Owain Owain komentáře u knih

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Ikdyz je kniha hodne ponura, nemohla jsem se odtrhnout . Film ma stejny nazev ?

06.05.2020 4 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Na odpocinek mozku jako delane, zadne extra cteni . Posledni dil o neco lepsi, ale jednou stacilo =)

28.02.2020 2 z 5

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Prekvapive hodne ctiva kniha. Postupne odhaleni Oliverovy minulosti, z pocatecniho pocitu jaky je to hajzlik, mi ho pak i prislo lito.

04.01.2020 4 z 5

Divoké srdce Divoké srdce Diana Palmer

Super oddechová romance. 4 body za sexy indiána, konečne tam není superúspěšný prachatý amík =D

24.11.2019 4 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

jedním slovem Nádhera.

22.11.2019 5 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Tak jo, posledni dva dily uz byly celkem v pohode, se clovek aspon neco dozvedel o postavach =) Celkove hodnotim trojkou celou serii.

19.11.2019 4 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Zatim asi nejlepsi dil, konecne se zacinaji rozpletat jiste zivotni pribehy.

12.11.2019 3 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Nic moc. Nebýt toho sexu a pana G., tak knihu asi zahodím. Eva mě neskutečně vytáčela svým chováním. Krom toho sexu tam ani není za potřebí =D =D Dám šanci dalšímu dílu jen kvůli G, jestli tam bude popsána jeho minulost.

07.11.2019 2 z 5

Hříšník Hříšník Amanda Stevens

Tohle bylo bozi. Napeti az do konce, posledni veta , no nemam slov =) uz se nemuzu dockat dalsiho dilu .

05.11.2019 4 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

O neco slabsi, ale porad napinave cteni.

29.10.2019 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Celou dobu vas kniha napina a nakonec je to vse vyresene na par stranach. Ale ctete az do konce, dej je vcelku napinavy. Kladne hodnotim celkovy popis atmosfery v hotelu, ale to rozuzleni mne teda nenadchlo a uprimne zprotivilo celkovy pocit z knihy. Vickrat uz po ni nesahnu.

19.10.2019 2 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Za mne nic moc. Najednou se tam umeli vsichni zhypnotizovat =) Sam i Nick mi byli protivni uz od zacatku. Jedine vzruso byl pribeh Maude, okolo Jo mi to prislo hoodne za vlasy pritazene.

17.10.2019 2 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Dojemne cteni, ale je potreba mit na to naladu. Ja ji asi nemela, velice nemam knize co vytknout, jen jsem ji cetla asi v nespravnou dobu.

27.09.2019 3 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Tak tohle byla parada. Mraz mi behal po zadech po celou knihu, nemohla jsem se odtrhnout. Za mne mohl byt konec jeste trosku rozvedeny, treba az po narozeni ditete, ale i tak super. Urcite sahnu i po jine knize od autorky.

26.09.2019 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Opět super čtení. Celá série mě bavila, každá kniha napínavá. Až vyjde další, určitě si musím přečíst.

20.09.2019 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Zase napínavé, jako vždy.

11.09.2019 4 z 5

Noční jezdec Noční jezdec Frederick Schiller Faust

Zde uz mi Hvizdavy Dan neprisel tak simpaticky jako v prvnim dile. Jinak kniha super.

04.09.2019 3 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Zajimavy pribeh. Cetlo se dobre, troska napeti, ale celkove takovy zlaty stred.

01.08.2019 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Pro mne nezajimava kniha.

30.07.2019 2 z 5

Malý vetřelec Malý vetřelec Sarah Waters

Krásná duchařina. Popis upadku domu a postupny vyvoj udalosti me moc bavil.

23.07.2019 5 z 5