OnlyFour OnlyFour komentáře u knih

Venuša zo zátoky Venuša zo zátoky Dominik Dán

Pokiaľ sa nerieši politika alebo mafia, tak ma to hoooodne baví. Za mňa super, napínavé, mrazivé, užila som si to. Dána si však musím dávkovať s pauzami, len neviem, či je to tým používaným slovníkom alebo iným.

22.03.2020 5 z 5

Budeš tam? Budeš tam? Guillaume Musso

Príjemné čítanie, ktoré rýchle ubiehalo, zo začiatku som bola ale trochu skeptická, či to nebude blbosť. Som spokojná aj s tým, ako to dopadlo, celý príbeh som dosť prežívala. Obálka ale hrozná, tá slečna je úplne mimo.

20.06.2020 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

2/3 som sa nudila, koniec to trochu zachránil. Teo mi liezol na nervy, atmosféra sa ma nedotkla. Oceňujem ale krátke kapitoly, to mám rada. Taký priemer pre mňa, do ďalších kníh nepôjdem.

06.03.2020 3 z 5

Soumrak dne Soumrak dne Kazuo Ishiguro

Čítané kvôli výzve, a kvôli nej aj dočítane....moc som si z nej nedoniesla, buď som divná, alebo v knihách, ktoré majú nejaké ocenenie, nevidím, čo by som mala ???? taký smutný príbeh

13.07.2019 3 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Bála som sa, že to bude blbosť, ale to bolo také pekné. Aj sa pobavila, držala D&N prsty. Záver bol rýchlovka, čakala som či predsa len sa Niekto osobne neobjaví, ale takto sa mi to asi páčilo viac.

28.04.2020 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Nemám rada hororové veci, ale proste King :) Pred pár rokmi som čítala knihu a neviem prečo, ale nezaujala ma. Preto som tentokrát siahla po audioverzii a spokojne som si vrnela :D Je to strašidelné, zúfalé, miestami nechutné (hlavne keď sa mi trafí nejaká fajná scéna do jedla). Film ale vidieť netúžim.

18.02.2020 5 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Môj prvý kontakt s autorkou a super. Fajný detektívny thriller z amišského prostredia, dej pekne odsýpal, takže určite siahnem i po ďalšom dieli, vraha som neodhalila :-)

15.02.2020 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Ja som sa normálne bála a nečítala som v noci...príbeh s dobrou atmosférou. Sama zatiaľ neviem, ako sa k tomu postaviť, či veriť alebo nie....no overovať si to na vlastnej koži fakt nebudem

17.08.2018 4 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Milé, občas vtipné, aj som sa tam dosť našla, ale to je všetko. Vyzerá to, že nie som na komiksy takéhoto typu.

12.09.2020 3 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Siahla som po audioverzií a to bolo parádne. Nielen príbehy, poviedky samotné, ale to nahovorenie bolo úžasné (hlavne čert).

06.05.2020 4 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

No....asi som podľa upozornenia vzadu čakala niečo viac a nemyslím si, že som nejaká otrlá, alebo čo a nepoznám ani ten skutočný príbeh (to asi napravím). Každopádne stránky svišťali jedna radosť, pár brutálnych scén bolo treba.....uuuuufff....predýchať (rovno tú prvú a potom poslednú), stred bol zase trochu slabší, úplný záver trošku narýchlo. Možno by bol iný pocit čítať knihu večer pri lampičke sama doma a nie v aute a vonku na slniečku. Desivý prerod človeka z utiahnutého chlapca v hentaké dačo....to je pre mňa dosť nepochopiteľné....a klaunov nemám rada a po tomto sa to nezmení

12.09.2020 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Ach Louise...no, ku koncu pekne ujeté, ale zaujímavý nápad, záporná postava super. Knižku som počúvala a užila som si ju. Akurát posledná kapitola by nemusela byť, to už bolo moc.

19.07.2020 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Postava Kim mi hrozne nesadla, už nemám nejak kapacitu na ďalšieho policajta s tragickou minulosťou, ani jej vyjadrovanie a ani ten kolektív sa mi nepáčil. Skúsim ale ďalší diel, zatiaľ priemer. Mimo príbehu mi ešte vadili snehobiele stránky, pekne vypaľujú zrak :D

02.07.2020 3 z 5

Film mám hodne rada. Knižočka bola tiež super, čítanie na chvíľku. Celý Benjaminov život na pár stránkach. Bolo to smutné, ako mu nikto nerozumel, opakovali mu, aby to s mladnutím už toľko nepreháňal... ako keby mal na výber, že.

16.03.2020 4 z 5

Mramor a plátno Mramor a plátno Stephanie Storey

Knižka na 2 poobedia, oddychová, krásny príbeh. Hneď mám chuť vidieť tie majstrovské diela na vlastné oči :)

19.02.2018 5 z 5

Šarlatán Šarlatán Josef Klíma

Príbeh mohol byť kľudne dlhší! Štýl písania mi vyhovoval, bála som sa toho strohého rozprávania a za mňa super. O Mikoláškovi som nevedela nič, po dočítaní sa mi javil ako rozporuplná osobnosť, zvláštna povaha.

17.04.2021 5 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Zhruba do polovice ma príbeh uchvacoval ale potom sa to nadšenie niekam stratilo, nejak som sa odosobnila a asi som čakala iný koniec, hoci tento niežeby nebol dojemný. Preto za 3,5-4*, inak dej ubiehal fajn, štýl písania mi vyhovoval, no nečakala som toľko dejových liniek. Niektoré boli rozťahané a niektoré mohli byť viac rozťahanejšie.

16.04.2021

Zaľúbená hypnotizérka Zaľúbená hypnotizérka Liane Moriarty

Priemer, stále som čakala na “niečo”, pre mňa zatiaľ najslabšia od nej.

22.07.2020 3 z 5

Sedem manželov Evelyn Hugovej Sedem manželov Evelyn Hugovej Taylor Jenkins Reid

Evelyn sa mi nečakane dostala pod kožu, páčilo sa mi to moc, skvelé!

10.07.2020 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Čtivé, bavilo, ale....spoiler - prečo tam musel byť prológ??? Vsadil chrobáka do hlavy a tým mi to celé pokazil - koniec spoileru. V duchu som nadávala Emily, že je pekná blbka teda, mohla ho dávno poslať dokelu, no niekedy si zdravý rozum vezme dlhé voľno.

12.05.2020 4 z 5