Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Eden Eden Mia Sheridan

Prvni dil byl skvely a nemohla jsem se dockat az vyjde dil s Eden.No tento dil byl o neco slabsi .Ale i tak se kniha cetla dobre.Ostatne jako vsechny knihy od Mii.

23.06.2023 4 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Myslím že Melanie to umí líp. To bylo takové rychle ,odflaknute. Ale i tak se těším na další díl a doufám, že bude stejně dobrý jako předchozí díly.

16.06.2023

Magdino znamení Magdino znamení Chrystyna Lucyk-Berger

Ja nějak nevím jak knihu hodnotit. Kniha nebyla špatná i se dobře četla. Podle mě i autorka umí psát, ale nějak si ukousla velké sousto. Jako by nevěděla co dřív psát, vše nacpat do jedné knihy. A tim padem tam nějak skákala a proto tam zůstalo plno věcí nedoresenych, otevřených,zapomenutých. Myslím si,kdyby se držela jednoho směru ,tak kniha bude o dost lepší.

07.06.2023

Štěstí si tě najde Štěstí si tě najde Barbara Hannay

Moc příjemná oddechovka.

04.06.2023 4 z 5

Ozvěny minulosti Ozvěny minulosti Gregg Olsen

Moje první setkání s autorem a přiznám se ,že jsem po přečtení trochu zmatená. Styl psaní mi připadal takový jednoduchý a chaoticky. Nevěděla jsem na co se zaměřit víc .Jestli na minulost Megan nebo na případ, který vyšetřuje .A k tomu jsem se někdy ztrácela v ději.No dám ještě šanci 2 dilu.

12.05.2023 3 z 5

Poslední lži Poslední lži Kerry Lonsdale

Druhý díl série je z pohledu Lily a jejího syna Joshe. Me se první díl líbil o trochu víc.Asi to možná bude tím, že jsem tady u druheho dilu věděla jak to vše dopadne. Pokud se někdo chystá na sérii, tak určitě číst od 1 dílu.Uz se těším na 3 díl který má být o Lucasovi.

10.05.2023 4 z 5

Jeho a její Jeho a její Alice Feeney

Kniha se hned od začátku četla velmi dobře.Napinave celou dobu. Ale pro mě byl ten konec nějak zbytečně prekombinovany.

21.04.2023 4 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Opět pěkná romantika na víkend. Možná mohla mít o pár stránek min. Ale přiznám se ,že první díl se mi libil asi o trochu víc.

03.04.2023

Nevděčný Nevděčný Penelope Ward

No přiznám se ,že toto se moc nepovedlo.Vime že pokud píše knihu společně s Vi Keeland, tak knihy jsou skvělé ale samostatně ji to moc nejde. Pokud bych hodnotila, tak dám maximálně 3*

02.03.2023

Slnko v duši, nádej v tebe Slnko v duši, nádej v tebe Agnès Martin-Lugand

Po přečtení anotace jsem čekala úplně jiný příběh, ale to nemění nic na tom ,že kniha se mi moc libila.Mam od autorky přečteno vše a libi se mi jak píše.

16.01.2022 5 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Spisovatelku S.Bolton mam moc rada.Vsechny knihy u nas vydane mam prectene.Kniha byla opet skvela ,ale priznam se ,ze prvni polovinu jsem se nudila.Druha uz byla napinavejsi plna akce.Tak proto o hvezdicku min.

20.06.2018 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Me tam tentokrat neco chybelo.Moc takove rychle ,uspechane .Moc akci ktere nejsou dotahnute do konce.Plno nevysvetlenych otazek Proc???Proto o hvezdicku min.Pro me Temne Hlubiny jsou Top.Ale jinak knihu doporucuji.

17.03.2018 4 z 5

Sestry z Versailles Sestry z Versailles Sally Christie

Na knihu jsem se moc tesila.A pak prislo velke zklamani.U cteni jsem se nudila .Porad jsem cekala ze se neco zacne dit a ono nic.Knihu jsem nedocetla a odlozila.A to uz se mi pekne dlouho nestalo :-(

11.03.2018

Bezesné noci Bezesné noci Jilliane Hoffman

Kniha byla dobra ,ale misty zbytecne zdlouhave a nudne vysvetlovani u soudu.Proto o hvezdicku min.Ale jinak doporucuji a urcite je lepsi si predtim precist Falesnou stopu.

01.03.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Prvni dva dily byli velmi dobre ,ale 3 dil byl pro me nejlepsi.Precteno behem jednoho dne.Myslim ,ze nam jeste autor ukaze skvele dila.Doporucuji.

08.11.2017 5 z 5

Lidé, kteří mě znali Lidé, kteří mě znali Kim Hooper

Moc pekne napsana kniha i kdyz velice smutna.Smekam pred hlavni hrdinkou jak silna byla zena .Vzdy ,kdyz doctu knizku hned se pustim do nove.Po precteni teto jsem,ale potrebovala den abych vse zpracovala.Doporucuji precist.

02.11.2017 5 z 5

Ostrov ztracených snů Ostrov ztracených snů Tamara McKinley

Dalsi krasny pribeh teto autorky.

23.08.2017 5 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Uz mam plno knih prectenych od Lisy Jackson,patri mezi me oblibene autorky,ale tato podle me patri mezi ty slabsi.Zbytecne zblouhave a ten konec no nevim.

12.08.2017 4 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Jednim slovem skvela kniha.Ktera Vas nuti cist porad dal.Nuti vas premyslet.Uz jsem si rikala A ted to bude tak .Ne autorka opet vymyslela neco jineho a to se mi na knize libilo ,ze vlastne nevi te co bude dal.Skvele.Doporucuji precist.

04.07.2017 5 z 5

Naše paní doktorka Naše paní doktorka Meredith Appleyard

Kniha se cetla skvele.Takova letni oddechovka.Moc se mi libila.

28.06.2017 5 z 5