pajka0071 pajka0071 komentáře u knih

Hněv Pána ohně Hněv Pána ohně Michaela Burdová

Tento díl, stejně jako první mě velmi nadchl, příběh se mi moc líbí. :)

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

K této knize můžu říct jen jedno: Naprosto boží!!! Jsem ráda, že jsem si tu knihu koupila, protože toho rozhodně nelituju. Skvělý!!!

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Já jsem naprosto nadšená z posledního dílu. Autorka dokáže skvěle popsat situaci a děj se čte úplně sám. Byla jsem překvapena, jak rychle mi stránky utíkají... Na každé kapitole je něco zajímavého, takže jsem ani nepostřehla, že bych se nudila. Hlavní hrdinka mi perfektně sedla. V prvním díle jsem s ní sice měla menší problém, ale druhý a třetí díl můj názor změnil, i co se týče ostatních postav. Do příběhu jsme se ponořila a s hlavní hrdinkou soucítila. Nemám, co bych k tomu vytkla. Takže tleskám autorce za skvělý příběh, který mě doprovázel na dovolené.
P.S. Strašně se mi líbilo, že v knize autorka uvedla muzikál Fantom opery. (Jsem veliká fanynka muzikálů a oper), udělalo mi to radost.
Prostě: BRAVO! BRAVO!

12.07.2018 5 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Nebylo to špatné, ale nic top. Očekávala jsem od příběhu víc. Občas jsem se musela do čtení nutit, ale děj to mělo pěkný a konec jsem si užila.

30.05.2018 3 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Mě knížka hodně překvapila, vůbec jsem nečekala, že mě tak zaujme. Nelituji, že jsem si ji přečetla a ráda bych se ke knize opět vrátila :)

08.09.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Užasné! Téma, které zaujme a nenechá vám šanci přestat číst! Já jsem si příběh užila a moc se těším na druhý díl! :)

04.08.2015 5 z 5

Láska v podsvětí Láska v podsvětí Meg Cabot

No ... dalo se to. Připadalo mi, že celý děj se odehráva na jednom místě a skoro nic se tam neděje. Čekala jsem, že tento díl bude zajímavější než ten první, ale nebyl. Asi tak na stejno.

28.07.2015 3 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Od knížky jsem čekala trochu víc. Děj vypadal hodně zajímavě, neříkám že nebyl, ale mohlo to být lepší. Byly chvíle, kdy jsem se nudila a nutila se do čtení. Další díl si určitě přečtu :)

28.07.2015 3 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Pěkné, ale první díl byl přece jen o trošičku lepší, než tenhle, jinak nemám co vytknout :)

30.06.2015 4 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Hustý... hodně mě bavila:)

20.06.2015 5 z 5

Zkrocená láskou Zkrocená láskou Johanna Lindsey

Kniha se mi líbila, krásný příběh a dobře čtený autorčin styl psaní. Určitě si od ní přečtu více knih.:)

12.06.2015 5 z 5

Pustina Pustina Moira Young

Na první díl to sice nemá, ale děj je napínavý, uvidím, jaká bude trojka. :)

01.03.2015 4 z 5

Krvavá cesta Krvavá cesta Moira Young

Už dlouho jsem nečetla nic tak dobrodružného, tak jsem se do toho hned vžila a užívala si každou stránku. Děj je napínavý a skvěle vymyšlený. Nemám slov! :D :D!

11.02.2015 5 z 5

Souboj Souboj Nancy Lindsay Jones Holder

Wow! Fakt super. Četla jsem to vkuse celý den, ani jednou se od toho neodtrhla. Děj byl napínavý a hodně mě překvapil. Škoda, že jsem to už dočetla, moc mě to bavilo a určitě si to zase někdy přečtu! :D

10.02.2015 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

První díl byl rozhodně lepší, než tenhle, ale i tak mě příběh zaujal.

08.02.2015 4 z 5

Fenomén Fenomén Marie Lu

První díl byl o trošku lepší než tenhle, ale i tak jsem si dobře početla. Ten konec mě hodně bavil. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat v dalším díle.

05.11.2014 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Tento díl sice nebyl tak dobrý jako první, ale jde to. :)

16.10.2014 4 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Od knížky jsem čekala trošku víc, ale i tak se mi příběh líbil a měla jsem knihu rychle přečtenou. :)

28.08.2014 4 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Tahle série mi opravdu přirostra k srdci, tak mě teď hrozně mrzí, že už to úžasné dobrodružství končí. Ale jinak krása!!!! :)

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Nemám slov! Kniha mě doslova uchvátila. Úžasný nápad, na úžasnou knihu. Nemohla jsem přestat číst. :)