žití Andor Šándor

Fundovaný pohled na nebezpečí současného světa na základě historických souvislostí. Úžasný souhrn. Doporučuji.

18.10.2019 5 z 5

Sametové iluze Sametové iluze Petr Čepek

Překvapivě opravdu dobré čtení a příběh. Je třeba dávat pozor na skoky v čase a na jména. Také jsem si žil tuto dobu a rád jsem si ji připomněl.

01.12.2020 5 z 5

Všechny jejich lži Všechny jejich lži Tuvia Tenenbom

Konečně se někdo odvážil popsat pravdivý stav americké společnosti. Smutné a děsivé.

01.12.2019 5 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Sice na duchy nevěřím, ale byl to zase jednou příběh, co vtáhne a nepustí. Téměř mě mrzelo, že má kniha jen 550 stran.

25.09.2019 5 z 5

Zabijákova hra Zabijákova hra Ward Larsen

Mně se to moc líbilo, přesně takové počtení jsem chtěl a přesně to dostal. Čtu a čtu a nemůžu se odtrhnout, protože ten David je neustále v akci. Kdo má rád tento žánr, vřele doporučuji, určitě se nebudete nudit.

27.02.2018 5 z 5

Breviář pozitivní anarchie Breviář pozitivní anarchie Vlastimil Vondruška

Dokonalé. To je prostě pan Vondruška. Jedni ho nesnášejí, jiní ho milují. Souhlasím s Lumírem23. Je to : "Pohled na současný svět s odkazem na minulost, návaznosti a logické chyby, které budeme stále a stále opakovat. Opravdu hutné, avšak nutné, čtení."

24.08.2021 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Čte se to dobře, rychle, ale další knihu od pana Hartla asi číst nechci. Škoda času. Na dvě až tři hvězdičky.

25.08.2019 1 z 5