pamica pamica komentáře u knih

Pošta od Mary Pošta od Mary James Patterson

Kniha se mi líbila-jako zatím všechny předešlé a vřele všem doporučuji!Líbí se mi taková "rodinná atmosféra", kdy se neřeší čistě jen rozběhnutá série vražd v Hollywoodu, ale i zázemí Alexe Crosse jako např soud o opatrování jeho malého syna. Konec dává tušit zajímavé pokračování v jeho rodinné situace, za což jsem moc rád!

19.11.2012 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Moje první kniha co jsem od Jo Nesba četl a je celkem dobrá. Na začátku celkem roztáhlé až nudné, ale pak měla kniha hezký spád.
Myslím, že si ještě nějakou jeho knihu dopřeji.

24.09.2012 4 z 5

Černý tygr Černý tygr James Patterson

U mě opět bez zklamání a dávám 5hvězd za parádní čtení, napínavý příběh a konec, který nechává čtenáře v napjetí i do dalších dílů, což mĕ osobnĕ na této sérii baví na max!

02.01.2013 5 z 5

Spirála zločinu Spirála zločinu James Patterson

Dobře promyšlené bankovní loupeže, které se v této knížce dějí musí Alex Cross těžce rozplétat. Přečteno jedním dechem (jak jinak) :)

06.07.2012 5 z 5

Kočka a myš Kočka a myš James Patterson

Opravdu výborná kniha! Jsem nadšený, konec knihy mi způsobil málem infarkt :)

25.06.2012 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Můžu se jen připojit s hodnocením této knihy k ostatním a označit ji za fastinující sondu do chování esesáka, který vyhladil v koncentračních táborech, které měl na starosti 2,5milionů židů.
Téma, které nikdy nebude zapomenuto je zde hodnoceno z pohledu tohoto fanatika "jen" plnícího rozkazy...
Dost silné kafe,...-mohu jen doporučit.

28.04.2012 5 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Dobrá detektivka, u které se nenudíte. Zajímavé rozuzlení na konci mne dost překvapilo. Můžu jen doporučit-ani tentokrát jsem se u Karin Slaughter nezklamal.

24.09.2013 4 z 5

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Člověk nepochopí při čtení této knihy, že ve 21.století, je možné, že existují pořád pracovní tábory jako v KLDR odkud Sin utekl.
Svět nezasáhne, aby z této totalitní zemičky plné utrpení a hladomoru pomohl udělat lepší zemi....-to nepíšu jako slogan, ale jako věc která se úplě nabízí když jsem četl hrůzy, které Sin popisuje jako běžné....
Kniha opravdu zajímavá, ale neskutečně smutná, snad zbytek života Sin prožije v pohodě a pomůže se mu rozhýbat veřejnost ve snaze pomoci své zemi.

29.07.2013 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moje druhá kniha od Nesba a možná poslední. Do poloviny knihy jsem se nemohl prokousat...konec měl spád a už to bylo lepší, ale úplně mi to nesedlo.

30.05.2013 3 z 5

Uvidíš, zemřeš Uvidíš, zemřeš James Patterson

Tentokrát vrah z Bílého domu-navíc hodně vysoko v hierarchii a proto si dovoluje "cokoliv"....babička Nana je v nemocnici a nevypadá to s ní dobře-což mě opravdu mrzí, jen doufám, že to klapne a zvládne to!

09.12.2012 5 z 5

Nedostatek důkazů Nedostatek důkazů James Patterson

Opět napínavé do posledních chvil, čte se to samo a já mohu jen doporučit. Sérii s Alexem Crossem jsem si hrozně oblíbil a doporučuji všem, co si rádi přečtou napínavou detektivku!

26.11.2012 5 z 5

Agent bez minulosti Agent bez minulosti Robert Ludlum

Napínavá kniha-pořád se něco děje. Musím se přidat k Fay Skye, taky me vnitřní monology hlavní postavy nebavily, ale dá se pochopit když Bourne trpěl ztrátou paměti, že tam takové "flashe" budou.... občas jsem se v tom ztrácel...

17.08.2012 4 z 5

Bikiny Bikiny James Patterson

Moc napínavé-knihy Jamese Pattersona ani jiné být neumí jak jsem zjistil... a já opět můžu jen doporučit! 5hvězd za mě osobně.

21.07.2012 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Pěkně drsná knížka-zajímavý detektivní kousek. Pěkně bez obalů vypsané tehdejší poměry obyčejných lidí. Můžeme být rádi, že jsme se do té doby nenarodili. Knihu doporučuji!

20.02.2012 4 z 5

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

Velice zajímavá knížka o životě tohoto génia naší doby.
I když nejsem jeho fanoušek, zajímala mě cesta jeho životem a ta byla opravdu více než nevšední.

Od prožité adopce, přes školní roky, kde jeho genialita již vystrkovala růžky až po vedení aktuálně nejhodnotnější společnosti na světě...

Firmu vybudovat se dvěma kamarády v garáži domu jeho adoptivních rodičů. Budu si ho pamatovat jako člověka, který když si vytýčil svůj cíl-neustoupil ani když ohlasy všech lidí kolem s ním nesouhlasily-šel dál za svým a s výsledným produktem téměř vždy dobyl svět.

Mezi jeho stinné stránky patřilo jeho panovnické chování, neschopnost empatie a výkyvy nálad. Neexistovalo nic jako průměrné-jen 100% výrobek, člověk nebo nápad nebo 0%

Moje hodnocení knihy-velice zajímavé počtení.

14.12.2011 4 z 5

Mistrovský tah Mistrovský tah James Patterson

Parádní, napínavé jako vždy až do samého konce, kdy se o mě pokoušel infarkt a četl jsem se zatajeným dechem. Kyle Craig - největší nepřítel agenta Crosse předvádí neskutečnou hru, která graduje na samém konci knihy.
Za mne osobně doporučuji a dávám plné hodnocení!

21.02.2013 5 z 5

Podraz Podraz James Patterson

Kyle Craig opět ve hře? No další díl Alexe Crosse co jsem četl jedním dechem plný napětí co se z toho vyklube tentokrát?!
Jako vždy jen doporučuji!

09.12.2012 5 z 5

Ve zlomku vteřiny Ve zlomku vteřiny James Patterson

Alex Cross vs Vlk kolo 2.! Musím říct, že kapitoly jen letěly a na konci jsem měl málem infarkt...za mě osobně jen a jen doporučuji a v nejbližších dnech sáhnu po dalším dílu-čte se to fakt samo!

05.11.2012 5 z 5

Mistr zločinu Mistr zločinu James Patterson

Alex Cross opět nezklame a kniha kromě rodinných starostí agenta FBI přináší i hodně napínavých chvil. Konec knihy dává tušit, že s "Vlkem" se ještě setkáme...a já se na to těším!

26.10.2012 5 z 5

21.12. - Kletba jaguářího krále 21.12. - Kletba jaguářího krále Dustin Thomason

Zajímavý thriller, těží ale hodně z populárního tématu "konec lidstva, Mayové"... celou knihu se obsáhle řeší šíření viru a konec knihy se mi zdál celkem urychleně odfláknutý.Každopádně za přečtení stojí!

12.10.2012 4 z 5