Lži století, které znají jen zasvěcení

- Kteří světoví politici a podnikatelé tahají za nitky v pozadí? - Co se stalo s těmi, jež se pokusili postavit nově zaváděným pořádkům? - Co skutečně vedlo k válkám v Afghánistánu, Iráku a Libyi? - Kam až vede vliv Goldman Sachs a kdo financoval nacisty? - Jaké tajemství se skrývá za vraždou Johna F. Kennedyho? - Je londýnské finanční City státem ve státě? Autor pečlivě pracuje se zdroji a předkládá informace, které nahánějí hrůzu, ale měli bychom je znát. Ukazuje, jak současní „vůdci světa“ za přispění médií ovládají běžného člověka pomocí strachu, pocitů viny či závislosti na majetku. Ukazuje však také cesty, jak se z této pasti mocných vymanit a vykročit k pozitivnějšímu a svobodnějšímu přístupu k životu. Knížka, původně autorem vydaná na vlastní náklady, se záhy stala velkým bestsellerem. Je na trhu zcela ojedinělá a zaujme každého, kdo se zajímavá o společenské a politické dění. Odkryje před vámi informace a kauzy, které měly zůstat skryté....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335415/lzi-stoleti-ktere-znaji-jen-zasvece-bni-335415.jpg 4.328
Literatura světová, Literatura faktu, Politologie, mezinárodní vztahy
Vydáno, Alferia

Die Jahrhundertlüge, die nur Insider kennen, 2013

Kniha Lži století, které znají jen zasvěcení

moničina
30.06.2019

Vynikajúco napísaná kniha, zrozumiteľne, uveriteľne a s množstvom odkazov citácii. Autor, ktorý si zaslúži moju úctu za odvahu pustiť do sveta toto dielo si dal veľmi záležať a na rozdiel od iných kníh s danou témou táto kniha nie je povrchná. Dozvedela som sa tu aj veci, o ktorých som netušila, hlavne z Nemecka konca 80 a zač. 90 rokoch pred začiatkom privatizácii a Bruselskej afére a podozrivých úmrtiach. Jedným slovom skvelá kniha, už idem na druhý diel a dúfam, že nám preložia do slovenského/českého jazyka aj jeho ďalšie dve knihy, ktoré doposiaľ napísal, napr. čo sa deje vo filmovom priemysle (kniha: Die GEZ-Lüge: erkennen - erwachen - verandern).

bee88maja
09.07.2018

Trochu ilumináti, trochu paranoia a nebo pravda? Tahle kniha, je trochu stihomamem, ale na druhou stranu, na každém "šprochu" pravdy trochu. Dvě části, v první - ozřejmení historických událostí z jiného pohledu, než nám předkládají média. V té druhé hledáte sebe a odpovědi. Za mne dobrý počin.

Bustedka
28.11.2017

Verim, ze ta kniha muze byt pro mnoho lidi zajimaca, ale ja ji nejsem schopna ani docist. Ocenuji vsak to, ze si dal opravdu autor zalezet. Je to velmi podrobne a prichazi s jasnymi argumenty. Autor je Nemec, euroskeptik a jeho nenavist vuci EU je v knize jasne zretelna.

flare
25.09.2017

Jak to říká kamarád u Fahrenheit 9/11, kdyby na tom bylo 5 minut pravdy, tak je to s tím světem hrozně špatné..za mě good počtení ze všech úhlů pohledu.

nikol6168
11.08.2017

Super kniha, která jsem zhltla jedním dechem. Miluji knihy, které nás nechávají nakouknout za oponu, kterou nám předkládají média.

mschmidtova
15.07.2017

No, není mi dobře z toho, co jsem četla. Pět hvězd dávám za odvahu autorovi, že knihu vůbec vydal. Za obsah rozhodně ne. Ale jsem vždycky ráda, když se dozvím pravdu, protože se podle ní můžu zařídit. A tady je ta pravda vážně drsná.