Pajan28 Pajan28 komentáře u knih

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Teď už aspoň víme, kde vzala církev všechny svoje majetky... Strašné donucovací prostředky... Ale jinak, skvělý historický román.

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Četla jsem od autora knihu - Strach. Ta se mi nelíbila. Takže koupi této knihy jsem odkládala, ale nakonec jsem ráda, že jsem si jí pořídila. Po přečtení mě hned napadla myšlenka, co je na tom pravdy? Každopádně pěkně zpracovaná kniha.

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Asi jsem divná, ale já mám ráda "zvrácené, úchylné psychopaty". Knihy jsou pro mě prostě zajímavější a nepředvídatelné.

Jinak já jsem vcelku normální :'D

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Krásná kniha, smutný příběh. Film jsem viděla jednou, vícekrát jsem to už nezvládla. První kniha u které jsem ronila slzy, ale přesto můžu říct jak je krásná.

Příběh Bílé Masajky Příběh Bílé Masajky Corinne Hofmann

Udivuje mě naivita některých žen. To si vážně myslela, že s člověkem z úplně jiné kultury jí to bude fungovat? A odvaha žít v takových podmínkách a dokonce tam porodit a vychovávat dítě... I přesto, velmi silný a čtivý příběh.

14.01.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Začátek celkem nezajímavý a zdlouhavý, ale rozuzlení a konec? Fakt super. Od konce jsem se nemohla odtrhnout a musela jsem ho hned dočíst. Film už u mě tak úspěšný nebyl, spíš ztráta času.

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

King opět nezklamal!!! Tato kniha mě utvrzuje v tom, že King je pravý King!!! Bravurně napsané novely.

01.06.2017 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Wow... SKVĚLÉ!!! Po přečtení této knihy se budu bát hotelových a jiných podobných pokojů (jsem posera s velkou fantazií

07.01.2017 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Klasika od Erbena. Nejsem na poezii, ale Kytici miluju, obzvlášť některé básně, např. Vodník, Svatební košile a Zlatý kolovrat

16.04.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Moje první severská detektivka. Ze začátku jsem se sice trochu ztrácela v postavách, ale pak už jsem se do děje úplně vžila. A ke konci jsem se vůbec nemohla od knihy odtrhnout. Za mě super

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Sice nesouhlasím s tím, že je tato kniha horor spíš thriller. Ale jinak velmi zajímavý příběh, i když konec mě trochu zklamal, tohle jsem vážně nečekala. A už teď vím, že to není poslední kniha od Theorina.

Mrtví se někdy vracejí Mrtví se někdy vracejí Stephen King

Povídky zrovna moc nemusím, ale zrovna tato kniha se mi opravdu líbila. Na knihu jsem narazila náhodou a určitě jsem neudělala chybu.

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Horory miluju. Tato kniha není tolik strašidelná, ale má zajímavý a zase trošku jiný příběh než na který jsme zvyklí.

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Od začátku mě kniha úplně pohltila. Nebylo to pro mě tolik strašidelné, ale líbil se mi příběh a ta myšlenka. KING nejvíc.

Sebevražda Sebevražda Édouard Levé

Opravdu silná kniha. Musí na ní být hlavně klid a nálada.

16.04.2018 4 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Musím se přiznat, že knihu jsem četla až dospělá a moc se mi líbila. Sice styl psaní je trošku zvláštní, ale je to prostě Čapek.

16.04.2018 5 z 5

Této knihy jsem se celkem bála. Celkově povídky nejsou pro mě a tak i ty témata mi celkově nesedli. Ale při čtení jsem změnila názor. Tato kniha je super. King opět nezklamal.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Pěkné nenáročné čtení.

16.04.2018 4 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Z celé série se mi tato kniha líbila asi nejvíce. I když je celá série velice předvídatelná k tomuto žánru to prostě patří. Škoda, že už nejsou žádné jiné díly.

09.12.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Velmi kladně hodnotím "stejný" příběh z pohledu sourozenců. Pěkně se četla a děkuji, že jsem na Hartla narazila.

09.12.2017 4 z 5