pavelvanura pavelvanura komentáře u knih

Letopisy Narnie – komplet Letopisy Narnie – komplet C. S. Lewis (p)

Letopisy mají svoje kouzlo které pohltí jak dospělého tak i dítě. Je to kouzelný svět, do kterého se zase znovu rád podívám :)

20.04.2018 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Velice příjemný Thriller užil jsem si ho od začátku do konce :) Napětí, zvrat emoce, příjemné čtení :)

25.05.2018 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Prostě klasika skoro až "KULT" mezi Fantasy. Je to brutální, je to upřímné, je to nekorektní, je to až moc reálné. Prostě něco co se už od nepaměti zapsalo do povědomí všech. Welcome to Game of Thrones World!

14.03.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Kniha mého dětství co dodat :)

Losí hovno Losí hovno Lars Simon

Je to sice totální ujeté kravina, ale na dva podvečer ideální odreagování :)

07.04.2018 4 z 5

Osudné tajomstvá v podzemí Osudné tajomstvá v podzemí Roderick Gordon

Tak tento konec teda bolel. Spisovatelé se dostali do slepé uličky a asi to chtěli co nejrychleji ukončit a výsledek vypadá takto. Škoda :(

14.03.2018 3 z 5

Útok z podzemí Útok z podzemí Roderick Gordon

Znatelně pocítění natahování příběhu, který je sice více hororový a i více brutální, ale nějak nepasuje na příběhový koncept předešlých dílů. Je to vývin, ale čekal bych jiný směr.

14.03.2018 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Konec lehce očekávávaný, ale odpouštím. Jinak to snad ani končit nemohlo. Myslím, že tato série mnoho dětí a dospívajících donutila číst a tím objevili že knihy jsou dobří přátelé pro volný čas :)

14.03.2018 5 z 5

Velký skok z dětské pohádky, do dospělejšího ražení. Můj oblíbený díl. A klofan nejlepší :)

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

První díl který jsem četl a pohltil mně. Těším se na další díly! :)

20.05.2018 5 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Zatím nejlepší díl série! Četlo se to jedna báseň :)

28.03.2018 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Zatím můj nejoblíbenější díl. Je trochu jiný, dospělejší ale osobitější.

19.03.2018 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Druhý díl. I kdyz jsem viděl nejdříve film, i tak se mně knižní příběh líbil a rád jsem se vrátil do dětských let :)

18.03.2018 4 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

První díl je víceméně seznamovací ale ta nostalgie a pocit vrácení do dětských let, které už mám dávno za sebou je příjemný:)

16.03.2018 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Kniha přečtená za 4 dny, což mluví samo o sobě :)

Návrat z podzemí Návrat z podzemí Roderick Gordon

Podle mne, vrchol všech dílů co se kvality týče. Tento díl může být brán i jako konec série. U zbylých dvou dílů je už znatelně cítit umělé natahování příběhu.

Volný pád do podzemí Volný pád do podzemí Roderick Gordon

Tak nějak stejně kvalitní jako druhý díl.

Hlouběji do podzemí Hlouběji do podzemí Roderick Gordon

Oproti prvnímu dílu opravdu velký kvalitativní skok směr nahoru.

14.03.2018 5 z 5

Napínavé čtení, které bylo občas i mírně hororové. Série dospívá a nabízí čtenáři zajímavý příběh s emočně nabušeným koncem.

14.03.2018 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Nejdelší knížka. Je to více dospělé a více temné. Sice občas lehce zdlouhavé ale stále velice dobrý díl.